Question Cena a-PVP

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Hej, będę syntetyzował mój pierwszy raz a-PVP i zacznę go sprzedawać tutaj, jaka jest cena za 1g?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Dałbym ci 100 dolarów, żebyś spróbował, ale 50 dolarów to prawdopodobnie cena detaliczna. To tylko moja narzucająca się amerykańska opinia. Tutaj jest znany jako lek na twarz zombie
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
W porządku, dałbym ci darmową próbkę, ale wysyłam z Niemiec, nie wiem, czy wyląduje.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Niemcy nie są jednym z naszych problematycznych krajów, ale koszty wysyłki są szalone (dla mnie wysyłka zaczyna się od 20$ za najmniejszą paczkę). Doceniam ofertę, mogę pokazać ci mój portfel i że płacę za próbki, które są mi oferowane za darmo, ponieważ wspieram naszych sprzedawców, a darmowa próbka nie jest darmowa dla sprzedawcy. Mam 2 inne darmowe próbki z Europy, z których nie skorzystałem. Niech biedne dzieci mają próbki. Czy wiesz, że sam rozdaję darmowe próbki! Currentlymits powiedz mi, czego chcesz, a ja to znajdę. HEISENBURG w rzeczywistości pokrywa koszty i rozdaje próbki, ja jestem tylko agentem w USA. Gdyby udało nam się namówić Judy Lui Who (nie jest to prawdziwe nazwisko), aby przywiozła tę paletę welarafenonu do ich magazynu po stronie stanu, kupiłbym całość. Velarian (roślina) jest tutaj gatunkiem inwazyjnym, więc mógłbym zacząć tam, a za 15 krótkich syntetyków wyłożyć żwirem mój podjazd
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Dziękuję za ofertę, naprawdę ją doceniam, wyślę wiadomość prywatną i opowiem o moich postępach. :)
 
Top