Psilocīna sintēze un psilocīna transdermālā plākstera izstrāde, kam seko in vitro caurlaidības pētījums ar svaigu cilvēka ādu (ar fotogrāfijām)

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
75
Points
18
Labi, puiši! Laiks dalīties ar jums ar zināšanām. Es aprakstīšu psilocīna sintēzi, ko es veicu, kopā ar fotogrāfijām. Es izmantoju iegūto psilocīnu un izstrādāju vienkāršu līmplāksteri. Lai pārbaudītu psilocīna iekļūšanu plāksterī, mēs izmantojām difūzijas aparātu, ko es saliku kopā. Tas ietver vairākas membrānas ar 1 cm^2 plāksteri, kas uzlikts uz 1 cm^2 svaigas cilvēka ādas gabaliņa 400 um biezumā (ziedots no vēdera ķirurģijas centra). Zem ādas ir pastāvīga ūdens plūsma ar pH 7,4 un ķermeņa temperatūru. Difūzijas aparāts spēj savākt 1 ml frakciju stundā, ko pēc tam analizē, izmantojot LC-MS. Psilocīna daudzums 1 ml flakonā dos plūsmu (mg/h/cm^2). Tas nosaka, cik daudz psilocīna izplūst stundā, ja plākstera izmērs ir cm^2.

Tas kļūst dziļāks, jo psilocīns ir ļoti nestabils. šajā publikācijā " Structure Elucidation and Spectroscopic Analysis of Chromophores Produced by Oxidative Psilocin Dimerization" ir aplūkots šis jautājums. Kad veidojas dimērs, tas nav nosakāms, izmantojot HPLC analīzi un ATR-FTIR, kas ir dīvaini. Tas pētnieku grupām dod viltus pozitīvus rezultātus par psilocīna tīrību. Esmu atradis veidu, kā stabilizēt psilocīnu plāksterī.

Lai vai kā, sāksim! Katru soli es veicu pats ar sava partnera, kurš ir ķīmijas inženieris, palīdzību. Tas bija laikā, kad man bija 1. un 3. saraksta DEA licence ne tikai pētniecībai, bet arī ražošanai.


I daļa (Psilocīna sintēze)

1. solis: 3-[2-(dimetilamino)-2-oksoacetil]-1H-indol-4-il acetāta sintēze
.

1a. 2000 ml kolba ar apaļu dibenu, četriem kakliem un 2000 ml tilpumu bija aprīkota ar augšējo maisītāju, J-Kem temperatūras regulatoru, 250 ml pilināmo piltuvi un gumijas starpsienu, caur kuru tika ievietota sausaN2 ar pozitīvu spiedienu. Pārdali noņēma un kolbu vienādi piepildīja ar 1H-indol-4-ilacetātu (5; 50,1 g, 285 mmol, 1 equiv).
un bezūdens Et2O (700 ml). Kolbu atkal noslēdza ar starpsienu un izskalo ar N2. Suspensiju maisīja 10 min un pēc tam
30 min atdzesēja līdz 0 °C ledusūdens vannā.


Id4ouCvj6H


1b. Uz pilināmās piltuves iepildīja oksalila hlorīda (37,1 ml, 428 mmol, 1,5 ekviv) šķīdumu Et2O (60 ml). Oksalila hlorīda šķīdumu pievienoja pilienveidīgi ar tādu ātrumu, lai uzturētu temperatūru 5 °C vai zemāku, lai samazinātu dimēru un citu iespējamo blakusproduktu veidošanos. Pievienošanas gaitā izveidojās dzeltena suspensija 10, un, kad pievienošana bija pabeigta, maisījumu maisīja 4 h.


