Question Eiropas kokaīna laboratoriju darba procesi

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kādi ir Eiropas kokaīna laboratoriju darba pamatprocesi?

vienkārši interesē, ko viņi vispār dara, jo man nav absolūti nekāda priekšstata.
Esmu diezgan pārliecināts, ka viņi neimportē kokaīna lapas... ko tad viņi dara?

Atvainojiet, ja jautājums šķiet novecojis, bet es esmu jauns šajā forumā un ļoti labprāt mācos!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Piemēram, kokaīna izņemšana no drēbēm un tā atkal padarīšana par ķieģeli.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Jūsu meklētais vārds ir "troparils", un es zinu, kā izstrādāt tā iegūšanas procesu.
 

riahisunak

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 19, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Troparils ir sintētiskais kokaīns, tātad, ko jūs sakāt, ka viņi ražo troparilu un pārdod kā kokaīnu?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
To ir daudz vairāk, bet es atsakos publiski ko teikt par nepietiekami pārbaudītiem savienojumiem, kas var sniegt idejas, par kurām es zinu, ka tās nevar būt labas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Vai tāpēc Eiropas paraugos ir pārmērīgs norkokaīna daudzums? Kāds puisis man rādīja vietni, kurā testē pa pastu sūtītos paraugus, un no koku paraugiem tur bija daudz 20-50 % norkokaīna, kas ir vismaz 10, bet, iespējams, 20 reižu vairāk par dabisko daudzumu. Es domāju, ka tas var būt 100 reižu, jo Norco mērķis ir metabolīts cochise, bet vai tas nenozīmē, ka tas ir jāuzņem un jāsadala ar fermentiem? Norkokaīns nav ļoti veselīga viela. Un es to salīdzinu ar kokaīnu, kad saku, ka
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Dīvaini, ka ne tikai tas, ka norkokaīns ir aktīvs, šķiet, ka N atoms varētu būt gan O, gan S, un aktivitāte būtu līdzīga (molekulārā liganda izspiešanas testā).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Tas ir aktīvs labi. Es neatceros precīzas vērtības, bet 8t bija kaut kas līdzīgs 10× lielākai iespējamībai, ka jūs nomirsiet. Es neatceros, un ir 6:39 no rīta, un arī aizpagājušajā naktī es visu nakti negulēju ( trāpīju 60 stundas līdz), bet ld50 bija apmēram 2 grami 100 kg smagam cilvēkam. Es to daru pāris stundu laikā otrdien.
 
Top