Question Šņirgājamo suņu risinājums

smellybelly45

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 9, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
vai kāds zina kaut ko izmēģinātu un pārbaudītu, kas paredzēts suņu ņirgātājiem
zinu, ka visi teiks, ka vac seal and clean, bet tas nedarbojas tik labi, kā cilvēki domā.
esmu dzirdējis, ka amonija alumīnija sulfāts ūdenī un uzklāts var radīt tiem apjukumu.
kāds ir kādas idejas
Im strādā kaut ko un suns, šķiet, ir galvenais šķērslis.
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Pastāv tonnām faktisko "padomu" suņiem, taču patiesībā neviens par to nevar būt drošs.
Šeit šajā kanālā varat redzēt, kā viņi apmācīja suņus https://youtube.com/@blazeorbust3139?si=R88VfgCWLmyCkXF2 tas ir tikai daļa no apmācības... No savas pieredzes varu teikt, ka suņi ir lielākie ienaidnieki. No skenera var izvairīties, no reaģentu pārbaudes var izvairīties, no rokas pārbaudes var izvairīties, bet, kad suns nāk, visi uzvelk bikses.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Vienkārši, šī metode darbojas 100% Es to lieliski izgāju cauri! Jums ir jūtama narkotisko vielu smarža, kas jums, jūsu mājdzīvniekam, jūsu drēbēm, biksītēm, jūsu automašīnai un visam pārējam!

Esiet uzmanīgi uz šosejas no Kadisas, jūs sastapsiet vismaz 2 suņus!!!
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Kā es saprotu, šņirgātājsuņi tiek apmācīti ne tikai uz nelegālām vielām, bet arī uz smaržvielām, kuras var tikt izmantotas kontrabandas vielu slēpšanai. Tāpēc jebkurš padoms par jebkādu vielu izmantošanu, lai maskētu kravu, ir diezgan neefektīvs. Turklāt smarža laika gaitā izkliedējas caur jebkuru vidi.

Tāpēc aizmirstiet par visiem šampūniem, kafiju, pipariem un citām muļķīgām idejām un tā vietā koncentrējieties uz sava produkta vakuuma hermetizāciju.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Pārtrauciet paranoīdus :)) bailes un jūsu panikas pārņemtie cilvēki atklās, ka esat vainīgs :)) suņus ir viegli apmānīt ar iepriekš minēto metodi, un tā darbojas 100%.

ko jūs sakāt ar šampūnu un kafiju šķiet kā 10 gadus vecu bērnu metodes, es nezinu, kur jūs kaut ko tādu izlasījāt :)
ir vēl citas metodes, bet nevienā no tām nav iekļauta kafija un šampūns :)).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Es skatījos NG raidījumu Traffickd. Viņi sekoja kartelim, kas pārvadāja (šķiet, koksu) pāri robežai. Viņi izmantoja vairākus vakuumētus hermētiskus maisiņus un sinepes un kafiju, lai maskētu smaku. Es nezinu, cik tas ir praktiski, bet es to redzēju.
 

sensitive_tm

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Aug 24, 2024
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Deals
2
dubultā vakuumā, kas izgatavots tīrā vidē, ar jauniem cimdiem un visu uzmanību darbam 101%.
 
Top