Question najlepsze miejsce do pozyskiwania kokainy w Kolumbii

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
cześć

gdzie jest najlepsze miejsce w Kolumbii dla kogoś bez żadnych koneksji, aby dostać może kilka gramów lub kilkaset gramów czystej kokainy w dobrej cenie? (myśląc mniej niż 10 dolarów za gram).
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Medellin bez wahania jest pierwszym miastem, a dopiero potem narkotyki trafiają do Bogoty.
Cali to kolejne miejsce, ale pogoda jest szalona.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Chlorydrat (perico) kosztuje 2 euro, a baza (ba*****ka) mniej niż 1 euro, ponieważ nie potrzeba do nich więcej transformacji. Zioło też jest fenomenalne, a tussi to trochę ściema jak na cenę, ale tak czy siak...

*$*
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Jeśli potrzebujesz kontaktu, powiedz mi, czy DM... mówisz po hiszpańsku????
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Muszę importować pastę na bazie koki (pasta base de coca) z Kolumbii do Hiszpanii, potrzebuję bezpośredniego kontaktu z dowolnym rolnikiem z Nariño, Cauca, Putumayo, Caqueta lub huila.
Potrzebowałbym również kogoś w Kolumbii, kto dobrze ukryje pastę na bazie koki (pasta base de coca), aby zapobiec jej zajęciu przez kolumbijskie i hiszpańskie służby celne.
Potrzebuję również gwarancji, że towar dotrze do moich rąk, nie zapłacę z góry, bez uprzedniego sprawdzenia, że jest to legalny sprzedawca różnymi osobistymi metodami.
gracias amigo!!!
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Przyjacielu, aby przejść kontrolę imigracyjną, która jest warta i dużo pieniędzy i musisz spełnić wymagania, których wymaga osoba, która ci pomaga, reszta jest prawie niemożliwa Wiem wiele rzeczy i mogę szczegółowo wyjaśnić temat wewnętrznie
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Chcę importować towary drogą morską w kontenerze lub niewielkie ilości drogą lotniczą za pośrednictwem międzynarodowej firmy spedycyjnej, takiej jak DHL.
Nie zaryzykowałbym swojej wolności za żadną kwotę pieniędzy, przewożąc towar z walizką samolotem, ponieważ procent przejścia kontroli bez aresztowania jest niski.
DZIĘKUJĘ!!!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Powinieneś zobaczyć alert dotyczący lotniska w Kolumbii 🍺🤦😉
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Nie masz pojęcia, o czym mówisz, ponieważ wysyłka z Kolumbii wymaga dla każdej przesyłki papieru na lotnisko Narcos z odciskiem palca i wszystkimi informacjami, takimi jak poczta elektroniczna?...? ale możesz dać 5 $ komuś, kto umieści odcisk palca w dokumentacji.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Ponadto, jeśli jest to DHL, wymaga podpisu, aby otrzymać paczkę... Jeśli nie, to poczta kolumbijska, ale może to potrwać 3 tygodnie i nie ma pewności, że cokolwiek otrzymasz !!! ahahah czy masz worki Mylar dla psów?
 
Last edited:

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Jeśli dana osoba ma możliwości ekonomiczne, jeśli można jej pomóc, jakiekolwiek pytania, które chce wiedzieć, chętnie wyjaśnię je wewnętrznie, zadając konkretne i szczegółowe pytania dotyczące tego, czego chce, i poprowadzę ją znacznie dalej.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Wszystko, czego chcę
*$*
 
  • Like
Reactions: auc

Joel214

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś może mi powiedzieć, jak mogę dodać objętość do chlorowodorku kokainy, aby uzyskać crack?
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
W większości krajów latynoskich można tanio dostać wysoką jakość. W większości przypadków łatwiej jest znaleźć dobrą kokę niż dobre zioło. Zioło z Holandii i USA oraz haszysz z Maroka są droższe niż koks.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
to dlatego, że nie wiem, skąd jesteś i kim jesteś, ale jeśli zioło w Kolumbii czysty blunt jest słabszy, to jestem punkowym śmieciem !!!!! la cripa to naturalne, a nie chemiczne zioło, bracie ... jestem z Francji, więc wiem, że wielcy faceci jadą do Kolumbii, aby zdobyć nasiona i wygrać Cannabis Cup! Marroco to my, NL czasami trochę, ale nasz haszysz jest niezły, ale blant z Kolumbii jest niesamowicie bogaty!
*$*
 
Last edited:

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
To bardziej kwestia statusu, bracie. Ludzie mieszkający w dużych miastach nie będą palić lokalnej marihuany, ale chcą mieć wysokiej jakości cali kush, lemon haze, hija hash itp.
 

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
W tej chwili nie potrzebuję niczego więcej niż małe ilości, więc jak myślisz, które konkretne obszary Medellin byłyby dobre do zakupu wysokiej jakości koksu?

Jak najlepiej ją zdobyć?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Cześć, jestem z Cali. Mogę bardzo dobrze i szczegółowo wyjaśnić, co chcesz wiedzieć.

Podsumowując to, o co pytasz, nie będziesz w stanie wyeksportować go za granicę, a ktokolwiek powie ci, że może, okradnie cię tak prosto.

Jeśli wybierasz się do miasta, powinieneś dokładnie zapytać, gdzie możesz kupić bez ryzyka bycia okradzionym
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Jakie miasto zamierzasz odwiedzić, abyśmy mogli Cię bardzo dobrze poprowadzić i ile zapłacić. nigdzie nie dostaniesz wysokiej jakości, wszystko jest cięte, ale nadal dobrej jakości, możesz poprosić o: perico lub tisa.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Mam rodzinę w Medellin, która może dostarczyć 50gr za 70 euro...
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
w cali za 70 euro otrzymasz około 80grm
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Czy Kolumbijczycy najpierw utleniają wolną bazę?
Czy po prostu przechodzą od bazy koki bezpośrednio do hcl?
A może najpierw używają nadmanganianu potasu do utleniania?

@auc @chicaloca
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
używają pergamante i sami go produkują
 
Top