Sintētiskais ķīniešu kokaīns?

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Manā valstī ir importprece, par kuru daudzās ielu leģendās runā, ka tas ir ''ķīniešu kokaīns''? Tikko par to iedomājos un atceros, ka pirms kādiem 8-9 gadiem meklēju google un uzkāpu uz veselu dokumentētu sintētiskā kokaīna sintēzi no patiešām dīvaini nosauktas ķīmiskas vielas. Ja pareizi atceros, tā bija saistīta ar hidrogenēšanu. Es meklēju 2-3 dienas pēc kārtas, bet nekur nevarēju to atrast. Vai kāds to ir darījis un var dalīties ar informāciju?
 

awrq

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2024
Messages
5
Reaction score
10
Points
3
Jūs, iespējams, runājat par dimetokaīnu - TĀDĒĻ DAŽADIEN Jums pārdod 100% TĪRO DIMETOKAĪNU, BET TĀ NAV; TĀKOTI TIESIŅU TIESĪBU UN APLIECINIET, KĀ VĒRĪGI PIRKAT 100% TĪRO "DMC", UN NE KĀ CITU *KAĪNA PRODUKTU (NUMBKNG UN NAV STIMULĒJOŠA EFEKTA UN LĪNĪGA DMC UN RTI-113.

Un jā - man ir 🙂, tas nav pilnīgi puslīdz slikti, un tas ir tikai patiešām labs tikai daļēji sintētisks kokaīna hcl aizstājējs (kā sniffable kokaīns), jo to nevar balstīt un smēķēt, tas ir pieklājīgi gluda uz deguna, un tā parasti saka, ka tas ir apmēram 80% "tikpat spēcīgs" kā autentisks kokaīns (bet tas joprojām nav 80%, jo.😋 spēcīgs kā 100 % tīrs kokaīns, MĒ personīgi es teiktu, ka tas ir aptuveni 80 % no mūsdienu vidējās kategorijas (MH - jā, tas jau vismaz vienu reizi ir pārpumpēts un joprojām tiek pārdots kā augstākās kategorijas HH, tomēr tā vienkārši NAV). Tātad, lai paliktu pie tēmas, sintētiskais ķīniešu kokaīns, par kuru jūs runājat, saucas "Dimetokaīns" un saīsināti "DMC" un CAS # ir 553-63-9, un ir bāzes CAS #, BET es esmu diezgan pārliecināts, ka to nevar pagatavot uz bāzes kā krekku. Tas noteikti ir daudz labāks un lētāks līdzeklis, lai to varētu izmantot kā vienu, nekā tikai skaitliski "*CAINE" līdzekli ar absolūti nekādu stimulējošu iedarbību, un es ieteiktu par to izlasīt šeit, WIKIPEDIA, zemāk.

Dimetokaīna HCL

Ir arī vēl viens sintētisks un daudz spēcīgāks stimulants ar nosaukumu RTI-113, un par to visu var izlasīt arī WIKIPEDIA, KĀ arī zemāk.

RTI-113

TOMĒR, JA JŪS JOPROJĀM INTERESĒ ĪSTS KOKAĪNS, ŠEIT IR DAŽI FAKTI, KAS ATTIECAS UZ INFORMĀCIJU, KURU VAR IZLASĪT @ WIKIPEDIA & ZEMĀK;

