Ko jūs darāt piektdienas vakarā? (Bildes)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Es strādāju pie šīs vakuuma iekārtas, un, kad man būs 1/2 l destilēta ūdens, es gatavojos palaist kādu hloroformu, kas jādestilē kādam nākamajam projektam. Kad būšu pabeidzis, es par to pienācīgi uzrakstīšu.
Kruf9BGsO5

PIZhgv9Kzj
HUscBrw16m
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Par citu tēmu, vai kāds zina, kā pārvērst fotoattēlu, kad to augšupielādējat? Man nekad iepriekš nav bijusi šāda problēma šajā forumā 😔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Redzam, ka tas ir pirms dažiem mēnešiem, tāpēc, ja vēl neesat to sapratuši, atveriet bildes programmā paint, un jums vajadzētu būt iespējai pagriezt tās pulksteņrādītāja rādītāja virzienā par 90. Starp citu, jauks materiāls :}
Es negribu uzdot drošības jautājumus, bet vai jūs saņemat savu aprīkojumu no tiešsaistes pasūtījumiem, vai arī varat atrast lietas uz vietas? Piemēram, "hobiju veikalā". Manas smadzenes neļauj man mēģināt iet, nemēģinot vispirms improvizēt, bet es ātri mācos, ka tā ir slikta pieeja, kad runa ir par ķīmiju.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Amazon un eBay viss. Man ir stikla gabali no Amazon, kas tika nosūtīti no Ķīnas. Lieliski piedāvājumi, ja varat gaidīt 3 nedēļas vai mēnesi. Es dabūju jauku 3 kakliņu un alihn kondensatoru par $ 20/PC, tie ir Deschem zīmola. Tas ir biedējoši, kamēr jūs apskatīt stuff un redzēt 200 tika pārdoti šomēnes, un tas ir tikai 1 konkrēts gabals ar 1 zīmolu. Pagājušajā mēnesī tika pārdotas 1000 Eramejera kolbas. 900 atsevišķas piltuves. 350 pilni destilācijas komplekti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ir lietas, ko var improvizēt, bet nevar improvizēt vakuumdestilācijas komplektu vai refluksa iekārtu inertā gāzē. Iegādājieties sev 20-30 detaļu komplektu. Vienkārši iegādājieties to. Ja ir nepieciešams, nosūtiet to savām vecmāmiņām. To var konfigurēt līdz 100 reakcijām. No tā var diezgan daudz improvizēt. Man ir apmēram tik daudz, un es neko daudz nevaru izdarīt.
Citā piezīmē, mani lielākie kinks bija;

A) šis karstās plates maisītājs ir atkritumi. Tas ir tas lētais, ko jūs redzat pārdod visur par aptuveni 40 dolāriem. Izlaidiet to. Tajā ir termistors, kas neļauj tam sakarst vairāk par 100 °C. Tā apgalvo, ka tam ir 250 vatu sildīšanas jauda, bet es jums apliecinu, ka, apskatot elementu, nav iespējams, ka tas ir 250 vati. Tam ir aptuveni 5 makšķerēšanas auklas izmēra stieples vijumi ap kartona apli, kas no vienas puses ir aluminizēts, bet no otras - kails kartons. Tas nespēj uzvārīt krūzi ūdens. Nekad! Es dabūju īstu, lietotu no eBay, 650 vati, un tā uzvārīs ūdeni 2 minūtēs. Tam trūka pāris skrūvju, un maisīšanas mehānismam vajadzēja mazliet piestrādāt, tāpēc es sūdzējos un dabūju to par puscenu - 50 $ ar piegādi. Piezīme; ja jūsu maisīšanas mehānisms nestrādā lēni, šī vārītāja iekšpusē ir mainīga pretestība, ko regulē ar plakanas galviņas skrūvgriezi. Pagrieziet to uz augšu.

B) Es to sildīju citādā veidā un 3 reizes pēc kārtas uzvārīju ūdeni kondensatorā. Jūs nevarat izvilkt vakuuma līniju, ja tā sāk kļūt enerģiska. Uz tās ir vakuums, dumbi! Tev ir vajadzīgs vārsts, bet, kamēr tāds nav, termometra korpusa atskrūvēšana darbojas, un tu pat vari kontrolēt, cik daudz atlaidi, un saglabāt zināmu vakuumu.
 
Last edited:
Top