2EKT3UJIRG


1c. Pēc šī laika pievienoja heptānu (400 ml) un maisījumu maisīja 30 min 0 °C temperatūrā. Iegūto dzelteno cieto vielu ātri filtrēja un secīgi izskaloja ar heptānu (2 × 300 mL), ko ātri izmantoja nākamajā posmā. . Dimetilamīna 2,0 M šķīdumu THF (175 ml) pievienoja pilienveidīgi ar tādu ātrumu, lai uzturētu temperatūru zem 5 °C, lai samazinātu blakusreakcijas. Pēc tam, kad
(46 mL) THF (100 mL) tika pievienots piridīns (46 mL), un maisījumu labi maisīja 60 min. Pievienoja heptānu (600 mL) un kolbas saturu filtrēja caur Bihnera piltuvi. Nofiltrēto atlikumu pārnesa kolbā ar apaļu dibenu un pievienoja dejonizētu H2O (1000 ml), maisīja 30 min un filtrēja caur Bihnera piltuvi. Baltā cietā viela tika trīskota secīgi 40 minūtes EtOAc (600 ml) un heptānā (400 ml). Suspensiju filtrēja caur Bihnera piltuvi, un cieto vielu žāvēja žāvētavā 40 °C temperatūrā visu nakti, lai iegūtu 6 kā gaiši dzeltenu cietu vielu; iznākums: 66,1 g (81 %); mp 205-207 °C.


N9JNbxe6Dg
GNiYVQdbT9
Tfc6E4BiH9




ATR-FTIR apstiprināja 3-[2-(dimetilamino)-2-oksoacetil]-1H-indol-4-il acetāta sintēzi. Šo savienojumu var uzglabāt 4C temperatūrā vairākus mēnešus!


posms: Psilocīna sintēze

Solis 2A: 2000 ml kolba ar apaļu dibenu un četriem kakliņiem bija aprīkota ar augšējo maisītāju, J-Kem temperatūras regulatoru, un tajā bija ievietota
250 ml pilināmo piltuvi un gumijas starpsienu, caur kuru tika ievietota sausa N2 ar pozitīvu spiedienu. Pārsegs tika noņemts, un
kolbu secīgi uzpildīja ar 3-[2-[2-(dimetilamino)-2-oksoacetil]-1H-indol-4-ilacetātu (6; 31,5 g, 115 mmol) un 2-CH3-THF (1000 ml) un 2-CH3-THF (1 000 ml).
ml). Kolbu iegremdēja ledus vannā 0 °C temperatūrā un caur 2,3 M LiAlH4 šķīdumu 2-CH3-THF (140 ml, 322 mmol) pievienoja 2,3 M LiAlH4 šķīdumu 2-CH3-THF (140 ml, 322 mmol).
250 ml pilināmo piltuvi. Pilināmo piltuvi papildus izskaloja ar 2-CH3-THF (20 ml). LiAlH4 šķīdumu pievienoja pilienveidā.
ar tādu ātrumu, lai uzturētu temperatūru zem 20 °C. Pēc pievienošanas ledus-ūdens vannu atdalīja un maisījumu maisīja 30 min.
Gaiši dzelteno šķīdumu karsēja līdz refluksa temperatūrai (80 °C) ar sildīšanas apvalku, un pēc 3 h tas kļuva ziloņkaula krāsas.
dzeltenas cietas vielas uz apaļdibena kolbas malām.

X9hloMg3JS
I1x9JGFsPE
PkDgxosibp





C posms. Karsēšanas apvalks tika noņemts, un kolba atdzesēta līdz 50 °C. Kolbu atkal
atdzesēta līdz 20 °C. Reakciju nodzēsa, secīgi pievienojot 3 pilienus aq 1 M NaOH un 3 pilienus dejonizēta H2O. Maisījumu
atšķaidīja ar THF (500 ml) un maisīja 20 min. Maisījumu filtrēja caur Bišnera piltuvi, un filtrātu turēja zem N2.
Filtrāto nogulsnes ātri pārzieda ar 200 ml [10 % amonjaka (7 % MeOH) šķīduma CH2Cl2] un THF (500 mL). Filtrāti
pēc tam apvienoja un koncentrēja, lai iegūtu zaļu cietu vielu. Cieto vielu triturēja ar 1:1 EtOAc/heptānu (50 mL), pēc tam filtrēja caur
Bišnera piltuvi. Tumši zaļo cieto vielu žāvēja žāvēšanas skapī 40 °C temperatūrā visu nakti, lai iegūtu sausu psilocīnu (7) kā tumši zaļu cietu vielu; iznākums: 20,7 %.
g (91 %); mp 167-169 °C.


