Porady dotyczące aminowania redukcyjnego Al/Hg (MDMA)

cooked_Chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cześć wszystkim!

Mam tylko kilka pytań dotyczących starej dobrej metody MM, ze względu na dostępność materiałów w moim kraju, rozważyłem opcje i ta jest dla mnie najlepsza.

Chciałbym tylko uzyskać poradę na temat aminowania redukcyjnego:

1. Jaka jest największa ilość mieszanki MDP2P/Nitrometan, której można bezpiecznie użyć? Widzę, że metoda MM wymaga 25g MDP-2-P : 20mL MeNO2

Myślałem o zrobieniu 75g MDP-2-P : 60mL MeNO2

A także - czy jest jeszcze jakaś rada dla tej konkretnej metody?

Pozdrawiam serdecznie
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Cześć, Czy jest jakiś powód, aby nie używać MeNH2 zamiast nitroetanu? Jeśli dobrze rozumiem, nitroetan i tak rozkłada się do MeNH2, więc może być łatwiejszą do uzyskania alternatywą.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Domyślam się, że chciałeś powiedzieć nitrometan*.
Tak czy inaczej, możliwe jest przeprowadzenie redukcji w jednym garnku.
 
Last edited:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Patton, tak, mój błąd, chciałem powiedzieć Nitrometan. Teraz widzę problem, mówiłem o soli MeNH2-HCl, która jest łatwa do zdobycia, ale potrzebujemy wolnej zasady, która jest gazem, więc jeśli zaczniemy od MeNH2-HCl, to musimy zrobić z niej wolną zasadę i rozpuścić ją w rozpuszczalniku bez zamieniania naszego laboratorium w komorę gazową. Czy masz jakieś raporty lub porady, jak to zrobić? Następnie roztwór wolnej zasady MeNH2 można dodać do amalgamatu i MDP2P. Czy raczej wymieszać roztwór MeNH2 z MDP2P i dodać do amalgamatu? Przepraszam, tylko zgaduję, jak dotąd nie znalazłem dobrego opisu tego i nigdy nawet nie próbowałem zrobić MDMA, ale teraz jest szansa, że zdobędę trochę PMK i szukam najlepszego sposobu na jego użycie.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
O generowaniu wolnych zasad metyloaminowych pisałem tutaj.
Chciałbym kontynuować tę dyskusję w odpowiednim temacie o syntezie MDMA (link poniżej).
 
Top