Question Švos katalizators

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Vai Švo katalizators būtu piemērots P2NP reducēšanai, izmantojot katalītisko pārneses hidrogenēšanu?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Iespējams, ka tā nav.
P2NP nav pietiekami polārs, lai tas varētu darboties, un vispār nepiesātināto nitrostirēnu katalītiskā hidrogenēšana ir ļoti sarežģīta, labāk izmantot citas metodes. Es uzskatu, ka divpakāpju reducēšanas shēma būtu labāka nekā lielākoties izmantotā NaBH4/Cu, teiksim, vispirms reducēt dubultsaiti, alķēnu līdz alkānam un pēc tam nitro līdz amīnam.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
NaBH4/Cu ir tas, ko esmu izmantojis, bet man nav ērti iegādāties NaBH4 pastāvīgi vai lielos daudzumos, jo pēdējā laikā tam pievērsta uzmanība, jo FDA to ir iekļāvusi savā īpašajā uzraudzības sarakstā.
Kā būtu ar Urushibara niķeli kā katalizatoru hidrogenēšanā ar mikroviļņu palīdzību, kā aprakstīts šeit: https://www.designer-drug.com/pte/12.162.180.114/dcd/chemistry/mw.cth.html ja Raney niķelis darbojas, tad Urushibara niķelim vajadzētu darboties?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Urušibara ir spoks, kas šņāc cauri putekļainajām ķīmijas telpām, kopā ar Akabori un dažiem citiem viņš ir netverams, varbūt pat mītisks. Vienradži ir redzēti biežāk nekā strādājošs Urushibara, tas ir viss, ko es zinu.

IIRC jūs varat reducēt alķēna dubultās saites ar SnCl2/HCl etil acetātā ar lielisku iznākumu līdz nitroalkānam, un TO vajadzētu būt reducējamam ar cēlmetālu katalizatoriem bez problēmām.

Lūdzu, uzskatiet, ka otrais variants ir pamatots pieņēmums, man tas ir jāmeklē, lai pārliecinātos. SnCl2 darbojas 100%, kā jau teikts.

Problēma parasti ir tā, ka dubultsaites reducēšanas laikā ar reducēšanu konkurē Maikla adīcijas reakcija uz starpproduktu, ja apstākļi ir neitrāli vai sārmaini.

Jums taisnība, ka CuSO4 reducēšanai izmantotie NaBH4 daudzumi ir apkaunojoši. Ir jābūt kādam veidam, kā to samazināt.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Acīmredzot jūs varat veikt Urushibara līdzīgu reducēšanu in situ, izmantojot amonjaka šķīdumā izšķīdušu niķeļa sāli un pulverveida cinku. Ir arī Al/Ni, kas, kā ziņots, darbojas bez amonjaka, tikai ar neminerālu skābi. Ražīgums gan ir zems (30 %), bet man tas nav būtiska problēma. Vispirms izmēģināšu Al/Ni.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Es vairākas reizes izmēģināju šo reakcijas metodi P2P uz Amph, jo man teica, ka tā dos līdz pat 80 % iznākumu, un es varu jums pateikt, ka tas acīmredzot ir pilnīgs bullshit un iznākumi ir smieklīgi zemi. Es esmu pārliecināts, ka tas nedarbosies labi P2NP, jo sārmaini apstākļi, kā jau iepriekš minēts, nav labvēlīgi pirmajam posmam.
Skābais Al/Hg, protams, darbojas un ar ok iznākumiem, bet reakcijas tilpums ir liels un reakcija ir tik vardarbīga, ka es nezinu nevienu, kas uzdrošinājās apstrādāt vairāk nekā 100 g Amph vienlaicīgi (un tie arī ziņoja, ka dažreiz tas vienkārši izpūš visu līdz griestiem - viņi to darīja tikai ārpusē šī iemesla dēļ),
Al/Ni un skābe, tas ir tikai vēl viens Urushibara variants, skābe no Al iegūst ūdeņradi, kas, domājams, uzlādē Ni, kam vajadzētu būt nanodaļiņu formā, un teorētiski tas, protams, darbojas, bet, godīgi sakot, es to neredzu bez spiedtvertnes un augstas tīrības reaģentu un lielas veiksmes.

