Ulubione kombinacje leków?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Jakie są Twoje ulubione kombinacje leków?
To głupie, ale amfetamina i nikotyna. Daje mi to ciepłe uczucie rozluźnienia i jestem w stanie wszystko zrobić
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Myślę, że nawet jeśli zdecydują się tego nie mówić, wielu z nas (ja) po prostu uwielbia synergizm kokainy i alkoholu. Niestety jest to naprawdę straszne dla narządów. Niektórzy wiedzą, a niektórzy nie, ale kiedy mieszasz kokainę z etanolem, twoja wątroba robi sztuczkę i syntetyzuje z niej nowy narkotyk. Kokaetylen. Kiedy byłem młodym psychonautą, zwykłem przechwalać się, że nie wiem, czym jest uzależnienie, ale kiedy znajdę narkotyk, który sprawi, że będę mądry, przystojny i popularny, będę w poważnych tarapatach. Znalazłem go. A przynajmniej znalazłem to uczucie.
TlRo2bAf4I
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Cocaethylene? To nie jest prawdziwe, prawda? Wiele razy zaczynałem od coli, a kończyłem na alkoholu
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Kokaina i alkohol zasadniczo łączą się w kokainę, która ma wyraźnie inny efekt.

To, co zawsze pojawia się jako pierwsze, gdy zadaje mi się to pytanie, to kokaina dożylna, heroina i ketamina. Opioidy zawsze były świetne w połączeniu z kokainą.

Ostatnio tylko amfetamina i niewielka ilość benzoesu. Grzyby lub kwas z MDMA. Kiedyś paliłem zwykłe liście szałwii na bardzo małej dawce grzybów i miałem niesamowite doświadczenie podobne do DMT.
 
Last edited:

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Kofeina i woda. Są dla mnie narkotykami i zawsze nimi będą!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Jasne, że kofeina jest prawdopodobnie moim ulubionym narkotykiem, ale woda haha?
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Mogę pić galony tego napoju, dla mnie to narkotyk, nawet jeśli w rzeczywistości nikt nie postrzega go w ten sposób.
 
Top