Vienkāršākā metamfetamīna sintēze no amfetamīna

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
V58yjrZIsF

Ievads

Ir daudz procedūru N-metil-amfetamīnu (metamfetamīnu) ražošanai no dažādām izejvielām, piemēram, fenil-2-propanona (P2P), fenilacetaldehīda vai efedrīna, bet ko darīt, ja jums jau ir amfetamīns un jūs vēlaties pievienot metilgrupu aminogrupai? Ja pārveidošanai izmantotu pirmo reakciju, kas nāk prātā, - alkilētu amfetamīnu ar metiljodīdu vai dimetilsulfātu, jūs būtu vīlušies, jo iegūtu produktu maisījumu, no kuriem vissvarīgākais ir N, N-dimetil-amfetamīns (ar ļoti zemu aktivitāti), jo, tiklīdz amfetamīns ir metilēts līdz metamfetamīnam, molekula ir daudz jutīgāka pret citu alkilēšanu, un tādējādi dimetil-amfetamīns veidojas daudz ātrāk, nekā atlikušais amfetamīns tiek alkilēts līdz metamfetamīnam. Faktiski reakcijas maisījumā var atrast nereaģējušu amfetamīnu, N-metilamfetamīnu, N, N-dimetil-amfetamīnu un pat nedaudz kvaternārā N, N, N, N-trimetilamfetammonija sāls.

Lai tā nenotiktu, parasti jāizmanto netiešas metilgrupas ievadīšanas metodes. Viens no veidiem ir reaģēt amfetamīnu ar formaldehīdu (vai nu kā ūdens šķīdumu, vai kā paraformaldehīdu), lai iegūtu amfetamīna formaldehīda imīnu, ko pēc tam var reducēt līdz N-metilamfetamīnam, izmantojot vairākus dažādus reducētājus, piemēram, Al/Hg vai Pt/H₂.

Šajā tēmā es aprakstīju vienkāršāko metamfetamīna (4 ) sintēzi no amfetamīna sāls ar imīna (3
) palīdzību, izmantojotAl/Hg reducēšanu.

Iekārtas un stikla trauki:

Reaģenti.

  • 1 mols amfetamīna sāls;
  • ~ 1 L 20 % nātrija hidroksīda (NaOH) ūdens šķīdums;
  • ~ 700 ml DCM vai petrolija ētera;
  • 1 mols (81 mL 37% vai 75 mL 40%) formaldehīda (CH2O) ūdens šķīduma;
  • 350 ml EtOH (etanola 96-98 %);
  • ~ 70 g Al folijas;
  • 1,62 g dzīvsudraba(II)nitrāta (Hg(NO3)2);
  • ~500 ml 20 % sālsskābes (HCl) ūdens sērskābes (HCl);
  • ~200 g bezūdens nātrija vai magnija sulfāta (Na2SO4 vai MgSO4).

Procedūra

J417eyKxt9

  1. Jāiegūst 1 mols bezamfetamīna (1 ) bāzes, pievienojot savu amfetamīna sāli (sulfātu vai fosfātu) 20 % NaOH ūdens šķīdumam līdz pH 12. Maisīt 15 min un ekstrahēt bezamfetamīna bāzi ar DCM vai petrolija ēteri 3 x 75 mL.
  2. Sagatavot Al amalgamu. Amalgamas pagatavošanai jāizmanto aptuveni ~ 70 g Al folijas un 1,62 g dzīvsudraba(II)nitrāta (Hg(NO3)2), kā aprakstīts turpmākajā tēmā.
  3. Maisījumu no 1 mola amfetamīna frībāzes (136 g) un 1 mola ūdens formaldehīda (2) (81 ml 37 % vai 75 ml 40 %) 350 ml EtOH (etanola) ielej 5 L apaļdibena kolbā ar atgaisošu dzesētāju un pārpalikumu alumīnija amalgamas, kas sagatavota iepriekš.
  4. Imīnu (3 ) reducē apmēram divas stundas, lai reakcijas temperatūra nepārsniegtu ~ 50-60 °C. Ja reakcija kļūst pārāk strauja, jāveic dzesēšana.
  5. Reakcijas masai pievieno 1 l atdzesēta destilēta ūdens, alumīnija hidroksīda cietās daļiņas filtrē.
  6. Visu reakcijas masu apstrādā ar 20 % HCl līdz pH 3 un ekstrahē ar DCM vai petrolija ēteri 3 x 75 ml. DCM ekstraktus apvieno. Pēc filtrēšanas iegūto ūdens slāni sārma ar 20 % NaOH aq līdz pH 12 un ekstrahē ar DCM vai petrolija ēteri 3 x 75 ml. Organiskos slāņus ar metamfetamīnu (4 ) apvieno (no pirmās un otrās alkalizētā ūdens slāņa ekstrakcijas), žāvē virs bezūdens Na2SO4 vai MgSO4 un koncentrē vakuumā.
  7. Metamfetamīna hidrohlorīda sagatavošanu veic, caur organisko (DCM ar metamfetamīnu) slāni caurpūšot sausu HCl gāzi. Metamfetamīna hidrohlorīda nogulsnes filtrē ar sūknēšanas filtrāciju, izžāvē. Ledus metamfetamīnu var audzēt arī ar šādām metodēm.
 
