Question Jaunā sarunu mape ir sūcama, vai ne?

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
puiši, jaunā sarunu mape ir sausa. pilna ar kļūdām, un jūs pat nevarat redzēt (pirms konkrētās sarunas noklikšķināšanas), ar ko saruna veikta. :(
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Kas ir nepareizi? Detalizēti aprakstiet problēmas.
Tāpat jūs vienmēr varat atgriezties pie vecās versijas.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
102
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
Galvenā problēma ir drukāšana. Kā es saprotu, "ziņojuma ievades veidlapa" atsvaidzina saturu ik pēc 10+/- sek. Ja ievadītais ziņojums šajā laika intervālā nav nosūtīts, tas pazūd. Man jāraksta no sākuma((((

Lūk, ko es redzu.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Paldies! Tagad mēs to labosim. Lūdzu, nekautrējieties šeit publicēt visas atrastās kļūdas. Mēs tās pēc iespējas ātrāk novērsīsim.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
102
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
vēl divas kļūdas jums.
1. līdzīga ar to, ko es ievietoju iepriekš. es rakstu ziņu, ja šajā laikā nāk ziņa no pretējās puses, veidlapa tiek atsvaidzināta un viss, ko es rakstīju, pazūd.
2. mēģiniet rediģēt ziņojumu, ko esat nosūtījis. jūs redzēsiet problēmu.
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Katrā "sarunā" nav redzams, ar ko notiek saruna, vismaz līdz brīdim, kad to noklikšķināt. Tas rada jucekli.
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Turklāt man nepatīk, ka eskposa sarunas tiek sajauktas ar parastajām sarunām. Es domāju, ka labāk ir tās turēt atsevišķi, kā tas bija iepriekš.
Un vispār, šķiet, ka "Privātās ziņas" ir kļuvušas par "Privāto tērzēšanu". Domāju, ka, ja ir iespējams nodalīt - lai privātās ziņas būtu kā noklusējums, un kā papildinājums, ja vēlaties sākt tērzēšanu ar lietotāju, tad to būs iespējams darīt atsevišķi.
 
Top