Kāpēc manas distllikācijas ilgst mūžīgi ?

methyllordir

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
1
Es esmu tikai iesācējs un esmu izmēģinājis daudzu eļļu, šķīdinātāju, ūdens/eļļas maisījumu un ūdens/šķīdinātāju destilāciju, un es vienkārši veicu vienkāršu destilācijas iestatījumu ar parastiem stikla traukiem un citiem priekšmetiem, bet nav svarīgi, ko es destilēju, tas vienkārši ilgst mūžīgi.
piemēram, ja man ir ūdens/eļļas maisījums, tad 4 stundu laikā izdestilē tikai 10 ml.

skatoties pārāk daudz procedūru un uzstādījumu youtube un internetā, šķiet, ka ar manu uzstādījumu nekas nav nepareizs, bet tas vienkārši dīvaini aizņem daudz laika ?!?

Turklāt, izmantojot vakuumsūkni, visa vieta ir piepildīta ar gāzi ( pārāk daudz atkritumu ) , un es redzu, ka vienkāršām destilācijām vakuums nav nepieciešams, bet man šķiet, ka bez tā tas nav iespējams?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Pastāstiet vairāk par to, ko jūs izmantojat karsēšanai, ko karsējat, kādus stikla traukus izmantojat utt.
Vai jūs izmantojat kādu vannu? Vai jūs aptinat kolbas augšdaļu un kolonas pirmos dažus cm ?
 
View previous replies…

methyllordir

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
1
Es izmantoju laboratorijas elektrisko sildītāju/magnētisko maisītāju un laboratorijas brošēta stikla traukus, sildīšana vannā tikai liek šķīdumam ātrāk uzsilt, bet īsti, šķiet, nepalīdz pašai destilācijai.

Es neesmu mēģinājis ietīt kolbu vai iepriekš minēto stiklu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Kolbas + kolonnas izolēšana ar alumīnija foliju palīdzēs novērst karstuma aizplūšanu un tādējādi padarīt destilāciju ātrāku, tomēr destilācija aizņem laiku.
Vēlaties pārliecināties, ka siltums aparāta iekšpusē ir nemainīgā līmenī, lai destilācija varētu notikt.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Jēzu Kristu, vai man šodien ir problēmas.

Parādiet mums skaidru attēlu ar visu savu uzstādījumu, es vakuumdestilācijai izmantoju tādu pašu aprīkojumu kā jūs, un man nav nekādu problēmu.
 
Top