Tāpēc jebkura P2NP reducēšanas reakcija, kas sākas bāziska (sārmaina), būs ar ļoti zemu iznākumu (izņemot gadījumus, kad situācija tiek labota, pievienojot milzīgu daudzumu SiO silikagēla formā, kas pirms lietošanas ir kalcinēts līdz 800 °C temperatūrā. Stingri bezūdens apstākļi. Tā būs reakcija suspensijā, bet tā novērš Mihaelsa blakusreakciju. (800 °C temperatūru SiO var viegli sasniegt mikroviļņu krāsnī).
Atliek jautājums, vai šī sistēma samazinās iegūto nitroalkānu. Es nezinu.
Bet būtu vērts pamēģināt, orecipitējot CuCl2 vai sulfātu uz SiO un kalcinējot to, un pēc tam metanolā/ksilolā pievienot P2NP, karsēt līdz vārīšanās temperatūrai un pievienot NaBH4 pa porcijām, 4 līdz 5 molāros ekvivalentus.
Es domāju, ka tas darbojas, jo NaBH4 paaugstinātā temperatūrā veido aditīvo savienojumu ar metanolu, kas ir pilnīgi piemērots dubultsaites reducēšanai, silikagels novērš blakusreakciju un varš padara iespējamu nitroredukciju.
Tomēr labāka izvēle būtu izmantot Cu2FeO4 nanodaļiņas uz silikagela (sagatavošana ir vienkārša).

Bet jūs vēlaties kaut ko bez NaBH4, ok, kā jau teicu, ir SnCl2/HCl, kas darbojas labi, un SnCl2 var sagatavot uz vietas no alvas un HCl.
Tad nitro reducējiet ar kaut ko citu, ir vairāki iespējamie veidi, bet diemžēl reakcijas nedarbojas tikai tāpēc, ka kāds uzrakstījis, ka tās darbojas, vai tāpēc, ka ļoti gribētos, lai tās darbojas, jo tās ir tik vienkāršas un izmanto tikai to, kas ir pa rokai. Savulaik es pats tam uzķēros un beigās nožēloju naudas, laika un prekursoru izšķērdēšanu un izkopu sevī liesmojošu naidu pret krēslu ķīmiķiem, kuri no gaisa un maz zināšanām, bet daudz vēlmju izdomā izdomā izdomātas reakcijas un rezultātu ievieto interneta forumos, it kā viņi to patiešām būtu darījuši (vai raksta rakstus otrā vai trešā līmeņa žurnālos, kuru nosaukumos bieži vien ir "communications" vai "letters").

Es ceru, ka jūs zināt, ka P2NP reducēšanas rezultātā var veidoties virkne dažādu savienojumu atkarībā no apstākļiem, temperatūras, šķīdinātājiem un reducētāja. Piemēram, SnCl2 metanolā vai etanolā dod pavisam citu produktu (alkilētu), bet etil acetātā - alkānu. Šā iemesla dēļ problēmu novēršana bez nopietna analītiskā aprīkojuma un prasmēm praktiski nav iespējama.

Man prātā ir vēl viens veids, kas, manuprāt, ir ļoti daudzsološs nitroalkēnu, alkānu oksīmu, nitrilu un dažu citu reducēšanai, bet to es vēlos vispirms izmēģināt pats, atvainojiet. Ja rezultāti būs vērā ņemami, es tos publiskošu, es to vienmēr esmu darījis. Tomēr vispirms man ir vajadzīgs P2NP, ja kāds ES vēlas ziedot 50 g vai 100 g, es neatteiktos. Tas ir dārgs hobijs, ja cilvēks neko nepārdod, un es nepārdodu. Nesūdzos, vienkārši tā ir patiesība.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
SnCL2/HCl noteikti ir veids, kā iegūt oksīmu saskaņā ar darbu, ko lasīju (kopš mana pēdējā raksta), iznākumi ir ļoti augsti, un visi reaģenti ir viegli pieejami. Es zinu, ka galvenais ir etilacetāts, pretējā gadījumā jūs saņemsiet ketoksimu, bet šķiet, ka pati reakcija notiek istabas temperatūrā un jūs varat vienkārši piestiprināt atgaisošu kondensatoru un nav jāuzmana kā Al/Hg.