7VCiE2shuy
R63SqvG10C
Tq6Pv1HreF



Psilocīns ir sintezēts.

II daļa: Transdermālā psilocīna plākstera izstrāde un in vitro pētījums (UZMANĪBU: JŪS VĒRTĒSIET SVĒRU LŪSU, TO BAGRĀDĪJUMU.
Pēc tam es izšķīdu psilocīnu patentētā akrilāta polimēra maisījumā (heptānā), tad es ieleju šķīdumu izdales līnijā un izmantoju liešanas nazi, lai adhezīvais slānis būtu 100 um. Pēc izžūšanas es uzlieku pamatkārtu un izgriežu 1 cm^2 plāksteri. Šo plāksteri izmanto in vitro pētījumā.

Nākamajā fotoattēlā ir difūzijas aparāta momentuzņēmums (plāksteris uz ādas, zem kura tek ūdens).

7HFyq0ZSIr
HnzRkT63bU



Ceru, ka jums patika!
 

Attachments

  • c9nJR0egrm.jpg
    c9nJR0egrm.jpg
    1.3 MB · Views: 356
  • tbSxP5lEBY.jpg
    tbSxP5lEBY.jpg
    3.6 MB · Views: 347

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
skaista sintēze, apsveicam un sirsnīgi sveicinu!
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
75
Points
18
Šeit ir daži papildu fotoattēli un arī dati par vienu darbību ar difūzijas aparātu. Vienlaikus mēs varam palaist 16 paraugus. tikai piebildīšu, ka viss šis darbs tika veikts saskaņā ar DEA licenci, ja alfabēta komandai radīsies kādas idejas. Tajā laikā mēs, iespējams, bijām vieni no nedaudzajiem, kas veica in vitro pētījumu, izmantojot psilocīna plāksteri. Psilocīna iegāde no privāta uzņēmuma izmaksātu aptuveni 5000 ASV dolāru par gramu. Daudzi cilvēki domā, ka psilocīns ir piemērotāks transdermālai vai sublingvālai lietošanai, bet tā lielā fosfātu grupa ievērojami samazina tā caurlaidību.

E3NmaJHbSP

(Mūsu ādas caurlaidības laboratorijas foto)


(Mūsu analīžu telpa, kurā ir HPLC ar DAD un fluorimetra detektoru, LC-MS/MS un ATR-FTIR).
O9LVhn2Krt



X0knNgxjwa

(Plākstera piemērs, sudraba slānis ir "plākstera priekšpuse, kas vērsta uz āru", vidējais slānis ir zāles līmi, bet caurspīdīgais slānis ir izdales kārtiņa.)

PIESARGIETIES, ZEMĀK REDZAMAIS VIDEOKLIPS NAV DOMĀTS VĀJIEM PRĀTIEM (ĀDAS DERMATOMINGS).


d

Kopsavilkumā, neliels 1 cm^2 laukums 24 stundu laikā piegādātu aptuveni 1,8 mg.
Tas būtu ideāli piemērots indikācijām, piemēram, iekaisuma mazināšanai bērniem, kas cieš no trauslā x sindroma.

Turklāt... ketamīna brīvā bāze ir ĻOTI caurlaidīga. Pārvērsiet 100 mg ketamīna HCl par ketamīna frībāzi (izšķīdiniet ketamīna HCl ūdenī, pievienojiet 2M NaOH, līdz pH sasniedz 9, filtrējiet, izžāvējiet). Vienkārši uzberiet nedaudz brīvās bāzes uz ādas, un tā uzsūksies dažu sekunžu laikā.

