Zmiany w zasadach forum

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Drodzy użytkownicy BB Forum!
Kilka dni temu skończyliśmy 2 lata! W ciągu dwóch lat wykonaliśmy mnóstwo pracy, nasz mały, ale bardzo zgrany zespół ciężko pracował każdego dnia, aby upewnić się, że forum jest moderowane niemal natychmiast i codziennie dodawane są nowe przydatne treści. Eksperymentowaliśmy, czasem dodawaliśmy nowe funkcje, czasem je usuwaliśmy. Zgodnie z naszą polityką, nie braliśmy pieniędzy za wyświetlanie reklam na rynku i nie planujemy tego robić. Przeżyliśmy również kilka blokad naszego kanału YouTube. Ostatecznie nasz główny kanał został zablokowany przy 30 000 subskrybentów.

Dziś możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy najlepszym forum w naszej niszy. Na BB Forum można znaleźć wszystko, czego potrzeba do produkcji najpopularniejszych substancji psychoaktywnych w dowolnej skali, nawet przemysłowej. Co więcej, wszystkie te towary można anonimowo zamówić, korzystając z systemu BB Escrow. Ponadto możesz uzyskać profesjonalne porady od naszych ekspertów i w najkrótszym możliwym czasie założyć pełnoprawną produkcję, zorganizować sprzedaż swoich produktów.

Obecnie forum odwiedza ponad 6000 unikalnych użytkowników każdego dnia! Liczba ta rośnie każdego dnia. W rzeczywistości tylko 5% unikalnych odwiedzających to nasi użytkownicy.
Jest to oczekiwane, ponieważ cała zawartość jest dostępna w równym stopniu zarówno dla zarejestrowanych odwiedzających, jak i gości przeglądających forum bez rejestracji.

Obecnie wprowadzamy pewne zmiany, aby zachęcić do rejestracji i głębszego zaangażowania odbiorców, jak poniżej.
1. Usuwamymożliwość zakupu płatnych statusów (premium i sponsor).
2. Od teraz wszystkie statusy będą przyznawane automatycznie i trzeba będzie na nie zapracować.
Domyślnie wszyscy świeżo zarejestrowani użytkownicy otrzymają status "Nowy członek"
Jeśli użytkownicy pozostaną z nami dłużej niż 30 dni i wykażą się w tym czasie niewielką aktywnością na forum, ich status zostanie zmieniony na" Członek".
Dalej, jeśli "członek" będzie kontynuował korzystanie z forum i wykaże się większą aktywnością w ciągu następnych 30 dni, to taki użytkownik otrzyma status " Rezydent".


Statusy " Nowy członek","Członek ", " Rezydent" są niekomercyjne, więc użytkownicy z tymi statusami będą mieli specjalny napis "Nie kupuj u mnie". Użytkownicy niekomercyjni nie mogą otwarcie publikować swoich danych kontaktowych, wprowadziliśmy tę zasadę w celu zminimalizowania możliwych oszustw.
3. Wprowadzamy system oceny sprzedawców. Dzielimysprzedawców na trzy kategorie.
"Nowy sprzedawca" - Aby uzyskać ten status, wystarczy zadeklarować zamiar handlu na forum (poprzez umieszczenie ogłoszenia w dziale Rynek lub Listing, lub poprzez otwarcie przedstawicielstwa w dziale komercyjnym forum). Nowi sprzedawcy nie będą również mogli publikować swoich kontaktów.
"Sprzedawca"- Aby uzyskać ten status, musisz rozdać co najmniej 3 darmowe próbki, mieć co najmniej 3 udane transakcje za pośrednictwem naszego systemu depozytowego, uzyskać co najmniej 3 recenzje.
"Producent Sprzedawca"- Mamy takie same wymagania dla producentów jak dla Sprzedawców, ale dodatkowo producenci muszą udowodnić ekspertom forum istnienie własnego laboratorium, kwalifikacje personelu laboratorium, podać informacje o metodzie syntezy substancji, którą produkują.

4. Grupy zostaną rozwiązane w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Decyzja ta wynika z faktu, że użytkownicy utworzyli swoje grupy, zamieścili w nich informacje i swoje kontakty i nie pojawili się już nawet na forum, nie wykazali żadnej aktywności i nie uczestniczyli w życiu społeczności. Wszyscy użytkownicy, którzy posiadali grupy komercyjne, będą mogli otworzyć przedstawicielstwo handlowe w sekcji komercyjnej forum za darmo w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Dodatkowo wprowadzamy opłatę za wynajem w wysokości 50$ miesięcznie. Środek ten jest konieczny, aby przedstawicielstwa sprzedawców, którzy nie są aktywni, były automatycznie zamykane.

