Etometazen

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
Witam,
Może ktoś zna ten numer chem cas?
A może podzielić się metodą syntezy?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Metoda syntezy związku analogowego (etonitazenu):
VzVbLA1WrN
 

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
HLXOiCwcx8


Gotowa cząsteczka powinna wyglądać następująco
 

Just*****MyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
5
Points
3
Dostępne gdzieś? Proszę o DM, jeśli to możliwe D:
 

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
etometh.info wygląda naprawdę podejrzanie, ale jest to rzeczywista strona prawdziwego sprzedawcy, który (jestem prawie pewien) wynalazł tę pochodną etazenu.
 

Just*****MyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
5
Points
3
Etometh jest legalny, zawsze tam zamawiam i zawsze go otrzymuję, ale wysyłka zajmuje około 10 dni, ponieważ jest w Polsce. Jest to silna chemia, ale nie tak świetna, ponieważ ma tak krótki okres półtrwania, a tolerancja wzrośnie bardzo szybko
 

Just*****MyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
5
Points
3
W rzeczywistości jest to dość łatwy do znalezienia zen w Internecie, ale nie jestem jego największym fanem... dość drogi, ponieważ twoja tolerancja gwałtownie wzrośnie, a 1 g wystarczy ci tylko na jeden dzień po tygodniu użytkowania.

również bardzo diabelski i niezbyt euforyczny, po prostu uspokajający jak benzo :(
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
16
Points
3
Muszę się nie zgodzić, jeden z jedynych opioidów, który daje mi prawdziwą boską euforię. Działa uspokajająco jak benzo, a dla mnie również rozpieprza pamięć jak benzo, ale nie w tak silny sposób.
 

Just*****MyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
5
Points
3
Cholera, szczerze się cieszę! Znowu mam to gdzieś tutaj. i po prostu kupuję to w Internecie, ponieważ wciąż nie jest zaplanowane. Ale to pali mój nos jak nic innego, do tego stopnia, że płaczę przez większość czasu. Bardzo żrący i wątpię, że mój nos będzie przymocowany do mojej twarzy w tym tempie lol. Szczerze mówiąc, czuję się jak niedorozwój, który ciągle zasypia i budzi się zdezorientowany kilka godzin później. xD
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
16
Points
3
Cholera, to brzmi tak, jakbyś brał o wiele za dużo hahaha. Wapuję go za pomocą e-papierosa, nie boli w płucach i mogę zachować aktywność i funkcjonalność. Właściwie miałem przerwę od tego dłużej niż cały miesiąc. To był najdłuższy czas od lata zeszłego roku hahah.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
16
Points
3
1-Chloro-2,4-dinitrobenzen można zastąpić 4-chloro-3-nitro-toluenem dla Etometazenu.
 
Top