Question Divi jautājumi

Cian

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Aug 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Labdien, laba diena. Man ir divi jautājumi. Pirmais ir konsultēties ar ekspertu par efedrīna iegūšanas metodēm no tabletēm. Es neesmu pārliecināts, ka šajā tīmekļa vietnē aprakstītās metodes var darboties attiecībā uz man piederošajām tabletēm. Man ir saraksts ar palīgvielām, kas ir manās tabletēs (man ir apmēram 300 tabletes, katrā no kurām ir 50 mg efedrīna hidrohlorīda). Palīgvielas ir šādas:
-Mikrokristāliskā celuloze.
-Talc
- magnija stearāts
- nātrija karboksimetilciete (A tipa).
Kura metode būtu ērtāka efedrīna hidrohlorīda ekstrahēšanai, izmantojot šo sastāvu? .

Otrs jautājums attiecas uz problēmu, kas man radās ar 2000 ml plakandibena kolbu ar diviem kakliņiem. Kolba bija netīra, un uz tās kakliņiem bija alumīnija amalgamas reakcijas atliekas. Vienu no mutēm es aizbēru ar stikla aizbāzni, un, kad mēģināju to noņemt, tā bija iestrēgusi, un es nevarēju to izņemt. Ko es varu darīt, lai noņemtu šo stikla aizbāzni, nesabojājot kolbu? Sveicieni un paldies.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
467
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
tur ir pavediens par efedrīna ekstrahēšanu no tabletēm 😃

sekundes kakliņu mazliet izskalot karstā ūdenī vajadzētu nākt zaudēt
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Uzlieciet karstu ūdeni tieši uz savienojuma un ievietojiet to saldētavā. Rīt tas sabruks. 1 ūdens piliens, kas sasalst uz zemes daļas, var radīt lielāku spēku nekā automašīnas domkrats. Nātrija karbometoksi strch ir balts pulveris, kas izšķīst rt ūdenī un uzsūc sūdus, un veido jauku stabilu emulsiju, kas izkurinās jūsu mēģinājumu. Tas ir vaininieks. Ūdenī tas pārvēršas par želeju
 

Cian

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Aug 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Labu rītu. Es gribētu zināt, vai ir kāds īpašs veids, kā noņemt karboksimetilcietiķskābi vai novērst tās bojāšanos reakcijā. Efedrīna ekstrahēšanai ir aprakstītas dažādas metodes. Tablešu sastāvā ir dažādas nogulsnes atkarībā no farmācijas zīmola, lai gan dažas no tām sakrīt. Vai efedrīna ekstrakcijas sistēma kopumā ir aptuveni vienāda lielākajai daļai tablešu, vai arī tā atšķiras dažādām palīgvielām?
Tvaika strūklas ekstrakcijas metode darbojas attiecībā uz manu tablešu palīgvielām ?.

Jautājums par to, kā noņemt kolbā iestrēgušo stikla aizbāzni ar reakcijas atliekām, esmu mēģinājis ar karstu ūdeni, ziepēm, man tas nav labi izdevies.
Es izmēģināšu saldētavas metodi, bet var gadīties, ka stikls saplīst un sabojā manu kolbu.
Liels paldies par palīdzību. Ar sveicieniem.
 
Top