Question Kontrola sprzętu i wyrobów szklanych 4mmc

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
czy mam wszystko do syntezy 4mmc? Zamierzam podążać za syntezą "madre"

A także potrzebuję kogoś, kto może mi pomóc między syntezą, więc nie zepsuję.
Czy jest ktoś, kto mógłby mi pomóc?
4LvREcu8b2


1nIzFqBuXD


T8BkEFPgw6


7DSekWjKnb



Połowa rzeczy została dostarczona
 

Attachments

  • 0Ax1TtJbLK.jpg
    0Ax1TtJbLK.jpg
    789.8 KB · Views: 42
  • gB897zjMIw.jpg
    gB897zjMIw.jpg
    618.2 KB · Views: 37

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Hej :) Chciałbym zasugerować (nieco łatwiejszy sposób), aby po prostu przejść prosto już bromowany produkt 2b4m, można go kupić z Chin lub od lokalnego dostawcy.
Czy masz wydech? To bardzo ważne. To brom, z którym będziesz miał do czynienia, jeśli nie będziesz przygotowany, będziesz narażony na szkody
Jeśli masz maskę 3m, kup filtry ABKFG (lub coś podobnego - nazwa), są one przeznaczone do amoniaku i kwasów.
Jeśli chcesz zacząć od szkła, potrzebujesz zacisków i kilku prętów, zapasowych zlewek (często się tłuką). Kolba okrągłodenna + zapasowa (najlepiej z wieloma szyjkami, aby zainstalować termometr i skraplacz, jeśli jest to konieczne).
Łyżeczki + termometry zawsze lepiej mieć jako części zapasowe :)
50 ml, 250 ml, 400-500 ml, 1000 ml to dobry zestaw.
50 ml do odmierzania kwasów (jeśli wybierasz partie 100g 4bk)
250 ml dla MA 40% aq, jeśli tak zdecydujesz
400-500 na rozpuszczalnik, a 1000 będzie w lodówce w finale.
To był mój sposób

W przeciwnym razie separator lejkowy jest pomocny do oddzielania warstw, resztę można zrobić w butelce lub w kolbie okrągłodennej i powoli dodawać więcej szkła do kolekcji, gdy poczujesz potrzebę. Ogólnie można zrobić 4mmc bez szkła. Skup się na wydechu, odpowietrznik za 50 euro wykonany z PP zrobi swoją robotę, tylko upewnij się, że jest to materiał PP, jego od*****ość (przynajmniej PP)


dlaczego jednak wybrałeś ten sposób? Chodzi mi o to, dlaczego chcesz bromować 4MP. Za pierwszym razem będzie łatwiej, jeśli użyjesz gotowego, jak powiedziałem poniżej. Wtedy będziesz potrzebował mniej wysiłku, będzie to bardziej "karanie błędów", jeśli jakieś się zdarzą.
Można zrobić tak zwany "shake and bake" wystarczy rozpuścić 4 bk (2b4m) w niepolarnym rozpuszczalniku, takim jak toulen, octan etylu w zależności od tego, co można łatwo kupić, kolejnym krokiem jest wlanie do tego MA 40%, jeśli masz podgrzewane mieszadło, możesz to zrobić tego samego dnia, jeśli nie - możesz wstrząsnąć nim kilka razy dziennie i po 24-48 godzinach (jeśli wybierzesz toulen na przykład - ale jest lepki i osobiście go nie lubię). Następnie użyj separatora lejkowego, aby skutecznie zakwasić. Powinieneś też zaopatrzyć się w termometr, aby sprawdzić, jakie temperatury zapewnia twoja zamrażarka, będziesz musiał przechowywać tam aceton i 4mmc po zakwaszeniu :)
 
Last edited:

