Vai NaBH4 / CuCl2 reducēšana būtu piemērota TMA?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Hei, puiši,

Iv bija izgatavot dažas b-nitrostirēna (galvenokārt), bet es arī izgatavot nitropropēns, kas atbilst TMA, redzot, ka es esmu padarīt mescaline tik un tā.
Es plānoju turpināt nitrostirēna reducēšanu, izmantojot NaBH4/CuCl2, man tikai interesē, vai tas būtu piemēroti 3,4,5-TMOnitropropropēna reducēšanai līdz galīgajam TMA, ko es meklēju?
Chatgpt saka, ka tas ir labi, bet tad tas man dažas reizes ir devis šaubīgus padomus 🤣

Paldies.
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Tas darbojas P2NP uz amīnu, tāpēc tam vajadzētu darboties arī uz citiem nitropropropēniem. Tomēr The Vesp ir raksts, kurā rakstīts, ka DOM, TMA-2, reducēšanai ir problēmas ar kristalizāciju. Iegūstiet kādu eļļu, kas nekristalizējas. (varētu būt nepareiza sāls izvēle)

Tomēr ziņa ir tikai viena dalībnieka. Es iesaku reģistrēties The Vesp. un veltīt laiku, lai izpētītu un meklētu tur.

Šeit ir attiecīgais ziņojums:

Vajadzētu def. darbs IMO.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Interesanti - es domāju, ka tas izdosies. Noteikti ir vērts pamēģināt... Man ir LAH, bet esmu mazliet nobijies to izmantot šajā posmā TBH, bet es domāju, ka sliktākais, kas notiek, ir tas, ka es fudge šo 5g nitropropēna līdz un padarīt vairāk - man ir kā 480g sākuma aldehīda palicis, tāpēc meh.

Tas ir būtībā tas, ko es domāju, ka vienalga lol
Vispirms es pamēģināšu ar 1 g skalu, es domāju.....

Lai būtu godīgs, es vispirms mēģināšu ar šo metodi reducēt meskalīnu, tāpēc redzēsim - atjaunināšu, kad būs vairāk ziņu par to.....
 
Top