Czy ktoś ma solidną, sprawdzoną syntezę n,n-DET z tryptaminy?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Wszystko jest tak naprawdę w tytule, ale szczerze mówiąc, byłbym zainteresowany każdą z podstawowych tryptamin, które można wytworzyć z tryptaminy - innej niż n,n-DMT.

Iv odniósł sukces w syntezie DMT z tryptaminy - co jest miłe, pierwsza pełna synteza leku. To miłe uczucie - inne niż podczas ekstrakcji, zwłaszcza że większość ludzi po prostu nie zauważyłaby różnicy!

W każdym razie, jeśli nie uda mi się zrobić niczego innego w małych ilościach, aby spróbować po raz pierwszy, zrobię dużą ilość i sprzedam, aby sfinansować mój następny projekt, a może nawet rotovap, ponieważ jestem super leniwy i chciałbym zamówić mniej chemikaliów, a także zrobić mniej destylacji!

W każdym razie mam jeszcze dużo tryptaminy więc....yeah lol

Trochę zapomniałem, ile tak naprawdę warte jest DMT. Może warto po prostu zamienić to wszystko w DMT, ponieważ tryptamina jest naprawdę łatwa do zdobycia.

i tak
Liczę na spryciarzy. Mam teraz obrotową pompę łopatkową, więc mogę wyciągnąć małą próżnię około 1tor lub nieco ponad, więc myślę, że otwiera to nowe możliwości destylacji, ale mogę się mylić i może to nie mieć znaczenia haha
 
Top