5. Nie będziemy stosować zasady zakazu publikowania kontaktów do sprzedawców, którzy rozpoczęli działalność handlową na forum przed tym dniem.
Sprzedających prosimy ozapoznanie się zzasadami prowadzenia działalności na forum BB.
Użytkownikom przypominamy, że wszelkie transakcje warto przeprowadzać z wykorzystaniem systemu escrow. Nie podawaj swoich danych osobowych, takich jak adres e-mail, kontakty w sieciach społecznościowych i komunikatorach do komunikacji z użytkownikami na forum. Twoje bezpieczeństwo jest w Twoich rękach!


Z pozdrowieniami, Administracja forum BB.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Użytkownicy posiadający aktywne członkostwo premium mogą za darmo tworzyć własne reprezentacje w sekcji komercyjnej forum. Wystarczy utworzyć temat bez płacenia, a zostanie on opublikowany.
 
Last edited:

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Wystarczy, że ktoś jest zainteresowany stroną internetową, jakimiś specjalnymi usługami i włamuje się na tę stronę, mając dostęp do danych, kto je ma lub gdzie się znajdują itp. Po drugie, po co mam opisywać komuś syntezę i się nią dzielić, a potem zostanie ona udostępniona na forum i z 1 labo powstanie 1000 nowych, co oznacza spadek cen, więc małe labo nie będzie opłacalne do produkcji ...... Jeśli tak to ma wyglądać, to wolałbym tu nie sprzedawać.....
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Witaj, nie wymyśliłeś niczego specjalnego. Nie prosimy też o zdradzanie nam swojego know-how ani żadnych danych osobowych (wszyscy to wiedzą). Tylko dwie rzeczy, których od ciebie wymagamy, to udowodnienie, że nie jesteś oszustem i opublikowanie ogłoszenia w BB Market. Zdecydowałeś się odmówić. Więc proszę, nie odgrywaj roli męczennika.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Wiedza jest jedyną rzeczą, która się mnoży, gdy jest udostępniana, to forum jest dla miłośników substancji i miłośników chemii, nigdy nie zrobiłbym mojej pierwszej syntezy bez tego miejsca, myślę, że jeśli nie możesz się dzielić, myślę, że nie masz nic do roboty na żadnym forum ...
<3
 

lchemist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Prawdziwi chemicy dzielą się wiedzą i technikami. Jak myślisz, jak zaszliśmy tak daleko? Współpraca. Masz patent, który możesz sprzedać? Zrób to.

Powstrzymywanie informacji jest tym, czego chce klasa rządząca i ci, którzy są u władzy.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Myślisz zbyt staromodnie.

Drogi są dostępne, musisz udowodnić swoją wiedzę administracji forum, aby uzyskać status producenta, nie wiąże się to z naruszeniem twojego bezpieczeństwa.
Wystarczy też, że powiesz im, że twoje laboratorium znajduje się w Polsce, co nie jest trudne do ustalenia :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Bardzo mi się to podoba i to był zaszczyt być częścią wczesnego etapu Breaking Bads i przyjemność widzieć, jak rozwija się do tego, czym jest dzisiaj!

Status sprzedawcy/producenta


Mam wrażenie, że nowym użytkownikom może być trudno odróżnić "producenta" od "sprzedawcy".
Może się wydawać, że producenci nie są sprzedawcami.
Czy jest szansa na dostosowanie tego tak, aby producenci mogli również uzyskać status "sprzedawcy"?
Jeśli chodzi o amfetaminę, jestem producentem i myślę, że status ten może prowadzić potencjalnych klientów do mnie. W każdym razie może to nie mieć miejsca w przypadku potencjalnych klientów, którzy szukają dostawcy leków chemicznych lub produktów farmaceutycznych, które sprzedaję, ponieważ nie ma tytułu, który zatwierdza, że jestem certyfikowanym sprzedawcą tych :)

Grupy osobiste

Smutno mi słyszeć, że moja grupa zniknie. To było dużo pracy i udało mi się zbudować aktywną społeczność dla mojego sklepu.
Prowadzę również inną grupę, która służy wyłącznie budowaniu społeczności, bez celów komercyjnych. Czy ta grupa również będzie musiała zostać zamknięta?

To bardzo smutne, byłbym skłonny zapłacić miesięczną opłatę, aby te grupy działały, ponieważ czuję, że potrzebuję jakiejś formy połączenia z moimi klientami / społecznością, aby zabawiać ich grami lub po prostu aktualizować ich informacjami.

Status sponsora/premium

Czuję, że jest to świetne rozwiązanie, a "tablica liderów darowizn" może być nowym sposobem wyrażania podziwu dla zarządu.

Moją największą obawą jest to, że mogę nie zostać uznany za sprzedawcę i że stracę ważny dostęp i bezpośrednią komunikację z moją prywatną społecznością, na którą bardzo ciężko pracowałem :)
Widzę moje Breaking Bad jak mój prywatny facebook dla moich własnych klientów narkotykowych, byłoby mi smutno, gdyby to się skończyło. :(
 
  • Like
Reactions: T 3
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Możesz odtworzyć swoją grupę w sekcji komercyjnej forum. Jeśli chodzi o status producenta, nazwijmy go
"Producent Sprzedawca"
 
Last edited:
  • Like
Reactions: T 3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Rozumiem :) Na razie będzie to trudna pigułka do przełknięcia, ale w dłuższej perspektywie przyniesie korzyści forum!
Już mam zamiar przygotować moje posty do sekcji komercyjnej!