Last edited:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Sveiki, Patton, vai jūs plānojat pievienot kādus šīs sintēzes attēlus? Kāds ir parastais iznākums?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Vai tas ir arī stereoskopisks? Vai D-metamfetamīnu iegūst, ja sāk no D-amfetamīna?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Oriģinālajā rakstā rodijs ir aprakstīts kā stereospecifisks:
"70 g d-amfetamīna alkoholā ar alumīniju un 1 moli formaldehīda deva d-amfetamīnu, kas tika pārvērsts par fosfāta sāli. No 1-fenil-2-aminopropanola līdzīgi tika iegūts efedrīns."
.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Labdien. Nē, es neplānoju to darīt tagad. Es nevaru precīzi pateikt.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Es nezinu, kas ir noticis nepareizi, bet es zaudēju gandrīz 20 g tīra amfetamīna, es mēģināju to neitralizēt ar NaOH un ekstrahēt ar petrolēteri, iztvaicējot nekas nepaliek, mēģināju vēlreiz ar DCM, iztvaicējot atkal nekas nepaliek, puiši, vai kāds ir izmēģinājis šo metodi, ja kāds gatavojas mēģināt, izmantojiet nelielu daudzumu...
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
20 grami ir daudz, es domāju, ka jums vajag vairāk prakses, bet doint zaudēt vēl 20 gramu mate, jūs varat sākt 1 gramu skala
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Es mēģināju ar to 4-5 reizes, tāpēc es zaudēju kopā 20 gm.
 

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Vai jūs atsaucaties uz sintēzes pirmo soli?

ja jums neizdodas amfetamīna sāls pārvēršana brīvā bāzē, jums jāapgūst ķīmijas pamatprasmes. pamēģiniet kādu organiskās ķīmijas mācību grāmatu, kā arī praktisku/eksperimentālu organiskās ķīmijas rokasgrāmatu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Vai esat izmantojis dziļo vakuumu? Vai esat pārliecināts, ka tā bija amfetamīna sāls? Ko tieši jūs darījāt, vai varat aprakstīt savu procedūru?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Sveiki, Patton, ko jūs darāt ar šķīdinātāju (petrolēteri) pēc brīvās bāzes ekstrahēšanas? Vai to iztvaicējat līdz ļoti nelielam daudzumam un pēc tam pievienojat EtOH? Vai var izmantot arī IPA? (Tikai tāpēc, ka EtOH var būt grūti izžāvēt - vai arī šajā posmā sausums nav prasība?).

Kad metamfetamīnu saturošo organisko slāni apvieno un tad koncentrē vakuumā - vai šķīdinātāju arī karsē, vai tikai pievieno vakuumu. Kādas ir priekšrocības salīdzinājumā ar organiskā slāņa saudzīgu iztvaicēšanu, to karsējot?

Atvainojiet par tik daudz jautājumiem, bet šis ir patiešām lielisks ceļš, un es gribētu to izmēģināt, tiklīdz man būs laiks, tāpēc būtu lieliski noskaidrot visas detaļas, lai viss noritētu salīdzinoši raiti. Liels paldies par dalīšanos.

