Question Znajdź nauczyciela chemii, który zna się na metodzie.

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Potrzebujesz nauczyciela chemii, a Twoja pomoc nie jest darmowa.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Tylko głupiec zaakceptowałby twoją płatność. Istnieje wiele przepisów, które mają zastosowanie, gdy ktoś płaci ci za nauczenie go czegoś nielegalnego. Wszystkie informacje są tutaj, a to, co próbujesz zrobić, zostało zrobione przez ludzi z absolutnie zerową wiedzą, po prostu dokładnie postępując zgodnie ze wskazówkami. Jeśli masz wątpliwości, napisz post lub zapytaj na czacie. Jeśli ktoś tutaj oferuje zapłatę za nauczenie cię, zamierza cię oszukać. Zgłoś go.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Teoretycznie możemy rozmawiać na każdy temat. Jeśli płacisz komuś za konsultacje lub nauczanie, oczekuje się, że nie wyrządzisz mu krzywdy. Jeśli ktoś bierze twoją zapłatę, aby cię uczyć, to zdecydowanie jest to spisek w celu popełnienia produkcji, co jest tym samym, co produkcja tutaj. 6 lat, jeśli nigdy nie byłeś przestępcą, 12, jeśli byłeś, 20, jeśli wcześniej byłeś oskarżony o produkcję i dożywocie, jeśli facet wysadzi się w powietrze. Średnio. W grę wchodzą 52 zestawy przepisów. 50 dla 50 stanów, opłaty federalne, a Dystrykt Kolumbii ma własne prawa
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Zależy to od kraju, tutaj dawanie komuś przepisu za darmo jest również przestępstwem, które nazywają tłumaczeniem "strafbare voorbereidingshandelingen": Karalne czynności przygotowawcze. Możesz dostać taki sam wyrok jak człowiek prowadzący laboratorium.

Co do płacenia za wskazówki: chciałem zapłacić komuś za udzielenie mi informacji, gdy chciałem skonfigurować laboratorium 4mmc o wydajności 100 kg na partię. Test 100g bez problemu, test 1kg bez problemu. Test 25 kg, całkowita awaria, problem z temperaturą i tak, podwójna ściana reaktora chłodząca z powrotem. Kosztowało mnie to 200kg bromu i wszystkich chemikaliów i 2 miesiące wynajmu (80k) zanim znalazłem sztuczkę. Gdyby ktoś poprosił mnie o zapłacenie mu 10 tys. za sztuczkę. Nawet nie wątpiłem, że to zrobię.
Ale to jest moja wizja...
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Kolejne pytanie, chcę robić 100L meth freebase dziennie, jaki przepis powinienem stosować? Ten na forum? Robię 10L w 40 minut al/hg. Zapłaciłem facetowi za przepis... ponieważ nie mogłem znaleźć przepisu na dużą skalę za darmo, a jak powiedziałem, próba i błąd kosztowałyby mnie znacznie więcej (lokalizacje kosztują minimum 10 tys. euro tygodniowo).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Czy nie lepiej byłoby przeprowadzić redukcję NaBH4?
 
View previous replies…

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Produkt jest słabszy, gdy ludzie go używają. Zrobiłem go, dałem komuś zapalić. A on mówi, że to jest słabe. Dałem mu trochę al/hg, a on powiedział, że jest idealny, wiem, że w teorii musi być taki sam. Odbyłem wiele dyskusji na ten temat z chemikami...
Mam jednego klienta, który chce tylko tego, co nazywa "meksykańską metą", nawet bez pto/wodoru.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Efedryna, którą klient również kupi, ale jest o 2/3 tys. droższa. Nie zapłaciłby tyle
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Był słaby nawet po rozdzieleniu izomerów?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Pochodzę z Holandii i obecnie większość metamfetaminy wytwarza się z platyny/wodoru. Kilka lat temu było wielu Meksykanów, którzy produkowali ją al/hg, klienci woleli meksykański produkt
 
Top