Question Viņiem vajadzētu publiskot pmk glicidāta sintēzes videoklipu

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
lapā ir bmk glicidāta sintēzes videoieraksts

Viņiem ir jāizņem video par pmk glicidāta sintēzi.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mans draugs, PMK etilglikidātu (CAS; 28578-16-7) un PMK metilglikidātu (CAS; 13605-48-6) ir viegli iegūt no ķīniešu piegādātāja, mums ir nepieciešama ķīmiskā sintēze ķīmiskajiem prekursoriem, kurus ir grūti iegūt, piemēram, MDP2P (CAS;
4676-39-5).
;)
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Šo tulkojumu ir viegli atrast forumā.. Ieguldiet nedaudz meklēšanas laika, prakses un neapmierinātības, un jūs būsiet atalgoti.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
tas nav tik vienkārši. ķīniešu piegādātājs var izmainīt jebkura ķīmiskā produkta pirkuma rēķinu. šī digitālā iekārta, ko sauc par TRUNARC, tā sekundes laikā nosaka, ka tā patiešām ir. Tā ir modalitāte, kas ir katras valsts muitas aģentiem, tā var skaidri parādīt, ka izsniegtais rēķins ir viltots, Ķīnas uzņēmuma deklarētais nosaukums
 

Attachments

  • kSJRpxT9bn.jpeg
    kSJRpxT9bn.jpeg
    38 KB · Views: 132
  • thTZ2crbHg.jpeg
    thTZ2crbHg.jpeg
    28.1 KB · Views: 129
  • nIQUi0k*****B.jpg
    nIQUi0k*****B.jpg
    25.7 KB · Views: 136
  • H4Dre7mhxL.jpg
    H4Dre7mhxL.jpg
    552.3 KB · Views: 133

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Es zinu par šo ierīci, esmu redzējis, kā to izmanto muita dažādos videoklipos vietnē YouTube, bet vai esat pārliecināts, ka ar to var noteikt PMK etil- vai metilglikcidātu? Ne visas pakas muitā tiek pārbaudītas, viss ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, tāpēc vairāk par visu ir veiksme, arī Alibaba pat tad, ja Ķīnas pārdevējs maina ķīmiskās vielas nosaukumu rēķinā, ja jūs veicat maksājumu, izmantojot trade assurance , būs maza iespēja tikt apkrāptam, jo jūs varat uzsākt strīdu pret pārdevēju un pieprasīt naudas atmaksu.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Es tiešām nezinu, vai es varu noteikt pmk ley un praktiski identificē visus paraugus tas nav narkotikas klasificē sastāvdaļas kā prekursoru vai ne.
No muitas puses, tas vairāk atkarīgs no skenera, jo viņi identificē pēc krāsām, viņi redz, ka tas ir organiskais produkts, un viņi turpina pārskatīt rēķinus un sūtītājus, un tas, kurš no turienes saņem, turpina izskatīt kravu vairāk vai mazāk nevērīgi, vairāk vai mazāk tā viņi strādā.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
PMK etilglicidāts (CAS; 28578-16-7)

Mēs varam jums piedāvāt cenu 120¥/kg

PMK metilglikidāts (CAS; 13605-48-6)

Pārdošanas aizliegums Ķīnā ir nelikumīgs
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Kad jūs izmantojat pareizo Ķīnas kompāniju, viņiem ir pilnīga iekšēja foearding kompāniju abos galos muita to pat neredz viss, ko esmu pasūtījis no bloomteckz k. Ķīnas no 1kg līdz 1tonnai, es esmu saņēmis ok, jums vienkārši ir tjndi yjuur mājas darbs, ko es esmu devis.jums.viss uz zelta plāksnes.
Es esmu gatavojas dot jaunu locekli prekursoru piegādātājs iet līdz šim viņš ir izturējis testu viņš ir precīzs atbilde ut ātri un ir gatavs medīt apkārt, lai jūs varētu Piepildīt savus sapņus piepildīties mans uz produktu trans 4 metilaminorex atkal visiem izmēģināt, kad jums ir šis produkts jums nekad izmantot meth ieguvums tas bija sākotnējais ledus meth ir nabadzības iepakojuma versija šīs narkotikas
 
Top