Tādējādi ketamīna brīvās bāzes plūsma plāksterī ir aptuveni 120 g/h/cm^2. Pieauguša cilvēka virsmas laukums ir aptuveni 18 000 cm2 (vīriešiem) vai 16 000 cm2 (sievietēm). Pieņemsim, ka ar šo ketamīna plāksteri ietērptu 10 % vīrieša un sievietes ķermeņa; vīrietim stundā piegādātu 216 mg ketamīna , bet sievietei - 160 mg ketamīna stundā. Jāatceras, ka tas varētu jūs ieslēgt k-durvī uz 8-12 stundām bez pārtraukuma,

Esmu strādājis pie bioloģiski noārdāmiem implantiem, kas izgatavoti no PLA, PGA, PLGA u. c., un var piegādāt vienmērīgu zāļu daudzumu katru stundu 30, 60, 90 vai 180 dienas. Šo zāļu piegādes sistēmu piemēri ir zemādas bioloģiski noārdāmie implanti HIV profilaksei (PrEP), Ozurdex® (deksametazona intravitreālais bioloģiski noārdāms implants), estrogēns utt.

Tagad iedomājieties, ka jūs izstrādājat LSD bioloģiski noārdāmu implantu, kas piegādā 100 ug/h 6 mēnešus bez pārtraukuma... Esmu pārliecināts, ka federālie dienesti par to ir domājuši. Jūs uzliekat polimēra granulu ar LSD API uz šautriņas, jūs saprotat, par ko ir runa.


Zemāk ir psilocīna plākstera dati. Paldies, ka atnācāt uz manu lekciju.

Vs9irq3m6T
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Tik aizraujoši pētījumi! Paldies, ka patiešām dalāties.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Ak, man tik ļoti pietrūkst to dienu, kad es nodarbojos ar akadēmisko pētniecību.... nav vārdu, lai aprakstītu, cik labi jūtos, kad redzu zinātni. Turpiniet iesākto!

P.S. Ir teikts, ka atzīšanās, ka es patiesībā esmu gelous no jūsu darba, ir psihote*****itiska vērtība, tāpēc šeit jūs varat.....
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Vau, tas ir patiešām pārsteidzoši.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Labdien. Paldies par Jūsu apbrīnojamo darbu. Es domāju par 2. soļa maiņu.

2. solis: Psilocīna sintēze

2.A posms: 2000 ml kolba ar apaļu dibenu, četriem kakliņiem, tika aprīkota ar augšējo maisītāju, J-Kem temperatūras kontrolieri,
250 ml pilināmo piltuvi un gumijas starpsienu, caur kuru tika ievietota sausa N2 ar pozitīvu spiedienu. Pārsegs tika noņemts, un
kolbu secīgi uzpildīja ar 3-[2-[2-(dimetilamino)-2-oksoacetil]-1H-indol-4-ilacetātu (6; 31,5 g, 115 mmol) un 2-CH3-THF (1000 ml) un 2-CH3-THF (1 000 ml).
ml). Kolbu iegremdēja ledus vannā 0 °C temperatūrā un caur 2,3 M LiAlH4 šķīdumu 2-CH3-THF (140 ml, 322 mmol) pievienoja 2,3 M LiAlH4 šķīdumu 2-CH3-THF (140 ml, 322 mmol).
250 ml pilināmo piltuvi. Pilināmo piltuvi papildus izskaloja ar 2-CH3-THF (20 ml). LiAlH4 šķīdumu pievienoja pilienveidā.
ar tādu ātrumu, lai uzturētu temperatūru zem 20 °C.

Vai LiAlH4 var nomainīt ar nātrija borhidrātu vai alumīnija amalgamu? Vai Jūs domājat, ka tas ir iespējams, un kāds būtu labākais šķīdinātājs šādai sintēzei.
 
Top