Question Kryształowe skały z metylofenidatu?

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Hej, zastanawiam się, czy można krystalizować tabletki metylofenidatu

Mam mnóstwo Ritalinu, ale chcę go skrystalizować do prychania

Jeśli mnie złapiesz
Pozdrawiam Bellymaster
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Nie jestem pewien co do krystalizacji, ale ktoś podał instrukcje dotyczące ekstrakcji w poście na reddicie ^^;

"Czy istnieje jakiś skuteczny sposób na oddzielenie MPH od wypełniaczy w pigułce? Moim pomysłem byłoby zmiażdżenie tabletek, ugotowanie ich w mieszaninie etanolu i wody (wódki), odfiltrowanie pozostałych rzeczy, które się nie rozpuszczą, a następnie gotowanie mieszaniny, aż etanol się wygotuje, a MPH rozbije się z roztworu, ponieważ jego rozpuszczalność w wodzie jest słaba, a następnie po prostu odfiltrujesz i uzyskasz rozsądną czystą ilość MPH ".

"Tak, to brzmi jak standardowe mycie etanolem. Powinien być idealny do większości zastosowań z wyjątkiem IV. Do pracy na platformie prawdopodobnie będziesz potrzebował filtra laboratoryjnego poniżej mikrona, a nawet wtedy nadal nie jest to zalecane, chyba że bezsenność jest osobistym celem.
Ponadto, 190 proof everclear paruje tak szybko, że proces gotowania jest zbędny. Wystarczy rozprowadzić roztwór w naczyniu żarood*****ym, aby ułatwić parowanie".

Ponadto, nie o to prosiłeś, ale ten link może być przydatny dla użytkowników IV!
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dzięki, tak znam twój post na reddicie.

Ale nie dla tego, czego szukam.

Próbowałem wyekstrahować go z metanolu, etanolu itp. Prosta krystalizacja nie krystalizuje MPH

Nie próbowałem metody gazowego kwasu solnego.

Ale właśnie dlatego zadałem to pytanie.

Przednia ręka
Dziękuję za informację
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Czy MPH jest związany z solą lub siarczanem IDK?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
tak, pseudoefedryna jest dostępna bez recepty w Ameryce, ale trzeba chyba podpisać kartę. znam kogoś, kto po prostu kradnie ją w sklepie, co jest o wiele lepszym pomysłem, o ile nie zostaniesz złapany. nvm jesteś w Holandii, więc to nie jest opcja, mój błąd... nie mam pojęcia, czy shake n bake zadziała z mph. może zapytaj jednego z ekspertów na pasku bocznym?
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Witam, W Ameryce tabletki na przeziębienie z aktywnym składnikiem pseudoefedryną są dostępne bez recepty.
Mieszkam w Holandii, tutaj ta substancja jest surowo zabroniona i nie znajdziesz jej w żadnej apteczce.

Teraz, gdy porównuję efedrynę i amfetaminę, nie jest to duża różnica.

To, co jest dostępne w Holandii na receptę dla pacjentów z ADHD, to metylofenidat (amfetamina Dex jest również dostępna na receptę pod nadzorem)

Na przykład, jeśli chcę użyć metody shake n bake, ale z tabletkami, które są dostępne tutaj w Holandii zamiast efedryny? Czy to zadziała?

MPH ma ab keton.

Chcę wyciągnąć dokładnie B-Ketoamfetaminę

Jakieś sugestie?

Po prostu szukam i pytam, nie biorę tego zbyt poważnie, ale chciałbym wiedzieć
Z góry dziękuję
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Witam, miałem znajomego, który wytwarzał kryształy metylofenidatu, tak jak chciałeś to zrobić. Powiedział, że po prostu trzymał je w etanolu lub metanolu, a następnie otrzymał kryształy. Stosowałem leki na ADHD przez długi czas i próbowałem tego, co mówili, ale to nie działało. Słyszałem, że ludzie używają alkoholu izopropylowego. Tego też można spróbować.
 
Top