• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

California Vermont Event Kādas zāles jūs vēlētos izmēģināt?

What drugs would you like to try? I'll let you pick 1 choice and 1 alternate

  • 4-mmc

  • A-pvp

  • Methamphetamine

  • Mdma

  • Cocaine

  • Crack


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Pasaulei rotējot un manai bandai kļūstot lielākai, cik daudz.....cilvēkiem es došu paraugu? Cerams, ka daudz. Šī vietne un šī valde ir visprogresīvākā mūsu pieejā, lai racionalizētu dnm darbības veidu. Kā tādiem mums ir jāsaglabā elastība, lai pielāgotu savu kursu un koncepcijas, lai pielāgotos neparedzētiem sarežģījumiem. Man un maniem kolēģiem nav bijis viegls uzdevums atrast pārdevējus, kas vēlas pārdot summas, kuras mēs vēlamies iegādāties. Es atzīstu, ka tas viņiem ir saspringts darbs.
Ikviens vēlas pārdot unci vai kp, viss darbs, kas nepieciešams, lai narkotikas droši nosūtītu pa pastu anonīmi, diktē, ka 30 1 grama iepakojumu pārdošana ir daudz iepakošanas, daudz etiķešu drukāšanas un daudz pasta sūtījumu. Turklāt ņemiet vērā, ka minimālā cena, lai nosūtītu absolūti jebko, kas sūtīts prioritārajam pastam, ir 6 dolāri, ja saņemat atlaidi, izmantojot Putney Bowes, etsy vai kaut kur citur.
Es zinu vismaz vienu citu modētāju, kurš ir mainījis kursu, un es grasos sekot viņa piemēram, ja vien mani neapturēs, ko es negaidu. Šīs pārmaiņas detaļas pagaidām ir noslēpums, bet tas jums nozīmē lielākus paraugus, labāku kvalitāti un kādu, kas ir atbildīgs un nodrošinās, ka jūs tiekat sadzirdēti.
Sāksim tieši šeit. Kādas zāles jūs vēlētos izmēģināt? Pat ja jums nav tiesību saņemt bezmaksas paraugu, mums joprojām ir svarīgs jūsu viedoklis, JA Jūs esat amerikānis. ja neesat amerikānis, mani neinteresē jūsu viedoklis, tam ir kāds cilvēks. Es esmu amerikāņu cilvēks. Es šeit ievietoju pāris, bet brīvi pievienojiet, kas jums patīk. visvairāk balsu saņems tās lietas, kas tiks izdalītas. Kāds dosies to pirkt daudzumā, un kāds klaidoņa personīgi ar bezzobainu precizitāti iesaiņos jūsu sūtījumu. Es pievienošu sarakstam visas jaunās zāles, kas tiks ierosinātas.
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ketamīns
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Tas noteikti var būt, es to pievienoju sarakstam
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mīļi, ja ir iespējams iegūt kādus Disso ķīmisko vielu paraugus, mūsu laboratorija labprāt tos pārbaudītu. Meklējam jaunu piegādātāju.
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Im no ES un balsoja. Man patīk dzīvot bīstami!
 
Top