Ja es pareizi saprotu, ko jūs rakstījāt BongMan, jūs neitralizējāt amfetamīna ūdens šķīdumu ar NaOH. Patiesībā jums ir jāpaaugstina Ph līdz aptuveni 12-13, un, kad būs sasniegts pareizais Ph, virs jūsu ūdens šķīduma būs brīvās bāzes slānis. Kad parādās šis atšķirīgais slānis, jūs esat gatavs ekstrakcijai.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Sveiki, Diogenes =)
Jums ir jāiegūst brīva amfetamīna bāzes eļļa. Tai ir atšķirīgs izskats.
varbūt
Jūs pievienojat ūdens formaldehīdu, jums nav nepieciešams absolūts EtOH pievienošanai ūdens šķīdumam, tas ir acīmredzami.

Metamfetamīna brīvā bāze karsēšanas laikā var daļēji oksidēties ar gaisa oksigēnu, un jūs zaudēsiet iznākumu. Zelta standarts ir destilēšana vakuumā.
Nav nekādu iebildumu! Dalieties ar mums savos rezultātos, lūdzu. Veiksmi!;)
 
Last edited by a moderator:

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Es izšķīdu amfetamīna sulfātu 20 % NaOH un maisīju 15 minūtes , ekstrahēju ar MDC X 3 reizes , liku šķīdumu iztvaicēt, tieši tā es darīju. un jā, es veicu Markiza testu amfetamīna konformācijai, un tas bija 100 % amfī.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
.... oops es nepārbaudīju pH es domāju, ka man jau bija aptuveni 12-13, kā parasti NaOH pH un negaidīju slāņu atdalīšanu..........papildiniet savus rezultātus, ja gatavojaties mēģināt .
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Vai mēs varam veikt šo amfetamīna pārveidošanas procesu uz metamfetamīnu pirms tā pārvēršanas sulfātā amfetamīna sintēzes laikā ....?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Jā, jūs varat veikt šo reakciju ar amf brīvo bāzi (3.-7. posms).
Amf sulfāta ūdens šķīdumam jāpievieno 20% NaOH šķīdums līdz 12-13 pH. Pēc tam to sajauc un 3 reizes ekstrahē ar DCM (nevis MDC).
Kā jūs to iztvaicējāt?
 
Last edited by a moderator:

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
karstā gaisā ..
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Amph nevar iztvaicēt karstā gaisā
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Šai reakcijai pietiktu 4 l kolbas ar apaļo dibenu ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Vienkārši samaziniet mērogu, bet, iespējams, jā
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Sveiki, puiši;
@G.Patton, @Dragovich, & co.

Es nesaprotu šo soli..


tā ir vakuuma filtrācija vai vakuuma destilācija (ja tā, tad cik temp C°?).
nav video par šo posmu?

un... šis rezultāts ir ... ? gaiši dzeltens metamfetamīns (šķidrums? pulveris?) tas, ko jūs izmantojat ledum?

sory for noob time
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Es pievienoju vispārīgu vakuuma destilācijas shēmu, vai, ja vēlaties visu vienā ierīcē, varat iegādāties īsu ceļa galviņu, piemēram, pievienoto. jums būs nepieciešams arī vakuuma sūknis, mini no aliexpress, kas dara savu darbu, vai arī varat sevi palutināt ar kārtīgu ORR, iegādājieties ūdens strūklas sūkni un patiešām spēcīgu akvārija sūkni, lai to pieslēgtu. jums droši vien būs nepieciešams arī aukstuma uztvērējs, man šķiet, ka pattonam par to ir kāds pavediens.
Vai rotovap, tas ir visērtāk.
 

Attachments

  • hkYzIaKdnm.png
    hkYzIaKdnm.png
    104.8 KB · Views: 510
  • LGTiBljUMF.jpg
    LGTiBljUMF.jpg
    17.6 KB · Views: 512

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Atvainojiet, bet es nekad iepriekš to neesmu darījusi, tāpēc... es esmu mazliet apmulsusi

vai es varu izmantot šo montāžu, piemēram?
TKmwOq7GlR


Tātad... es ielieku "organiskos slāņus ar metamfetamīnu (4) kopā" (un manu MgSO4? vai 500ml vienā...?) 2000ml balonā ... un.. es ielieku cik temp ? viss destilāts tiek saglabāts?
 
Top