Question Smēķējat ketamīnu?

Die*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Jebkura informācija ir pateicīga LOVE
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Mani jau vairākus gadus ir pārsteidzis tas, ka vairāk cilvēku nezina par k-rock. Ikvienam, kam es par to stāstu, neviens no viņiem netic, bet, uzzinājuši, viņi kļūst apsēsti!
Vienkārši izliekas, ka tas ir kokss, un pagatavo no tā kreku. Var izmantot sodu, es dodu priekšroku amonjakam, arī sārms der, bet varbūt vajag pārliecināties, ka tas ir labi izskalots. Ielieciet to savā krekinga caurulē un trieciet. Vai arī varat to darīt ar nagu, kas ir labākais veids.
Jūs varat arī sajaukt savu K sāli ar koksu jebkurā proporcijā un pagatavot maisījumu, lai radītu hibrīda klinti.
Nevaru noticēt, ka par to nezina vairāk cilvēku, jo īpaši tāpēc, ka krekinga cienītāji vienmēr prasa jaunu akmeni, lai smēķētu.
Parasti ketamīna smēķēšana nav laba lieta. Man kādreiz bija istabas biedrs, kurš mānīja cilvēkus, piepildot metamfetamīna cauruli ar K, nedaudz izkausējot to un pasniedzot cilvēkiem kā džibu. Caurulītē tas kļuva sarkans, un tad viņi aizrīdējās ar indīgajiem dūmiem. Vienkārši briesmīgi!
Apmēram pirms 19 vai 20 gadiem bija izplatīta metamīna partija, kas bija piesārņota ar nelielu daudzumu ketamīna. Ne tik daudz, lai jūs to pamanītu, kad taisāt sliedes, bet pietiekami, lai garšo kā sūdi un krāso cauruli sarkanā krāsā. Tai bija jābūt lielai partijai vai arī tā tika nodota tālāk, jo tā parādījās apmēram 6 mēnešus.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Sintētisko vielu smēķēšana man ir tīrs vēzis. Neiesaku, bet, ja to darāt, palieciet drošībā.
 
Top