Looking for a vendor Kur es varu iegādāties dzīvsudraba fulminātu

Ahilas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Kur es varu iegādāties dzīvsudraba fulminātu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Ja atrodaties ES, man noliktavā ir dzīvsudraba II acetāts un dzīvsudraba II oksīds, darbojas tāpat kā hlorīds amalgāmai. vai metallig Hg, ja vēlaties.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Es nekad neesmu redzējis, ka kāds pārdod viegli pieejamas sprāgstvielas.
Prekursori, ok, bet, pārdodot sprāgstvielas, tiesībaizsardzības iestādes ieguldīs tonnu naudas un enerģijas, lai izsekotu pārdevēju, kā arī pircējus.
 

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Domāju, ka vienīgais veids, kā iegūt dzīvsudraba fulminātu, ir izgatavot to pašam. Tomēr dzīvsudraba fulmināts ir bīstams un sens sprādzienbīstams, var zaudēt pirkstus, redzi un turklāt iegūt dzīvsudraba intoksikāciju, tāpēc esiet uzmanīgi.

NileRed ir izveidojis video par dzīvsudraba fulmināta izgatavošanu, reaģējot koncentrētai slāpekļskābei un elementārajam dzīvsudrabam, tiem reaģējot ar absolūto etanolu.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
mūsu tēvocis patiesībā ir uzrakstījis grāmatu par šādām lietām: Fester's Home Workshop's Uncle Fester's Explosives .....

pievienots zemāk
 

Attachments

  • 4PHh8JK9Zr.pdf
    500 KB · Views: 849

drZarah

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Jūs varat to viegli sintezēt. Neorganiskās ķīmijas pamati.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Es ļoti ieteiktu ikvienam, kas nevēlas sūtīt dzīvsudraba(II) fulminātu. Tas ir ļoti jutīgs pret berzi un pārvadāšanas laikā var viegli eksplodēt. Ja jūs to patiešām vēlaties, sintezējiet to paši kontrolētā vidē. Sprāgstvielas nav joks, un jo īpaši šī. Kā jau citi teica, par to būtu jāraksta tēvoča Fester grāmata "Mājas darbnīcas sprāgstvielas".

Gadījumā, ja esat apjucis un vēlaties izgatavot dzīvsudraba amalgamu - tam šis savienojums nav īpaši noderīgs. Tā vietā jāizmanto dzīvsudraba(II) hlorīds vai dzīvsudraba(II) nitrāts:

Lai iegūtu nitrāta sāli, dzīvsudrabs reaģē ar koncentrētu slāpekļskābi (68 %+) līdz sadalīšanās pakāpei un pēc tam iztvaicē ~ 102 °C temperatūrā. Hlorīda sālim sausu dzīvsudraba(II) nitrātu karsē ~ 250 °C temperatūrā, līdz tas pārvēršas par dzīvsudraba(II) oksīdu (oranža/sarkana krāsa). Atdzesē līdz istabas temperatūrai, reaģē ar koncentrētu sālsskābi un iztvaicē, lai iegūtu dzīvsudraba(II) hlorīdu.

Ņemiet vērā, ka, karsējot jebkuru dzīvsudraba savienojumu, sublimācijas rezultātā var izdalīties toksiski dūmi.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2022
Messages
67
Reaction score
29
Points
18
Nezinu, kāpēc kādam būtu vajadzīgs dzīvsudraba fulmināts, bet, izņemot minējumu, ka jūs to redzējāt filmā Breaking bad un domājāt "kur es varu dabūt dzīvsudraba fulminātu", es nesaprotu, kāpēc jums tas būtu vajadzīgs. Ja tas ir tāpēc, ka turēties prom no tā, sprāgstvielas nevajadzētu apstrādāt bez nepieciešamajām zināšanām, un šis pat nav drošs tikai, lai sāktu ar to.
 
Top