Question Tematiskie telegrammas kanāli.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Draugi!
Lai popularizētu mūsu projektu, mēs lūdzam jūs pastāstīt mums saites uz telegramu kanāliem, kas aptver Darknet/Drogas/Narkotikas/Hīmija/RC un citas tēmas.

Lūdzu, neaizmirstiet norādīt valsti, kurā kanāls ir populārs.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Telegram grupas ir lieliskas biedru savstarpējā mijiedarbībā, ka jūs varat ātri apspriest, jautāt un paskaidrot jebko. Diemžēl lielākā daļa "narkotiku tematisko" grupu telegramā ir tikai krāpnieki vai popularizē krāpšanu:(
Atrast telegramā grupu, kas ir autentiska, ir ļoti grūti, Iemesls numur viens ir tas, ka meklēšanas mehānisms telegramā ir slikts. Ja kāda grupa ir autentiska, tad tā lielākoties ir privāta, tāpēc tai var pievienoties tikai ar uzaicinājuma saiti.

@HEISENBERG Kā izveidot BB tg grupu? Es domāju, ka tas būtu lielisks solis, šī projekta promo:)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ok @HEISENBERG, es iedziļināšos un mēģināšu izfiltrēt, lai jebkura saite, ko es pārsūtīju, būtu tikpat autentiska kā šī BB vietne.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

@Theodormrl, es arī esmu pamanījusi, ka telegramā. Bet lūgums neattiecas tikai uz telegram, lai gan pašlaik ir grūti atrast uzticamas vietnes, kurās var brīvi sazināties ar minimālu risku. Apskatīsimies apkārt.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Jā, tā ir sava veida būtība, par ko es runāju. Tas, ka pārdošanai telegramma ir pilnīgi nožēlojama, bet tā ir lieliska ātrai un ātrai mijiedarbībai. Tātad, ja grupa tiek moderēta no kāda uzticama cilvēka, tad tā ir lieliska kā "biļetens" vai kā to vēl var nosaukt. Turklāt grupas moderators var ierobežot tērzēšanu grupā, un tad kā dalībnieks jūs varat tieši sazināties tikai ar grupas moderatoru.

Theo
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
150
Reaction score
55
Points
28
Kur var iegūt telegrammas saiti?
Es vēlos pievienoties grupai
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Apbrīnojama ideja!

Es neesmu aktīvs Telegram šajā jautājumā, tāpēc es nevaru palīdzēt šeit - arī kā radās ideja par BB Telegram grupu, es labprāt kaut kur veidotu grupas tērzēšanu, bet varbūt kaut kas mazliet atbilstošāks manam OpSec būtu lieliski..piemēram, Xabber vai Pidgin.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Tas pats ar "CEOAmsterdam" viņš bija viens no lielākajiem pārdevējiem NL.
Viņš veica pārdošanu telegrammā, pieslēdzot to tg grupā. Un pēc gada vai diviem viņš tika pieķerts. Tāpēc ikvienam būtu jāapzinās, ka publicēt informāciju Tg grupā ir ļoti riskanti. Un nekad neveiciet tur nekādus pārdevumus kā pārdevējs vai pircējs.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Jā, kas ir taisnība

Es domāju, ka visa tēma izlēca no vietas:) jautājums par sākumu ir vairāk par lapas reklamēšanu jauniem dalībniekiem.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Es atradu šo vietni, kādā no tirgiem jautājot kādam par to, kā kaut ko sintezēt.
Droši vien vislabāk būtu, ja visi vienkārši piedalītos forumos, kas pastāv tirgos, kurus viņi izmanto, un vienkārši iesniegtu sīpolus šādā veidā. Man pat netika dots sīpols, man tas bija jāmeklē, un atrast šo nebija grūti, tiklīdz zināju, ka tas pastāv.

Man ir signāls, telegram, whatsapp un citi, es neizmantotu nevienu no tiem privātiem, kriminālvajāšanai paredzētiem komiem tikai tāpēc, ka tie neievieš ToR, tāpēc kāds nevērīgs cilvēks, ar kuru jūs runājat, varētu tikt identificēts, viņa IP izsekots un savienots ar sarunu ar jums, atkal IP izsekots, izmantojot mobilo tālruni, ģeogrāfiski lokalizēts, izmantojot šūnu tīklus. Varbūt ne pietiekami, lai jūs pieķertu pie kaut kā, bet pietiekami, lai jūs kļūtu par interesantu personu. Lai tas ir uz velna.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Es mēdzu apmeklēt @mycodre, lai vienkārši vērotu, kā viņi slēpj un kā iesaiņo savus izstrādājumus...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Es neatradu @mycodre telegramā
vai jums ir cits veids, kā pievienoties?
 
Top