TheVacuumGuy rokasgrāmata par daudzfunkcionāla vakuumsūkņa izveidi.

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
128
Reaction score
59
Points
28
Daudzfunkcionāls vakuumsūknis

ar VACUUM guy




Ko?


Vakuumsūkņi ir diezgan dārgs zvērs, turklāt ir ļoti jāuzmanās, lai to nesabojātu gāzu, skābju u. tml. iedarbības dēļ.

Šajā rokasgrāmatā es aprakstīšu, kā uzbūvēt pašam savu sūkni, kas izmaksā par nelielu daļu no izmaksām, turklāt tam ir papildu priekšrocības:



  • var vārīt ūdeni istabas temperatūrā.

  • tā ir izturīga pret ķimikālijām

  • ar to var izsūknēt/pārsūknēt šķidrumus (no reakcijas maisījuma vai ūdeni no karstas/aukstas vannas).

  • var izmantot kā gāzu skruberi.

  • Sasniedz pietiekami zemu spiedienu, lai vārītu ūdeni istabas temperatūrā.

  • Stiprumu regulē ar pogu.



Temperatūra F
Temp. C
Mikroni
inHg
PSIA
ŪDENS VĒRNUMS
212
100
759,968
0.00
14.696
IERĪCES VIDĒJAIS VIDĒJAIS RĀDĪTĀJS
76
24.44
22,860
29.02
0.442
IERĪCES MAX
59
15
12,700
29.42
0.245



Nepieciešamie materiāli



1 - Ūdens sūknis. Nelietojiet lētu amazon! Samaksājiet vairāk par labu preci!

Pārliecinieties, ka tas ir 12 V (vai 24 V). Izvēlieties lielāku spiedienu, nevis lielāku caurlaides spēju. Pietiek apmēram 5 līdz 8 l/m caurlaides spēja. Bet spiedienam jābūt vismaz aptuveni 5 bāri/80 psi. Amazon sūkņi salūst pirmās nedēļas laikā. Dārgāki sūkņi kalpos gadiem ilgi! ( un es esmu sūknējis gandrīz visu (bromu, piranhu šķīdumu utt.). Sūkņi nesalūst arī tad, kad tie ir sausi.

.



R3gsJ1CWSP







2 - plastmasas kaste, piemēram, curver vai kaut kas tamlīdzīgs.
Ieteicams ņemt augstāku modeli. Vidējie izmēri:
w: 30 cm x d: 35 cm x h: 30 cm: 40cm: 35 cm x 35 cm x 35 cm

DzmQINqgB8







3 - šļūtene . Neizvēlieties arī lētu. Es paņēmu EPDM benzīna šļūteni ar iekšējo izmēru 10 mm. Apmēram metrs vai 4 atstāj jums zināmu iespēju kļūdīties.

Wq3sAbanlh





4 - Ūdens strūklas sūknis. Vai Ventauri sūknis. Tam nevajadzētu izmaksāt vairāk par 50 eiro. Izvēlieties PTFE!
Pārliecinieties, ka tam ir adapteris, lai jūs varētu nomainīt skrūvju savienotāju ar šļūtenes savienotāju.

ScLUpDofrd





5 - barošanas avots. Tas var būt (atšķirībā no 1. punkta), lieliski nopērkams ar Amazon. Pārliecinieties, ka jums ir vislabākais strāvas stiprums, tātad 30V-10A, nevis 60V-5A vai 120V-3A.

9pSkNaiotL






6 - Pēc izvēles, bet es to esmu izdarījis. Daži plaukts

3CJAirz0tD
9a2S0CmviM













7 - Elektroinstalācijas un vakuuma šļūtenes (piemēram, silikona) 10 mm. Un šļūteņu skavas (visērtākās ir tās ar uzgriezni).

Pd4NaUeLOG
4epdLh8VNB
WQVCLRyKAk










"Schematic" skats no sāniem



Plaukts no sāniem , ar motoru zem grīdas.

Uz pirmās paplātes atrodas plastmasas kaste.

uz otrās paplātes atrodas barošanas bloks.



Curver box var viegli iztukšot, vienkārši izvelkot no tā 2 rokturus un aizbīdot tos ārā.
izvelciet to ārā. Pēc tam ar svaigu ūdeni to iestumj atpakaļ un ļauj šļūtenēm atgriezties ūdenī.


- Ja nepieciešams patiešām zems spiediens, to var iedarbināt ar steroīdiem, ūdenim pievienojot ledus gabaliņus.
- Ūdenim var pievienot nātrija bikarbonātu, kas darbojas kā neitralizators.
- Var izmantot vakuuma līniju ar kādu adapteri, lai uztvertu aparāta izejas gāzi, nevis šļūteni uz āru.

NEIzmantojiet to arī kondensatoru dzesēšanai!



C4pWx0qlvR
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,037
Points
113
Deals
1
Kāda veida venturis jūs izmantojat? Kad es tos apskatīju, šķita, ka jūsu izvēle ir 20 dolāru par plastmasas vai 300 dolāru par zinātnisku metāla zīmolu.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
128
Reaction score
59
Points
28
Ptfe viens . Tāpat kā tātad

ZBdf95hb7a
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,037
Points
113
Deals
1
Mani interesēja, vai plastmasas var izvilkt lietojamu vakuumu, un jā, var. Stikla un metāla aspiratori var REĀLI IZŅEMT VAKUUMU, ja izmantojat ledu. Es redzēju, ka plastmasas aspirators var sasniegt 150 mm/hg ( atmosfēras spiediens ir 760 mm/hg), un daži dārgi aspiratori var izvilkt līdz 50 mm/hg, -13,7 psi. Man šķiet, ka jūs minējāt, ka ūdens netiek atdzesēts, bet ūdens tvaika spiediens nosaka, cik lielu vakuumu tas var izvilkt, tāpēc auksts ūdens to izvilktu spēcīgāk, bet es neredzu iemeslu, kāpēc jums tas būtu vajadzīgs.
 
Top