DMT z kwasu gamma-aminomasłowego

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Zawsze chciałem zrobić DMT, ale nie mogłem tego zrobić z chemikaliów OTC, a wszystkie syntezy, które znalazłem, wymagały NaBH4 lub innych jego pochodnych. Potem przyszła mi do głowy synteza indolu Fischera, ale nie mogłem znaleźć tutaj żadnych przepisów, a te, które znalazłem, zaczynały się od 4-chlorobutanalu, do którego również nie miałem dostępu. Dlatego wymyśliłem tę syntezę z kwasu gamma-aminomasłowego, który jest stosowany jako hormon ukorzeniający dla roślin.

PkjRaUMhf3


Czy ten przepis jest w ogóle prawdopodobny? Jeśli nie, to czy istnieje sposób na zmodyfikowanie go w taki sposób, aby można go było wykonać z chemikaliów OTC lub czy istnieje znany przepis na 4-(N,N-dimetyloamino) butanal dietyloacetal, który można wykonać z chemikaliów OTC?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28


Cześć

W drugim etapie ester nie może reagować z trimetoksymetanem, nawet jeśli tak się stanie, do łańcucha dodawany jest jeden węgiel, a łańcuch ma 5 węgli.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Zaprojektowałem taką metodę, może być skuteczna, ale nieopłacalna

NWjdrysNOq
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Nie mam LiAlH4, PCC ani TsCl. Ciężko pracowałem nad przepisem przyjaznym dla OTC, ale wydaje mi się, że wytwarzanie DMT z chemikaliów OTC jest niemożliwe w przeciwieństwie do amfetaminy.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Tak, związki na bazie indolu są drogie i trudne do zsyntetyzowania nawet konwencjonalnymi metodami.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Zakładam również, że nie ma sposobu na wyprodukowanie 4-chloro-1-butanolu w amatorskim laboratorium bez użycia THF.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Najwygodniejszym sposobem jest synteza 4-chloro-1-butanolu z THF. Nawet jeśli nie masz pompy próżniowej, możesz ją łatwo wykonać.
Można go uzyskać prawie w stężeniu 50-55%.
 

summer_*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
5b9sFOdTBq
XzsI7r2h5R
JQ2Yxv7aKh
L5JTDuXGVl
2vOoWGlrX4

Dodanie HCl do podwójnego wiązania jest dziwne, znalazłem odniesienie do tego(tutaj), ale myślę, że można go zastąpić HBr i nadtlenkiem, ponieważ jest to lepiej znana addycja, która stworzyłaby produkt anty-Markovnikova.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Witam, w drugim kroku, jak Pan powiedział, nie można dodać hcl jako reakcji anty-Markonioffa, reakcja anty-Markonioffa musi być kontynuowana. W ostatnim etapie taka reakcja nie zachodzi, ponieważ węgiel jest chroniony przez 3 tlen. Trimetoksymetan może reagować w warunkach kwaśnych, ale nie zasadowych.
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Zgadza się, właśnie zobaczyłem Bodroux-Chichibabin Również w kroku 2 zachodzi reakcja wewnątrzcząsteczkowa.
 

summer_*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
W artykuletym stwierdzono również, że dodawanie HCl w sposób antymarkownikowski jest możliwe, jeśli jest on wprowadzany do stopionego chlorku N,N-dimetylo-allilamoniunu.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
W wysokiej temperaturze reakcja może przebiegać jako rodnik. Reakcje te są trudne do przeprowadzenia w domowych laboratoriach, są to głównie metody przemysłowe.
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3

Opal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Czy wszyscy w tym wątku oszaleli? Nie będziesz się pieprzyć z amalgamatami aluminium, gazem HCl, Grignardami, fenylohydrazyną i tak dalej, a potem powiesz, że NaBH4 nie wchodzi w rachubę. Jeśli chcesz tryptaminy, wykonujesz aminowanie redukcyjne tryptaminy z NaBH4 lub czymkolwiek innym, lub metodą Shulgina z indolem i chlorkiem oksalilu - nie w ten sposób. To po prostu szaleństwo i pokazuje, że nikt z was nie zajmuje się tym dłużej niż kilka miesięcy.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Albo można ekstrahować z roślin i mieć to z głowy.
Wszystko bez recepty...
 
Top