Najtańszy / najbardziej opłacalny DOBRY katynon? (Mała skala)

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
W mojej okolicy dostajemy dobrą metę za dość niską cenę, ale ostatnio lokalna jakość spada, a główni fiends nie są zadowoleni. Nauczyłem się całej potrzebnej chemii i zdałem sobie sprawę, że jest to łatwa rzecz do wykorzystania, nawet jeśli jest to tylko mały obszar, taki jak kilka parków Hotspot dla tweakerów.
Czy ktoś może mi pomóc dowiedzieć się, jaki jest najtańszy katynon do syntezy na małą lub średnią skalę? Uwaga, jestem w USA i oczywiście wolałbym nieplanowane chemikalia.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
4-MMC to wszystko, czego potrzebujesz. Żadne dokumenty prawne nie są obecnie warte zachodu
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Nie miałem na myśli zaplanowanych chemikaliów, takich jak rcs, mój błąd. Mam na myśli nieplanowane prekursory. Nie wiem też, czy 4mmc by tu zadziałało... Chodzi mi o to, że wszyscy są uzależnieni od igły i fajki, nawet ja, więc jeśli nie będą mogli palić, myślę, że będzie to bezużyteczne.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aha,
W każdym razie 4-MMC po zatrzaśnięciu. Jest jeszcze bardziej euforyczny i uzależniający niż cokolwiek innego.
Jeśli twoi klienci szukają pobudzającego haju, to jest to.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
A jak długo dokładnie trwa slamming? Nie sądzę, byś kiedykolwiek widział zatwardziałych użytkowników mety. Ludzie tutaj ćpają kilka razy dziennie, ale wciąż oczekują, że będą w stanie palić w międzyczasie, aby utrzymać binge.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Nie, piro to najbardziej euforyczna rzecz na świecie. Punkt "uzależniający" jest dyskusyjny, ponieważ mają one sporo efektów ubocznych.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Cóż,
Ludzie, którzy ćpają metę i palą przez cały dzień, nie szukają krótkotrwałego Cath...
Powinieneś przyjrzeć się MDPV, A-PVP i innym podobnym chemikaliom.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Myślałem, że MDPV i podobne są katatoksynami, czy się mylę? Po prostu nie wiem, czy są wystarczająco opłacalne, aby je sprzedawać... nie wiem nawet, za jaką kwotę je sprzedać. Wiem, że to znacznie dalej, jeśli o to chodzi, ale nadal jest to ważna część.
 

fartsqander

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Koleś, jeśli masz zamiar rzucać, pyros to najlepszy wybór, kompulsywny jak diabli, dość rzadki, więc ceny są prawie takie, jakie ci odpowiadają. Sztuczka polega jednak na stworzeniu popytu, co nie jest łatwe, gdy wszyscy chcą lodu, a ty oferujesz coś, co cuchnie spermą podczas palenia. Ale omiń to, a będziesz widywał tych samych klientów kilka razy dziennie
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Skąd, do diabła, ludzie mają piro, które pachną jak sperma?
To niedorzeczne, oni w ogóle nie pachną. Żaden z nich.
Czasami brzydko pachną po spaleniu, ale to niechciana toksyczna substancja chemiczna pozostała po syntezie. Same pyrosy nawet nie pachną po spaleniu.
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
A-pvp php jest o wiele lepsze w smaku i zapachu, ale jest absolutnie biletem 100 razy lepszym niż najlepsza meta, jaką kiedykolwiek miałem, mogę dostać każdy składnik z dnia na dzień i w kraju (również w USA) rynek może być trudny do zbudowania, ale nawet najbardziej zatwardziały Crack head sprzeda buty swojej mamy po jednym spróbowaniu, sprzedaje się samo, po prostu musisz dać im smak, ponieważ nie dostaniesz go nigdzie indziej, ustalasz cenę, podaż i popyt.
 