Rodija arhīvā ir divi tādi paši dokumenti par aldoksīma reducēšanu uz amīnu, kas šķiet pārāk labi, lai būtu patiesi:

Arī šajā gadījumā ir viegli pieejami reaģenti (amonijaformiāta pagatavošana ir triviāla) un augsts iznākums. Ja tas darbojas, es brīnos, kāpēc šis ceļš nav populārs. Lai gan tas ir darbietilpīgāks nekā Al/Hg, tam ir dažas neapšaubāmas priekšrocības.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Jā, jūs, protams, iegūstat oksīmu ar SnCl2 EtOAc, atvainojiet, esmu nedaudz noguris.
Oksīma reducēšana ar, kā jūs teicāt, cinka/amonija formātu vai jebkuru citu no zināmajām reducēšanas metodēm, svarīgi ir tas, ka jūs atbrīvojāties no dubultsaites bez Mihaela pievienošanas.
Man jāskatās, kāpēc antibody2 neizmantoja cinka/amonijaformiātu, bet skābu Al/Hg MDP2P-oksīma reducēšanai. Vēl viens veids, kā reducēt oksīmu ar labu iznākumu, ir Na metāls, izkausēts un smalki disperģēts ksilolā, ko pievieno oksīma oksīma iegūšanai ksilolā kopā ar nedaudz alkohola. Vajadzīgi 3 līdz 4 molārie ekvivalenti Na un nedaudz mazāk spirta (n-butila vai EtOH).
Na metāls ir triviāls, meklējiet Nurdrage YouTube. Bet izmantojiet SS trauku, nevis stiklu. Na metālu izkliedē, izmantojot Heršberga maisītāju - būtībā SS olu sitamo mašīnu.
Acīmredzot visam jābūt diezgan bezūdens.

Kā jau minēts, man ir jānoskaidro, vai nav kāda problēma ar cinka reducēšanu, kaut kas nesakrīt.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Ak, jā. Tie ir vēl viens dīvainas indiešu ķīmijas piemērs, kas, šķiet, darbojas tikai Indijā, tāpat kā Mg reduktīvajām Aminācijām. Droši vien tur ir kāds maģisks cinks.

Rakstā viņi arī sauc cinku par katalizatoru, kas ir acīmredzami nepareizi un daudz pasaka par autoru izpratnes līmeni par organisko ķīmiju. Ja man nāktos uzminēt, es teiktu, ka viņi, iespējams, ir studējuši Austrālijas diplomu dzirnavās, eir, universitātēs ;)

. Tāpēc atvainojiet, es esmu pilnīgi pārliecināts, ka ar cinku reducējot oksīmus, neko nesanāks panākt.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Kabalka, G. W., Laila, G. M. H., & Varma, R. S. (1990). Selected reduction of conjugated nitroalkenes. Tetrahedron, 46(21), 7443-7457. doi:10.1016/s0040-4020(01)89059-1.

Kabalka un viņa komanda ir pirmklasīgi uzticami.
Nav slikti, 90 %. Es ieteiktu SnCl2 sagatavot iepriekš, jo in situ sagatavošana ir diezgan eksotermiska un viegli noved pie bēgšanas, jo SN - HCl reakcijas sākums ir novēlots. Ja vēlaties to darīt in situ, pievienojiet šķipsniņu dzīvsudraba sāls, kas atrisina reakcijas aizkavēšanās problēmu un padara to tūlītēju. Pietiek ar šķipsniņu, naža galu.

Kāpēc tie indiešu muļķības raksti? Nē, viņi nav tik stulbi. Runa ir par patentu likumiem. Indijā nevar patentēt savienojumu, tikai tā sintēzi. Protams, rietumu farmācijas uzņēmumi Indijā iesniedz patentus, kas cenšas aptvert VISUS esošos un dažus neeksistējošus veidus, kā izgatavot jaunu medikamentu. Tāpēc dažkārt indiešiem ir liegts ražot ģenērisko zāļu tikai tāpēc, ka viņiem nav savas sintēzes, par kuru viņi varētu teikt, ka to izmanto. Tāpēc viņi ir izveidojuši sev nedzirdētu, vienkāršu sintēžu arsenālu pamatvielām, kas ir pietiekami labs, lai saņemtu patentu. Rūpnīcā viņi, protams, izmanto labāko veidu, kā to izdarīt. Un tieši tāpēc ir jābūt ĪSTI uzmanīgiem ar Indijas un Malaizijas izstrādājumiem īpašā.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Es SnCl2 iegādājos, nevis gatavoju (98% tīrības pakāpe).

Jā, tie ir tie paši divi indieši, kas ir atbildīgi par visiem dokumentiem, kuros apgalvots, ka cinka/monija formāts var selektīvi reducēt aldoksīmus. Viņi ir atbildīgi arī par apgalvojumiem, ka tas pats attiecas uz Mg. K. Abiraj un D. Gowda nav iesaistīti darbos, kuros reducēti azosavienojumi, un vienā no tiem imīns tika reducēts līdz sekundārajam aminam. Nekas, kas mani šobrīd interesē. Es grasījos elektrolītiski reducēt p2np līdz pat aminam, bet sākšu ar oksīmu, jo tas tik un tā ir starpprodukts. Domāju, ka, mainot ph, var veidot arī imīnu.

