• Bienvenido a la parte española del foro. ¡Recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

Cocaine Dostawca kokainy

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
Cześć, szukam czystej kokainy z Hiszpanii do Europy. Napisz do mnie dm !
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
Wiem, że większość z nich pochodzi z Polski.
 
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
Martwe zrzuty są dostępne no Ones goin to post kgs
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
Nie rozumiem odpowiedzi. Nie szukam kilogramów tylko kilkuset gramów.
Miałem próbki koki z Holandii i Hiszpanii i w większości przypadków kokaina z Hiszpanii była czystsza niż z Holandii.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
90% pochodzi od głównego dostawcy, czy znasz największych dystrybutorów w Europie?
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Thx bro he buy orginal colombian from me. Problemem w tym biznesie jest to, że koks z Ameryki Południowej do Europy jest w każdej partii wadliwy. Ludzie muszą zrozumieć, że nie chodzi o kraj zakupu... Zarówno partia, ponieważ cała koka pochodzi z Ameryki Południowej....
 

merlene

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
O kim mówimy? Sam napisałem mnóstwo postów. Nie śpię od czwartku rano. Mniej więcej raz na 6 tygodni dostaję dobrą metę. Pochodzi od tych samych ludzi, co zawsze, ale wiem, kiedy ją widzę, jest bardziej nieprzezroczysta niż wszystko inne, ale topi się i pęka, a temperatury topnienia są takie same. Dlaczego tworzę wskaźnik chiralności
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
Don't you sleep Much mate 😵💫 straight up D-meth
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Ja nie. Nie potrzebuję dużo snu. Chemia mojego mózgu nie jest konwencjonalna. Przy 60 godzinach mogę równoważyć reakcje, wykonywać geometrię, prowadzić rozmowę. Jestem pewien, że nie jestem człowiekiem w tradycyjnym znaczeniu tego słowa.
 

Toncehac

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Skąd będziesz wysyłał towar? Kupiłem uncję kokainy w zeszłym miesiącu i siedziałem tutaj w mojej symulacji, gotowałem i paliłem każdy jej kawałek w ciągu 6 dni. Umyłem, wysuszyłem, wyekstrahowałem, byłem jak Sknerus McKwacz, ale pływałem w kokainie zamiast w golfie. Nie muszę dodawać, że jestem jego fanem. Nie mam problemu z płaceniem za jakość. Przez 2 lata Idrove przebył długą drogę i zapłacił 700 $ / 7g i był zadowolony jak cios, że dostał nawet tak dobre gówno. To było dobre, delikatne 80%, prawdopodobnie formuła dla niemowląt, bardziej mleko w proszku, łatwe w nosie, ale wywierało wpływ na zatoki, który sprawiał, że odrzucałeś głowę do tyłu i mówiłeś "Whoa!" Najlepsza kokaina, jaką moim zdaniem można rozsądnie uzyskać z biologicznego źródła, jest warta 150 dolarów przez cały dzień dla mojego nosa.
 
Top