Czy ktoś może pomóc? Tryptamina

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Cześć chłopaki,
Próbowałem dekarboksylować tryptofan, aby uzyskać tryptaminę, ale ciągle mi się nie udaje.
Widziałem świetny sposób na rozbicie tryptaminy z roztworu po tym, jak w końcu trafiła do roztworu (używając soli benzoesanowej, a następnie usuwając sól przed użyciem).
W każdym razie, wszystko co dostałem to znowu gunk!
Jest to tak irytujące, że kusi mnie, aby kupić trochę - wszystko, czego chcę, to jak uncja, chociaż nawet w połowie nie chcę kupować kilograma... również jestem w Wielkiej Brytanii.
W każdym razie; Jestem pewien, że mógłbym przeprowadzić aminację redukcyjną, gdy będę miał tryptaminę. Jestem o wiele bardziej zainteresowany anologami DMT niż DMT - to po prostu ogromny bonus!
W każdym razie, dzięki, używałem terpentyny jako rozpuszczalnika, a jako katalizatora używałem różnych ilości cykloheksanonu - lub zrobiłem to raz z nadmiarem olejku miętowego. Uruchamiam go, dopóki nie wyewoluuje więcej Co2 i wszystko staje się jasne, ale czerwone. Nie udało mi się jednak jeszcze odzyskać żadnej użytecznej tryptaminy.... proszę o pomoc!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Po co się męczyć? Przepraszam, wyprzedziłem sam siebie, wiem, że jest to osiągalne, ale nie widzę sensu, gdy rzeczywista tryptamina nie jest niemożliwa do napotkania i nie jest tak droga, jak odtwarzanie preparatów dekarboksylacyjnych, które w odniesieniu do Trp są z mojego doświadczenia wielką stratą czasu, wysiłku i odczynników. Aby pomóc ci na twojej drodze, odłóż dekarboksylację termiczną ze swoich planów i przejdź do metod katalitycznych, a także zachowaj skromne nadzieje na aminowanie redukcyjne, chemia tryptaminy wymaga pewnych umiejętności. Dzięki!
 
Top