Question No kurām bezrecepšu zālēm var izgatavot psihoaktīvas zāles?

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki! Ir zināms, ka no pseidoefedrīna var pagatavot metamfetamīnu, mani interesēja, kādus citus bezrecepšu medikamentus/bezrecepšu zāles var izmantot rekreācijā vai psihoaktīvo savienojumu pagatavošanai.
Paldies
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
Attīstītajās valstīs zāles ar psihoaktīvu iedarbību vai prekursorus izsniedz pēc receptes. Tie var būt kodeīna sīrupi pret klepu, metilfenidāts (ritalīns), ergotamīnu saturošas zāles, adderall, xanax, lyrica un daudzas citas.
 

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
ko darīt bez receptes?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Iepriekš esmu publicējis kokaīna un dažu analogu sintēzi no D-ribozes, taču pat es esmu skeptisks. Tomēr ir patents
 
  • Like
Reactions: juu

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Kāpēc vispār pievērsties bezrecepšu zālēm? Sintētiskā mandeļu eļļa satur benzaldehīdu. Sintētiskais vaniļas aromatizētājs satur vanilīnu. No benzaldehīda var iegūt amfetamīnu vai metamfetamīnu. Vanilīns galu galā var dot meskalīnu. Melnajos piparos ir piperīns. No piperīna var iegūt piperonālu. Piperonāls var dot MDMA vai MDA. Muskatriekstā ir daudz dažādu labu vielu. Sarakstu var turpināt un turpināt un turpināt. Kādu brīdi. Bet tas būtu daudz darba un nebūtu rentabli. Jūs katru dienu ieskauj prekursori un katalizatori. ... palādijs jūsu automašīnas katalītiskajā pārveidotājā... alumīnija folija jūsu virtuvē... izglītība ķīmijas pamatos un zāļu ķīmijā patiešām atvērs jums acis uz teorētiskajām iespējām, kas jūs ieskauj (lielākā daļa no tām nav rentablas).
 

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
tikai īpaši interesē otcs
 
Last edited:

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Dekstrometorfāns. Tad jūs esat diezgan ierobežots, ja vien nesākat pievērsties tādiem uztura bagātinātājiem kā L-triptofāns. Tomēr nav nekā tāda, ko, es teiktu, varētu izmantot rentablā un praktiskā veidā. Es varētu to darīt jaunuma dēļ, ja man nebūtu reāla darba, bet tas ir viss. Es drīzāk pievērsīšos dabai, nevis bezrecepšu zālēm kā prekursoriem. Daba ir dāsna. FDA? Ne tik daudz.
 
  • Like
Reactions: juu

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Brother u dont need recepšu zāles 😁 tikai jautājiet 😉
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Es nezinu, kāpēc jūs neesat Dr. Feelgood, bet es domāju, ka šī dziesma nebija populāra ārpus Savienotajām Valstīm.
 
Top