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Czy możesz mi pomóc, kiedy otrzymam wszystkie rzeczy?
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Moja wiedza jest ograniczona, ale wierzę, że mogę pomóc z toulene :) i pomyślnie osiągnąć czysty produkt w każdej chwili
Toptech-coco polecam sprzedawcę 4bk (2b4m) ma listę w odczynnikach
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Ale wierzę, że próbowałem zrobić to samo, aby wyposażyć się w syntezę bromowania, po tym, jak skontaktowałem się z ekspertami, ponieważ miałem pewne pytania, wykonaliśmy inny start, ale najpierw musisz mieć miejsce do wykonania, a także wentylator wyciągowy.
A jeśli nie wierzysz, że to naprawdę potrzebne, kup ma 40% aq i otwórz go, aby zobaczyć, co się stanie. :)
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Tak, mam jeden generyczny wentylator wyciągowy, zamierzam to zrobić w moim domu, za moim pokojem jest trochę miejsca, które jest w pełni wypełnione ścianą ze wszystkich 4 stron, ale na dachu jest pusta przestrzeń o długości 1,5 stopy ( jest tam zainstalowana ), w której zmieszczę mój wentylator wyciągowy.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Tak, możemy rozmawiać na priv
Na pewno musisz mieć szczelne, możesz wykonać prostą konserwację z folii ogrodowej lub kupić namiot do uprawy konopi, musi być szczelny, nie możesz uciec przed tymi oparami. Dla przestrzeni 2x2 używam 530 m3h wentylacji i czasami mogą się wydostać - na przykład MA40% 200 ml po wlaniu do kolby, ale prawidłowy montaż kanałów wentylacyjnych tuż nad kolbą spełni swoje zadanie.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Wykona swoją pracę. btw, kiedy wklejasz linki do clearnet, możesz po prostu skopiować pierwszą fazę linku, jak https://www.amazon.in/Almonard-Heavy-Single-Phase-Exhaust/dp/B06W5GWSMW
reszta linku to rzeczy do śledzenia itp, dobrze jest nie wklejać reszty na stronach, aby mogli to zobaczyć i wiele więcej :)
możesz zainstalować wtyczki do przeglądarki, które zrobią to automatycznie
Uważam, że najlepszym sposobem sprawdzenia, czy odpowietrznik jest w porządku, jest to, że nie zauważasz żadnego zapachu na zewnątrz po użyciu MA 40%, który ma większość zapachu, poza twoją przestrzenią. :)
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Czy to takie złe? Zapach? Mam nadzieję, że moi sąsiedzi nie będą się irytować, ponieważ dzielimy ścianę do ściany _|_ w ten sposób, a jeden z członków ich rodziny śpi na dachu, czy jest jakiś sposób, aby powstrzymać zapach lub sprawić, by był mniej skuteczny?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Tak, to bardzo źle. Jeśli kupisz odpowietrznik ciśnieniowy i włożysz jego wąż do wiadra z wodą, a następnie w górę wody inny odpowietrznik z filtrem węglowym, przefiltrujesz zapachy. Nazywa się to odpowietrznikiem dwustopniowym.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Czy możesz udostępnić link lub coś podobnego? Czy to jest drogie?
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Czy mogę użyć odświeżacza powietrza lub czegoś podobnego, aby zabić zapach? Lub czegoś taniego, aby zabić zapach?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Nie jest drogie, ale trzeba je zbudować samodzielnie:
1. etap to odpowietrznik ciśnieniowy, który odprowadza opary z kolby reakcyjnej
2. następnie opary są transportowane do zbiornika z wodą
3. nad zbiornikiem wody znajduje się pochłaniacz węgla.
4. z tego jest normalny odpowietrznik, który jest wentylowany na zewnątrz.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Wygląda na dużo pracy i nadal muszę zainwestować w to trochę pieniędzy, nie mam teraz, idę na bardzo małą partię, zapach chemiczny nadal byłby bardzo zły?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Potrzebujesz lejka wkraplającego wyrównującego ciśnienie dla HBr lub Br2
 
Top