Heksan

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Przyjrzałem się właściwościom heksanu i wydaje się on dobrym rozpuszczalnikiem.

Jest również tani. Czy ktoś ma z nim doświadczenie w syntezie mefedronu?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
4-MMC jest lepiej rozpuszczalny w rozpuszczalnikach polarnych, takich jak DCM, etanol, metanol itp. Heksan ma niską polarność, co powoduje, że jest mniej skuteczny w interakcji z polarnymi grupami funkcyjnymi cząsteczek mefedronu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
DCM jest tak niepolarny, jak to tylko możliwe, wolna baza mefedronu jest rozpuszczalna w mediach niepolarnych, a chlorowodorek w polarnych. Heksan jest zwykle kosztowny, jeśli jest kupowany pod tą nazwą, ale eter naftowy 40-60 składa się głównie z heksanów. Czy jest to dobry preparat? Cóż, CHEM-IS-TRY.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Tak, nie działa :)
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Hej pączku, czy mógłbyś podać nieco więcej szczegółów na temat tego, co nie zadziałało? Czy zastąpiłeś DCM/EA heksanem jako rozpuszczalnikiem, w którym rozpuszcza się BK4 przed aminowaniem metylu?
Jestem naprawdę ciekawy, ponieważ skończył mi się DCM, ale mam świeży 7-litrowy kanister heksanu, mając nadzieję, że zadziała. Metyloaminę dostanę dopiero w przyszłym tygodniu, więc mam nadzieję, że zobaczysz ten komentarz.
 

momogf

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Sep 28, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Można użyć ksylen thf dmso dcm toulen benzen octan etylu
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ale nie ma heksanu?
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Zrozumiałem, dziękuję.
Jeszcze spróbuję.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Mam około pół litra heksanu, który wydestylowałem z płynu wyjściowego i szukam dla niego zastosowania....Bunson burner? 😄 Właściwie to chyba heptan
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Myślę o przeprowadzeniu reakcji na małą skalę przy użyciu heksanu jako rozpuszczalnika, aby nie stracić zbyt dużo surowca na wypadek, gdyby gówno uderzyło w wentylator, około 100 g BK4 powinno wystarczyć.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Nie przeprowadzam wielu eksperymentów z 15 g🙄, ale gdybym to robił, zaoszczędziłbym mnóstwo pieniędzy. Być może dostajesz niesamowitą ofertę na 2b4mp. Zapłaciłeś ...$160/kg z dostawą. Te 100 g kosztowało cię 16 dolarów, ale ile jest warte, zanim zapłaciłeś, czekałeś, obgryzałeś paznokcie, posprzątałeś dom i wreszcie go dostałeś? Brzmi jak 50 dolarów za te 100g. Kiedyś, dawno temu, kupiłem trochę w serwisie ebay i zapłaciłem prawie 200 USD / 50 g. Możesz chcieć ponownie rozważyć, co stanowi małą reakcję
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
W mojej obecnej sytuacji 100 g stanowi małą reakcję,
Jezu człowieku, $200/50gs? 100 g nie jest reakcją na małą skalę, to twoja opinia i masz do niej prawo, zgodzę się nie zgodzić. Nawet 160 dolarów za kilogram jest strome, skąd bierzesz swoje prekursory?
Nie rozumiem też, w jaki sposób bezczynne marnowanie czasu dodaje wartości bk4? Mam gówno do zrobienia, które jest w zasięgu moich możliwości, nie mogę sprawić, by paczka dotarła do mnie szybciej, myśląc o tym.
 
Last edited:
Top