Šķiet, ka Zn-Ni darbojas ar p2p-oksīmu, bet iznākums ir atkritumi. Tomēr man ir gandrīz 1 kg p2p glikskābes estera, kas sēž un neko nedara.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
P2P-Oxime ir problēma. Oksīma reducēšanu diezgan labi var veikt ar Al/Hg vai NaBH4/Cu, vai tiem vara/dzelzs oksīda nanomateriāliem. Un ar vairākiem nātrija metālu reducēšanas variantiem.
Bet par tēmu, mēs šeit sākām ar P2NP reducēšanu, jā?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Es atgriezos pie Zn-Ni (tā franču patenta), jo mēs par to runājām pirms amonija formāta piesitiena. Es nedomāju p2p oksīmu, es vienkārši šodien pārāk daudz reižu esmu rakstījis oksīmu. Es labi apskatīju foruma arhīvus, un tur ir daži, kas saka, ka tas darbojās uz p2np, jūs teicāt, ka nē. Es teicu, ka grasos to izmēģināt, bet tagad esmu secinājis, ka es to saglabāju P2P.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Ni/cinks/amonjaks (sāls) ir vēl sliktāks P2P nekā jebkas cits, jo dialkilētais amfetamīns ir galvenā daļa no ļoti nelielā produkta daudzuma. Ni/Zn darbojas uz viegliem substrātiem, piemēram, heksanonu vai nitrobenzolu. Bet P2P un tā atvasinājumi, Imīns, OOxime Nitro neatkarīgi no tā, kas tas ir, ir vislielākais bitch, jo tā molekula ir pilnībā piesātināta. Tas ir diezgan smieklīgi, ka tas, ko visi uzskata par vienkāršu, piemēram, amfetamīna ražošana labā iznākumā un kvalitātē, patiesībā ir visgrūtākais. Mets, MDA, MDMA un citi, tie visi ir daudz vieglāk.

Lai nu kā, pēdējā gada laikā esmu izšķērdējis pārāk daudz laika un prekursoru (kā kāds, ko es uzskatīju par patiesu, man bija apliecinājis, ka tas ir labs). Un es neesmu vienīgais. Bet, protams, katram ir tiesības uz savu pieredzi, un es neesmu sludinātājs, es saku to, ko zinu, lai citiem nebūtu jātaisa tās kļūdas, ko pieļāvu es un citi. Es to daru tāpēc, ka vēlos, lai kāds mani toreiz būtu brīdinājis. es negrasos par kaut ko strīdēties, man ir labākas lietas, ko darīt, un es jau atkal pavadīju pārāk daudz laika, runājot par lietām, kas ir zināmas muļķības, tā vietā, lai lasītu un runātu par lietām, kas ir nepārbaudītas un daudzsološas.
Un to es darīšu tagad. Lasīt un izmēģināt jaunas lietas.
Uz tikšanos vēlāk
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Atsevišķā piezīmē: es nevaru jums nosūtīt 50 g, jo man nav 50 g (tas viss ir hobijs/personiskai lietošanai) Es varu jums nosūtīt 10 g, bet es neesmu ES.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Paldies par piedāvājumu, bet šobrīd personisku iemeslu dēļ vēlos izvairīties no tā, lai tas tiktu sūtīts no valstīm ārpus ES.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Pēc daudziem eksperimentiem un pētījumiem vēlos visus brīdināt, ka mani apgalvojumi šeit jāuztver kā tādi, kādi tie ir, proti, mans viedoklis publicēšanas brīdī un tik bieži vien nav pareizi.
Tagad es droši zinu, ka P2NP var reducēt ar ļoti labiem iznākumiem, vispirms ar 5 ekvivalentu NaBH4 uz silikagela bezūdens IPA, pēc tam pievienojot 0,2 equi. CuSO4.5H2O un vēl divi ekvivalenti Boro pēdējā posmā līdz amīnam. Reakcija ir labi vadāma un kontrolējama, un tāpēc to var bez problēmām palielināt līdz kilogramu diapazonam.

Vēlos arī pateikties draudzīgajam dalībniekam, kurš padarīja šo pētījumu iespējamu, nodrošinot mani ar nepieciešamo P2NP.
 
Top