Question Glicynian BMK w Europie

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Witam, czy BMK Glycidate jest legalny w Unii Europejskiej i czy ktoś może podzielić się drogą konwersji do P2P. Dzięki.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Istnieje wątek poświęcony temu zagadnieniu w sekcji amfetaminy.

W przeciwieństwie do zamieszczonej metody, znalazłem rozpuszczenie proszku we wrzącej gorącej wodzie, aż NIE będzie żadnych ciał stałych, a następnie dodanie stężonego kwasu siarkowego tak szybko, jak to możliwe (OSTROŻNIE W ODPOWIEDNIO DUŻYM ZBIORNIKU), unikając jednocześnie nadmiernego rozpryskiwania. dodaję, aż nie zwiększy się warstwa organiczna, która natychmiast unosi się na wierzchu.Pozostała warstwa wody jest ponownie ekstrahowana rozpuszczalnikiem, frakcje łączone, przemywane wodą i solanką kilka razy, a następnie suszone nad MgSO4. Jeśli chcesz, możesz destylować z parą wodną lub odparować rozpuszczalnik do przechowywania.
Zamieszczona metoda jest również dobra, będzie cieszyć się wyższą wydajnością, jeśli trochę refluksujesz. Polecam jednak siarkowy, w przeciwieństwie do HCl.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Witam, powtarzam się, ponieważ nie mogłem znaleźć jasnej odpowiedzi. Czy którakolwiek z soli/eterów glicynianu BMK CAS 5449-12-7; CAS 41232-97-7 i CAS 80532-66-7 jest legalna do importu w Europie (kraj Unii Europejskiej). Powodem, dla którego chcę importować i nie syntetyzować go samodzielnie, jest to, że Chińczycy dali mi naprawdę dobre ceny. Dzięki.
 

skyechem_newmaterial

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Wybacz moją nieuprzejmość, kochanie, po prostu ciekawi mnie, za jaką cenę dostajesz od tych facetów?
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Jestem dostawcą z Chin. Szczerze mówiąc, istnieje duża przepaść cenowa między różnymi wielkościami zakupów. Różnica w cenie między zakupem 1 kg a zakupem 500 kg jest 2-krotna.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Daj mi znać, jeśli mnie potrzebujesz
Mogę zapewnić badania nad chemicznymi materiałami prekursorowymi
Moja cena jest bardzo korzystna
Dostarczę próbki do przetestowania

Glicynian etylu PMK (CAS; 28578-16-7)
Możemy zaoferować cenę 120¥/kg
bmk 70¥/kg
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Skopiuję i wkleję moją poprzednią odpowiedź do innego podobnego wątku

''To zależy = prawo nie jest tak proste, jak ludzie myślą.
To znaczy - to, że coś nie jest wymienione na liście przepisów nie oznacza, że nie możesz być za to ścigany - każdy kraj ma sposoby, aby sprawić ci kłopoty za zamawianie legalnych chemikaliów = oznacza to, że nawet zamawianie legalnych chemikaliów może być traktowane jako próba wyprodukowania narkotyków lub podobnego przestępstwa - znam wielu ludzi z wielu krajów, którzy również prowadzili interesy jak ja, a teraz są w więzieniu m8.
UWAŻAJ!
 
Top