6-monoacetylomorfina

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
55
Reaction score
32
Points
18
Hej, mam trochę morfiny, kwasu octowego i H2SO4.

Czy ktoś może mi powiedzieć, jak z tego zrobić 6-mam?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Kwas octowy nie jest środkiem acylującym, należy najpierw wytworzyć z niego bezwodnik.
Dlaczego 6-MAM? Nie masz wystarczającej ilości kwasu dla dwóch grup, aby stworzyć Heroinę?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
26
Points
18
Czy 6-MAM nie jest tym, co jest głównie odpowiedzialne za efekty heroiny?
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
55
Reaction score
32
Points
18
Nie chodzi o ilość produktów, bardziej o ich jakość.
Nie chcę acetylować zarówno 3, jak i 6 pozycji. Do acetylowania tylko 6. pozycji potrzebny jest lodowaty kwas octowy.

Bezwodnik octowy jest wystarczająco silny, aby acetylować obie pozycje i stworzyć diamorfinę, ale 6-mam jest znacznie silniejszy niż heroina.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
55
Reaction score
32
Points
18
6-monoacetylomorfina jest 30 razy silniejsza niż diacetylomorfina...

Myślę, że to ta sama synteza, ale z użyciem lodowatego kwasu octowego zamiast bezwodnika octowego...
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@RegulierTier, 30% mocniej, nie 30 razy.
Skąd masz te informacje? Nie wierz we wszystko, co czytasz na Wikipedii, jeśli nie ma linków do wiarygodnych źródeł.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
55
Reaction score
32
Points
18
Niemniej jednak uważam, że dobrym pomysłem jest zrobienie bezpośrednio 6-mam, jeśli masz farmaceutyczną morfinę, zamiast robić diamorfinę... 🤷

Jest silniejszy, a lodowaty kwas octowy jest łatwiejszy do zdobycia, ponieważ nie jest substancją kontrolowaną ani zakazaną, jak bezwodnik octowy w większości krajów.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Chciałbym spróbować Diacetyl-N-Phenethylnormorphine ;)
 

Frenchie261

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Z tego, co wiem, lodowaty a.a. wytwarza smołę, a do uzyskania białego produktu azjatyckiego należy użyć bezwodnika octowego... siarczanu sodu w mieszance i podgrzewać z kondensatorem wodnym na górze przez kilka godzin. Powinny być informacje w literaturze na tej stronie. Synteza aspiryny jest taka sama, również 5 kropli stężonego kwasu sulferowego katalizuje i rozpoczyna reakcję. Siarczyn pochłania wodę, która nie jest pożądana w reakcji, ale również H20 jest produktem ubocznym. Ula i niebieskie światło ma więcej informacji.
 

FatFreddysCat

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Smoła jest produkowana przez acetylowanie surowego opium, stąd obecność innych acetylowanych alkaloidów, takich jak noscapina itp. Ponadto w sieci pojawiły się błędne lub raczej niejednoznaczne informacje na temat 6 mam lub 3 mam lub czegokolwiek innego, Glacial Acetic nie wytwarza silniejszego produktu niż czysty bezwodnik octowy, ponieważ Glacial zawiera wodę, a wszyscy wiemy, że woda psuje reakcje. Tak więc lodowaty może wytworzyć być może kompletną syntezę słabszego MAM, ale AA przynosi około 50/50 lub coś mniejszego i silniejszego. Niemal niemożliwe jest wykluczenie całej wilgoci z morfu lub kloroformu itp., nie mówiąc już o izolowaniu reakcji w celu wykluczenia powietrza/wilgoci, więc otrzymujesz średnio mieszankę 50/50. Przez jakiś czas nie mogłem się pogodzić z kwestią 6 - 3, ale glacial nie jest drogą do lepszego produktu.
 

Frenchie261

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nie znam tych informacji na temat 6-mam, ale jest to niekompletna reakcja z a. I nie powinieneś myśleć, że jest 30x silniejszy, gdy jest niekompletnym produktem reakcji... więc trochę badań, czy możesz oszczędzić więcej? DM?
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
55
Reaction score
32
Points
18
Jest ono o 30% mocniejsze... Poszperaj trochę.
6-mam jest jednym z trzech metabolitów heroiny (diacetylomorfiny).
W twoim ciele grupy acetylowe zostały odłączone, jedna po drugiej.
Jednym z produktów jest 6-mam, a drugim 3-mam. 3-mam jest nieaktywny, ale 6-mam jest znacznie silniejszy niż morfina ze względu na wysoką lipofilność.
10% tego będzie metabolizowane do Morfiny-6-Glukuronidu, który również jest aktywny, a 55%-75% jest metabolizowane do Morfiny-3-Glukuronidu, który jest nieaktywny...

Dlatego sensowne jest produkowanie i spożywanie 6-mam zamiast diacetylomorfiny.
Argument "to niekompletna reakcja" nie ma żadnego sensu... W tym przypadku mądrzej byłoby przeprowadzić tę "niekompletną" reakcję...
 

AlchemistA

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 15, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Chętnie dowiem się, jak poszedł ci ten eksperyment badawczy! :)
 

Frenchie261

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Cóż, może ktoś pokaże jakieś informacje na ten temat i opracuje je, aby mogła to być pełna dyskusja... przynajmniej to gówno nie zabije odpowiedzialnych osób w przeciwieństwie do fentanylu... według mojej wiedzy 6-mam 3-mam to cała heroina i byłoby wyjątkowo natknąć się na forum, na którym ktoś mógłby to zrobić dobrze, próbując, ponieważ nie jest to zbyt skomplikowane. mogę powiedzieć, że moje badania służą jedynie samowiedzy i nie jest łatwo natknąć się na prostą awarię pomocy i ludzi pracujących razem.każdy artykuł lub forum pbs dokument jest przywoływany, co jest dalekie od edukacji dlaczego i jak ... jakie są mikstury, które można stworzyć z materiału roślinnego, masz winian, siarczan, hcl jeszcze dlaczego te formy i gdzie jeden odróżnia się od drugiego ... jakie błędy można łatwo ustalić podczas wykańczania związków grzewczych, jeśli takie istnieją.Jaki jest najlepszy sposób krystalizacji takich związków lub czy konieczne jest płukanie organiczne w celu oddzielenia przed izolacją kwasowo-zasadową ... te rzeczy są interesujące i po prostu edukacyjne, a nawet rozważenie innej podobnej dyskusji na temat powiedzmy aspiryny wystarczyłoby, gdyby czynniki były identyczne, ale badania i patenty są szczupłe lub trudne, chyba że mają dostęp do uniwersytetu ....proszę, popraw mnie, ale zachowaj wyróżnianie, ponieważ nauka jest moim celem i podziel się zrozumieniem, które posiadasz, i wyjaśnij to w sposób, który powstrzyma ludzi przed graniem na ulicach i umieraniem jak dawne pokolenia... jego natura, podziel się darmowymi zasobami lub wystarczy, aby omówić ten temat, ponieważ większość forów wyjaśnia te same nieprzydatne informacje z literatury południowo-wschodniej Azji... proszę podziel się... ty
 
Top