Etazene(Etodesnitazene)

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Czy ktoś pracował z tym środkiem chemicznym? Czy wyniki mieszania heroiny z nim są dobre? Słyszałem, że jest bezpieczniejszy niż fent. ale nadal bardzo silny. Nie jestem pewien co do dróg użycia i czy warto go mieszać z heroiną, więc jeśli ktoś wie więcej, byłby doceniony. może również omówić syntezę, jeśli ktoś jest zainteresowany.

A0CNPnqdWM
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
256
Reaction score
279
Points
63
Cześć!
Biorąc pod uwagę dostępne dane z badań przedklinicznych, etodesnitazen (i inne substancje psychoaktywne z tej grupy) jest niezwykle toksyczny w równoważnych dawkach, a stosunek te*****utyczny między działaniem przeciwbólowym a depresyjnym na układ oddechowy jest bardzo wąski (przy stosowaniu dożylnym). A przy stosowaniu doustnym istnieje duża szansa na wystąpienie jedynie skutków ubocznych i efektów przeciwbólowych bez euforii.
Nie polecam mieszania jej z heroiną. Fakt, że ta substancja psychoaktywna jest bezpieczniejsza, jest mitem (jeśli weźmie się pod uwagę dane z badań). Według Walker E. A. i Morgan M. M. tolerancja i uzależnienie są takie same jak w przypadku morfiny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - skontaktuj się ze mną!
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Dziękuję za wgląd, który jest bardzo ceniony. Co z paleniem? Mam mieszane recenzje tego ROA. Czy nasycenie go ziołami zapewnia dobre wyniki z twojego doświadczenia? Nie można również znaleźć informacji o rozpuszczalności. aceton, IPA?
 

Just*****MyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
5
Points
3
Bumpity bump! Czy ten RC jest jeszcze gdzieś dostępny?
 

RCvendor4

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
jest dobre, ale nie trwa długo, jak w przypadku czcionek
 
Top