Myślę, że korzystne będzie teraz wyczyszczenie sekcji "Shadowsphere Serviecs", ponieważ nadal znajdują się tam regularne posty, które mogą wprowadzać w błąd.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Możesz także użyć swojego osobistego profilu jako kanału informacyjnego dla subskrybentów
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Od ilu postów dziennie będzie to uznawane za spam? Nie chcę zostać ponownie zbanowany :D
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Cześć, zrobimy to.
Przepraszamy za to, ale jest to konieczne. Masz dwa tygodnie na poinformowanie i przeniesienie wszystkiego/kogokolwiek ze swojej grupy do sekcji komercyjnej.
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Dziękuję za uwagę :)

W porządku, popłaczę trochę teraz, a później będzie dobrze.
Stworzę dzisiaj swoje posty w dziale komercyjnym i wszystkich tam ściągnę, jestem pewien, że ten rozwój jest na lepsze!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Myślę, że przydomek "nie kupuj ode mnie" jest zbędny i zniechęcający. Każdy, kto kupuje na tej stronie, powinien przeczytać zasady, które dość jasno stwierdzają, że sprzedawcy i producenci są zatwierdzonymi sprzedawcami, więc każdy, kto nie wyświetla tabliczki wskazującej na jedną z nich, nie jest zatwierdzony przez witrynę do sprzedaży.
Czuję się, jakbym dostał czapkę krasnoludka i z góry usiadł w kącie.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Nie doceniasz łatwowierności i głupoty ludzi. Chcemy chronić takich ludzi przed wszelkiego rodzaju oszustwami.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Nie ma problemu z przesłaniem, ale sformułowanie jest z pewnością pechowe, dla rozsądnych ludzi* może to brzmieć nieco niehonorowo. Poza tym całe doświadczenie pokazuje, że takie rzeczy nie odstraszają nikogo o złych intencjach, a raczej irytują tych uczciwych.

*rozsądni ludzie to połowa Azji i cała Polska ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Podoba mi się fakt, że masz status tytułu nie kupuj ode mnie, to wyjaśnia, kto jest sprzedawcą i producentem. Wszelkie transakcje dokonywane z osobą, która ma status Nie kupuj u mnie, są wyraźnie na własne ryzyko i zaufanie.

Poza tym patrzę na to, jak długo dana osoba ma swoje konto. Czy są rezydentami lub członkami, a następnie jaką aktywność mają tutaj. Otwarta natura profili tutaj, aby zobaczyć te informacje, może pomóc w zaufaniu osobie. Widzę to tak, że wszyscy jesteśmy w większości przyjaznymi nieznajomymi.

Jest też aspekt chemii, ludzie z niewielkim lub żadnym doświadczeniem byliby całkowicie upokorzeni na innych stronach. Tylko za zadawanie pytań wykraczających poza ich umiejętności, tutaj jest o wiele bardziej wyrozumiały i chodzi o bezpieczeństwo, edukację i nie ostracyzm osoby, która zadaje pytania.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Najważniejszą rzeczą jest to, aby wszyscy członkowie byli bezpieczni, co moim zdaniem administratorzy starają się robić jak najlepiej
Kolejną rzeczą jest to, że wszystkie syntezatory tutaj są dostępne gdzie indziej, ale to, co czyni to miejsce wyjątkowym, to to, że otrzymujesz wewnętrzne wskazówki, jak robić je lepiej, kupując ludzi, którzy mieli doświadczenie w ich robieniu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Również możliwość uzyskania niezbędnych chemikaliów bezpośrednio na forum jest świetna :)
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Bardzo prawdziwe, to niesamowity plus, zdobycie prawdziwego prekursora to połowa twojej bitwy, nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz na świecie ze wszystkimi źródłami członków, które zdobędziesz legalne prekursory
Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, który sprzedawca ma najlepszy glicynian bmk na stronie, ponieważ ten 800 ml zwrot p2p to bzdura bardziej jak 600 ml od wszystkich innych dostawców, których próbowałem oprócz bloomteckz bez wypełniaczy w jego mam 800 ml z jego bmk
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Jest w pełni oparty na zaufaniu, nie ma escrow, to psychodeliczne forum dw, są nowym sprzedawcą, zaufanym sprzedawcą i supergwiazdą, jeśli dobrze pamiętam, sygnał musi zostać zatwierdzony przez administratora, zanim uzyskasz dostęp do forum.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
To interesujące :) Masz dla mnie link?

W pełni oparte na zaufaniu brzmi dla mnie bardzo psychonautycznie :D
 
Top