DrugZ

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Efedron lub 4mmc
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Zależy od tego, czego oczekujesz:
1. Przyjemny, krótki euforyczny przypływ i prawie żaden efekt uboczny: Alpha-PiHP
2. Późny, stymulujący przypływ i więcej efektów ubocznych: Alpha-PHP
3. Silny euforyczny przypływ, nigdy wcześniej nie widziany we wszechświecie i okropne efekty uboczne, takie jak ból pleców przez wiele godzin: Alpha-PVP

Znaczenie godne uwagi: Nigdy nie miałem MDPV, ale mówią, że to najtwardszy narkotyk, jaki kiedykolwiek istniał. Więc dobrze. A-PCYP też ma niezły odlot, ale później naprawdę dziwny haj.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jeśli próbujesz uzupełnić stymulację mety, być może powinieneś spojrzeć na linię chemikaliów metyloaminoreksowych lub pirovelarofenonów. a-pvp zdmuchuje metę z wody pod względem stymulacji. Sprawia, że zjadasz twarz faceta
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
To prawda. Smutna prawda i jeszcze gorsza:
Flakka (Alfa-pvp) sprawia, że zjadasz twarze pary.
Krokodil (Desomorphin) sprawia, że stajesz się chorym krokodylem o zielonym, cuchnącym mięsie.
Jeśli zażyjesz obie substancje w dużych ilościach, będziesz Rosjaninem.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Sprawia, że zjadasz czyjąś twarz? Ostatnim razem, kiedy tego próbowałem, jakieś 2 lata temu, nie chciałem nawet jeść. Znasz narkotyk o nazwie etanol? Sprawia, że normalni ludzie mordują swoich przyjaciół, a potem nawet nie wiedzą, dlaczego to zrobili! Szalony narkotyk, człowieku. Cieszę się, że nikogo nie zamordowałem. ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Pojawiło się pewne zamieszanie związane z 2 różnymi substancjami chemicznymi, których nazwy są praktycznie identyczne. Wygląda na to, że posty zostały usunięte, ale nadal chcę o tym porozmawiać. Ten
5GFySolkuw
to cas# 33809-96-0. 4-metylo-1-fenylopentan-1-on
2-bromo-4-metylopentanofenon. Może być prekursorem a-pvp.
Następnie jest
TizOKFa2Bu

1451-82-7 2-bromo-1-(4-methylphenyl)propan-1-one. 2-bromo-4-metylopropanofenon. Prekursor 4-mmc.
Łatwo jest zobaczyć, jak ktoś może źle zrozumieć, o której substancji chemicznej mówimy
1. Bromo-walerofenon
2. 2-bromo-4-metylopropiofenon
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18

CAS 33809-96-0 jest rzekomo prekursorem alfa-pihp.
Strukturalnie jest to analog dobrze znanego i łatwo dostępnego CAS 49851-31-2 jako prekursora alfa-pvp.
Jednak nikt jeszcze tego nie potwierdził, a ponieważ CAS 33809-96-0 jest naprawdę niemożliwy do zdobycia, rzeczywista synteza może być inna. Byłoby bardzo interesujące wiedzieć jak.
Może eksperci od chemii mogą pomóc?
Dziękuję za wyjaśnienie.
Oczywiście masz rację co do zamieszania z powodu praktycznie identycznych nazw. Nie wiedziałem o trybie ciemnym :)

Ale: Dlaczego posty zostały usunięte?
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ktoś (ktokolwiek opublikował pierwszy cas#) wydawał się bardzo zdenerwowany, że powiedziałem, że nie wydaje się być poprawnym #. Otrzymałem 0 trafień dla niego w wyszukiwaniu, co błędnie uznałem za oznaczające, że nie istnieje. Nie istnieje w USA, ale podał linki do niektórych chińskich firm chemicznych, które go produkują. Jeśli dobrze pamiętam, jest to heksanofenon, więc ma długi łańcuch boczny, 6 węgli. Dokładnie wykazano, że SAR/QSAR dla fenyloetyloamin wykazuje szczyty aktywności przy 3-4 węglach w łańcuchu bocznym, więc musiałby stracić kilka. Nie jestem chemikiem, ale bawię się w to w kuchni i wiem, jak usunąć 1 węgiel na raz i jak usunąć wszystkie na raz. Prawdopodobnie jest sposób na usunięcie dokładnie 3, nie szukałem. Mam tu około 3,5 grama tabletek, które są [ kurwa, zapomniałem, ale to fenyl] benzoesanem z 26-węglowym łańcuchem bocznym, z którym chciałbym coś zrobić, jeśli ktoś wie jak. Edycja; duh, to benzonotan, lek na kaszel
6BOQpdAu8g
 
Last edited:
Top