Question Czy mógłbyś mi doradzić/pomóc z moim laboratorium MDMA?

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Witam kolegów i koleżanki z BB,

Szukam pomocy od osób, które są wykształcone w laboratoriach mdma, ponieważ chciałbym nauczyć się procesu tworzenia kryształów mdma.

Nie mam nic przeciwko uruchomieniu mikro syntezatorów na początek, jeśli tak mi doradzono, ale chciałbym zbudować swoją drogę do produkcji 10 kg miesięcznie.

Obecnie czytam wszystkie informacje, które mogę znaleźć i próbuję zebrać listę niezbędnego sprzętu laboratoryjnego, aby móc zacząć.

Na mojej liście mam obecnie
1x 32-elementowy zestaw laboratoryjny do chemii VEVOR.
1x 3 szyjki RBF z 3 korkami.
1x lejek rozdzielający.
1x płyta grzejna z mieszadłem magnetycznym.

Czy ktoś może mi doradzić inny sprzęt laboratoryjny, którego potrzebuję do mojego pierwszego syntezatora?

Ponadto, kiedy laboratorium działa, czy muszę podłączyć filtr węglowy do mojego wylotu / wentylatora wyciągowego, takiego jak filtr używany do produkcji konopi indyjskich? Czy nie jest to konieczne?

TIA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Jest wiele rzeczy do przemyślenia. Jeśli robisz to z kory drzewa sasafrasowego, wymaga to o wiele więcej wysiłku niż w przypadku uzyskania MDP-2-P, jeśli tak jest, te same drogi do produkcji metamfetaminy z p2p wytwarzają mdma z MDP-2-P. Zdecydowanie będziesz potrzebował papieru ph, a lejek Buchnera jest bardzo pomocny. Będzie to wymagało źródła próżni i nie oszczędzaj na płycie grzejnej. Nic poniżej 150 dolarów nowego nie jest warte zachodu. Na ebayu można znaleźć tańsze używane, ale te za 50-120 dolarów w większości przypadków nawet nie zagotują wody
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Dziękuję Osmosis Vanderwaal, postaram się zdobyć MDP-2-P.

Nie wiedziałem, że można użyć kory drzewa sasafrasowego, uwielbiam pracować z roślinami i drzewami, ale postaram się zdobyć MDP-2-P, aby ułatwić sobie pracę.

Czy możesz polecić ilość MDP-2-P, którą powinienem zakupić (aby umożliwić mi opanowanie procesu)?

Dziękuję za pomoc, jeśli potrzebujesz porady dotyczącej produkcji marihuany, napisz do mnie, mam wiedzę na ten temat, jeszcze raz dzięki.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Wow, wygląda interesująco. Zaraz się za to zabiorę, dzięki
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Niektóre chronione formy PMK, takie jak glicyniany lub bromoaryl i tlenek propylenu, mogą okazać się bardziej odpowiednie dla dużego planu, a zasoby naturalne są zawodne.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Dziękuję HerrHaber, doceniam twój wkład.

Wykorzystanie naturalnego surowca byłoby dla mnie prawdziwą gratką i na pewno bym tego spróbował.

Ale potrzebuję również niezawodnych, spójnych składników, które, mam nadzieję, będę w stanie łatwo zdobyć. Mając to na uwadze, czy mógłbyś również polecić mi jakiś konkretny surowiec, który nie jest naturalny? Laboratorium będzie zlokalizowane w Wielkiej Brytanii,

Proszę o wiadomość w dowolnym momencie, jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji dotyczących produkcji konopi, z przyjemnością Ci pomogę.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Niesamowite, dzięki za umieszczenie mnie na Osmosis Vanderwaal
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Istnieje nowa metoda zatwierdzona przez FDA, zaczynająca się od 1-bromobenzo-3,4-dioksolu, a następnie tlenku propylenu, a powstały alkohol można łatwo utlenić do pmk.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Dzięki HerrHaber, brzmi ciekawie, poczytam trochę o tym
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Szklane patelnie do ciasta, używane. Kup wszystkie, jakie mają, jeśli kosztują 2 funty za sztukę. Naczynia do odparowywania są drogie, te są tanie. Lub naczynia do casarole mamy
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Dzięki, doceniam każdą sugestię i każdą pomoc w ukierunkowaniu
 
Top