Kokaīna HCL

Tomēr, ņemot vērā tik ārkārtīgi zemo ŠĶIRTAS KVALITĀTES kokaīna hcl ražošanas procesu 2023. gada pēdējā pusgadā un 2024. gada pirmajā pusgadā (un, šķiet, ka tas turpināsies), un, pērkot KG līmenī, nav vērojamas nekādas reālas lielākas cenu un kvalitātes svārstības. Tāpat cilvēki aizmirst, ka ar jauno ražotāju laikmetu un motoving faktori, kas nosaka cenu pazemināšanos, t. i., cenu samazināšanos. piemēram, visa COVID-19 epidēmija radīja lielākajiem ražotājiem u. c. ĻOTI lielus zaudējumus, tāpēc tagad, kad tas ir beidzies, viņu skatiens ir vērsts uz to, lai GENERĒTU JAUNUS IENĀKUMUS, un lai pārvietotu VISUS šajā laikā uzkrātos krājumus, un papildus tam jūs pat varat dzirdēt cilvēkus sakām, ka ražotāji cenšas trīskāršot ražošanu un sākt paplašināties uz citiem maršrutiem, kā arī kontrabandu tieši uz apgabaliem, kuros ir pieprasījums. Lai gan trīskāršs ražošanas līmenis ir PROBOLAI neiespējams, vismaz ar piesātinātajiem krājumiem, kas radušies no veicinošiem faktoriem, kā arī ar spēcīgu ražošanas pieaugumu (vismaz tuvāko gadu laikā, kā viņi ir trīskāršojuši ražošanu), viņi ir trīskāršojuši ražošanu, ir apšaubāms, ka ražošana patiešām ir trīskāršojusies, tomēr ražošanas līmeņa paaugstināšanās, ņemot vērā to krājumus, varētu radīt iespaidu, ka viņiem patiešām ir jauns daudz augstāks ražošanas apjoms un tīrības līmenis ir pieaudzis, un, ņemot vērā milzīgo piedāvājumu, tas nav tāds pats, bet tagad arvien pieaug pieprasījums pēc kvalitatīva kokaīna), un to JAUNI atklātajiem maršrutiem tieši uz galamērķiem pasaulē, kur agrāk bija ļoti grūti dabūt kvalitatīvu kokaīnu, ražotāji ir izmantojuši jaunas iespējas un jaunus kanālus, un tagad visur var dabūt kokaīnu, ja tā kvalitāte nav līdzvērtīga ASV kvalitātei, tad pat vēl labāk, jo jaunie ceļi ved uz PILNĀK APMAKSĒTĀJU tirgu, kam tik ilgi trūka kvalitatīva kokaīna, ka tagad jaunie kanāli ir mazāk vērsti uz tiem (ja vēl ir ievērojams daudzums), un tas viss ir labā ziņa ražotājvalstīm un kokaīna kontrolējošajām varām no minētajiem reģioniem, vienkārši sakot; ŠEIT PASAULES TURPUSĒ NĀKOTIES, KAS GĀDĪT EKVENCIĀLU (JA NĒ JAUNĀKU) KVALITĀTES kokaīna piegādi, jo ASV pieprasījums vienmēr būs, un tas vienmēr tiks apmierināts vienā vai otrā veidā, bet ŠEIT ir vairāk produkta, nekā tikai Ziemeļamerika var uzņemt viena pati, un varas spēki (ne teying, bet DOING) kompensē zaudēto laiku un izmanto visas iespējas iegūt jaunus maršrutus un jaunas deatinācijas vietas, lai pārvadātu pēc iespējas vairāk produkta, lai atgūtu "zaudēto naudu", kas tika zaudēta ārkārtīgi lēnajos laikos, kas vēl nav tik tālu pagātnē. Tagad ir 2024. gads, un šie skaitļi nav minējumi vai aptuvenas vērtības, bet gan FAKTI, jo es atsaucos uz testēšanas rezultātiem, kurus es personīgi pārbaudīju, salīdzinot ar pilnībā atjauninātiem PUBCHEM & CHEMSPIDER bibliotēku komplektiem, izmantojot FTIR/MS, kā arī GC testēšanu, un rezultātiem ir 99,9 % ticamības līmenis, un rezultāti ir zemāk, sākot no epidēmijas beigām 2023. gadā līdz 2024. gadam. Kanāda uzskata, ka 94,6 % kokaīna HCL ir tās augstākā līmeņa produkts (HH) **(tieši no Kolumbijas par 18-21 tūkst. CAD/KG Tirgus cena pēc Kanādas un parasti ievērojami zemāka tīrības pakāpe nekā 94 %.6 %, jo vienmēr ir vismaz 5 % saistvielu, kas parasti tiek klasificētas kā "nezināmi ogļhidrāti"), ASV parasti ir nedaudz zemāks tīrības līmenis, jo kontrabandas ceļi no Latīņamerikas ražošanas avotiem uz ASV tagad tiek tik stingri uzraudzīti, ka parasti to TOP līmenis (HH) ir par dažiem % zemāks nekā Kanādā.



Jebkurā gadījumā es varētu turpināt un turpināt, bet, manuprāt, es to jau izdarīju un atbildēju uz sākotnējo jautājumu.



Atvainojiet ikvienam, kurš domā, ka es uzrakstīju pārāk daudz, es centos saglabāt jautājuma būtiskumu augšpusē & pirmais.
 
Top