A-Oil to Hcl Amphetamine

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Czy jest jakiś przewodnik, jak zrobić (A-Oil)n-formyamfetaminy do amfetaminy hcl? Dziękuję
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Cześć, chcesz uzyskać dokładnie amfetaminę HCl lub METHamphetamine HCl?
 
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Tak, produktem końcowym będzie siarczan amfetaminy, a nie HCl.
Formyloamfetaminę poddaje się obróbce, dodając HCl w celu uzyskania amfetaminy. Następnie bazuje się ją, rekrystalizuje i destyluje z parą wodną wolną zasadę. Następnie dodać kwas siarkowy i voila: siarczan amfetaminy.
 

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ok, myślałem, że to jest to samo lub jak z kokainą, że produktem końcowym jest hcl. Nie jestem chemikiem, więc mam nadzieję, że mi wybaczysz. Czy jest możliwe, że nauczę się tej procedury, jeśli otrzymam przewodnik krok po kroku i najpierw zrobię to ostrożnie na małą skalę? Czy ktoś chciałby podzielić się lub sprzedać tę wiedzę? Aha i miałem na myśli amfetaminę, a nie metamfetaminę.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Sól amfetaminowa HCl jest bardzo niestabilna (hydrofobowa). Sole HCl dla metamfetaminy, kokainy i wielu innych substancji są stabilne.
 
Last edited by a moderator:

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ok, więc zapytam we właściwy sposób. Czy ktoś ma przewodnik lub może go stworzyć, jak przekształcić olej a w siarczan amfetaminy? Dzięki
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dziękuję. Również teraz czuję się zawstydzony, że nie znalazłem tego sam.
 

Dis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Cześć wszystkim,
Czy dobrze zrozumiałem, że....
Można użyć kwasu siarkowego o czystości tylko 15% do produkcji siarczanu amfetaminy z A-Oil (baza amfetaminy)?
A co z kwasem solnym 30-33% techn. 250ml? Co otrzymasz w wyniku użycia kwasu solnego, jeśli to w ogóle możliwe? Chlorowodorek amfetaminy....
A co z 39% czystym kwasem fosforowym? To prawdopodobnie fosforan amfetaminy?
Czy może pomyliłem się całkowicie i zawsze potrzebujesz kwasów o najwyższej czystości, tj. 96-99%.
Co jeszcze jest potrzebne do produkcji amfetaminy z A-Oil? Słyszałem, że potrzebny jest również czysty metanol, czy to prawda?
Mam dobre źródło czystego metanolu, może większość z was już je zna, "Tankpatronen" / "fuel cartridges" .....
W Niemczech nie można kupić tych chemikaliów o tak wysokiej czystości... Albo ma się kontakty z odpowiednimi ludźmi....
Czy jest gdzieś na forum instrukcja jak przeprowadzić ten proces krok po kroku lub czy ktoś może mi podesłać link do niej?
Wiem, że olej A + kwas siarkowy = siarczan amfetaminy.
Ale nie wiem, jak działa cały proces, nie może być tak, że potrzebujesz tylko dwóch rzeczy, oleju A i kwasu siarkowego.....
Byłoby wspaniale, gdyby ktoś mógł mnie oświecić!
Ponieważ mam teraz trochę oleju A, ale nie wiem, co z nim zrobić :)
pozdrowienia
Dis

Ok, odpowiedziałem na kilka pytań, obejrzałem film, w którym robi wolną bazę amfetaminy, a następnie miesza aceton z kwasem siarkowym i wlewa to do wolnej bazy kropla po kropli, aż się wytrąci i pH będzie prawidłowe.
Czy to oznacza, że do produkcji siarczanu amfetaminy z A-Oil potrzebuję tylko kwasu siarkowego i acetonu?
Ale jak z czystością składników, o których wspomniałem powyżej, czy ktoś może mi odpowiedzieć na te pytania, tak z ciekawości....
 
Last edited:

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
A-oil?

Czy amfetamina to olej?

Czy ma inną nazwę?

Czy te produkty są takie same?
A-Oil | BMK oil | Phenylacetone | PMK oil | MDP2P Oil | P2P Oil
 
Last edited:

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3

Nazwa analityczna N-Formyloamfetamina
Numer CAS 22148-75-0
Wzór cząsteczkowy C10 H13 N O
Masa cząsteczkowa 163.20
Dokładna masa 163.2163
IUPAC N-(1-fenylopropan-2-ylo)formamid

https:// en.m.wikipedia.org/wiki/Formetorex

Myślę, że ten, prawda? A co z jego własną aktywnością? Idę poszukać.
 

drpepperz2!

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Aby odpowiedzieć na pytanie, jest to dość proste, hcl nie jest tak hydoskopowy, jak zakładano, olej a różni się jakością, więc dokładnej formuły nie mogę podać.

Jeśli jest to możliwe, można uzyskać maksymalnie 37% roztwór hcl, najlepiej już w metanolu. W wodzie działa, ale jest o wiele więcej kłopotów.

Więc jeśli 37% hcl w metanolu jest dostępne, wiesz, ile bazy moll ma twój olej. Możesz rozcieńczyć Hcl z większą ilością metanolu, obliczyć na niewielkim przekroczeniu hcl, dla pH ~ 6,7.

Dodawaj go kroplami, mając mały wir, po dodaniu metanolu + hcl zasadniczo w razie potrzeby dodaj więcej metanolu i mieszaj przez chwilę.

Produkt nie jest czerwony. Do wyschnięcia. Zmierz ph suchego proszku, dodając go do 20 ml destylowanej wody, jeśli to cokolwiek z pH 7, nadal możesz go poprawić, dodając metanol i olej lub dodając metanol ± HCl, aż uzyskasz amf-hcl, na odpowiednim pH.

Jeśli używasz roztworu HCL-H20, zawsze używaj najwyższego % HCL, który jest łatwiejszy do znalezienia, użyj około 1,5 razy więcej metanolu niż objętość oleju A, dodawaj kroplami HCL, ze względu na zawartość wody, zobaczysz, że osad prawdopodobnie zniknie, zanim osiągnie dno. Rosnąca temp. Sprawi, że będzie jeszcze bardziej zasiarczony wodą. Kontynuuj aż do osiągnięcia pożądanego ph.

Więc nie będziesz miał ładnej pasty i będziesz musiał powoli wygotować wodę lub dodać około 60% objętości do metanolu, 48 godzin w zamrażarce, aby twój A ++ amf-HcL się osadził, usuń płyn i pozwól mu wyschnąć, możesz sprawdzić, czy ph płynu jest nadal w specyfikacji i wygotować pozostały płyn, aby uzyskać pozostały amf hcl.
 
Last edited:

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Czy jesteś pewien, że 70% H2SO4 lub HCl będzie wystarczająco czysty dla optymalnych warunków? Ponieważ tak, myślałem, że H2O zabija cząsteczkę Amph i na przykład płukanie acetonem musi być wykonane czystym suchym acetonem!
... Jestem teraz nadal zdezorientowany tutaj moja droga*$*
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Możliwe jest użycie wodnych roztworów kwasów do uzyskania soli amfetaminy
Należy rozumieć, że obecna tam woda będzie przeszkadzać w wytrącaniu produktu.
Suchy aceton jest używany do wiązania nadmiaru wody, a produkt wytrąca się.
Lepiej jest używać silnie stężonych kwasów
 
Top