• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

helon262

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Szukam dostawcy surowych związków benzoesowych. Obecnie używam nemesis do tych transakcji, ale uważam, że większość produktów jest bardzo niskiej i wątpliwej jakości. Jeśli jest tu jakaś osoba, która chciałaby mieć we mnie klienta, proszę, daj mi znać, jak możemy to zrobić. Chcę kupować hurtowe zamówienia proszku i będę dyskretnym i lojalnym klientem dla każdego, kto jest w stanie dostarczyć czyste związki. Wszelkie sugestie i linki będą bardzo mile widziane i mam nadzieję, że wszystko idzie dobrze dla każdego, kto to czyta!

Aha i post scriptum, chciałbym móc kupić trochę metakwalonu! Pieprzona big pharma przestała je produkować, ponieważ są tak zajebiste (słyszałem i czytałem), ale bardzo trudno jest znaleźć jakiekolwiek źródło. Myślę, że w pewnym momencie będę musiał sam to zsyntetyzować, więc jeśli znasz jakichś dobrych dostawców chemicznych, daj mi znać.
 
Top