Dalieties savās pārdomās

Baphomet666

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, puiši, mani interesēja, vai kāds no jums var dalīties savās pārdomās vai zināšanās par to, kas ir kaitīgāks, MDMA, 4MMC vai kokaīns, arī kurš no tiem ir bīstamāks sajaukts ar alkoholu, man gadās, ka, ja es nedzeru, kad tas mani pārņem, es kļūstu nedaudz nemierīgs un pārņemts.
 

cofita666

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
40
Reaction score
38
Points
18
Es personīgi domāju, ka ir mdma vairāk neirotoksisks no šiem trim supstance, 4mmc mazāk..citādi es iesaku jums nav sajaukt alkoholu ar supstance becase ka ir mainījusies pieredze un bīstami dažos gadījumos
 

Baphomet666

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Es zinu, ka tas ir bīstami, bet es tikko sāku dzert alkoholu, vienlaikus lietojot MDMA vai koksu, sajūta ir daudz lielāka, un tā ir atšķirīga sajūta, tagad, ja es lietoju tikai koksu vai MDMA bez alkohola, man nepatīk sajūta ir kā pārņemoša un jūtos kā alkohola līdzsvarā, vai tas var būt mana ADHD dēļ?
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Varbūt lietojiet mazāk kādas vielas un paskatieties, vai u joprojām jūtaties pārņemts????

Vai arī tas varētu būt atkarīgs no tā, kur un kad jūs lietojat šīs vielas?.

Vai jūs dejojat, vai sēžat bārā, vai vienkārši mājās?.
Mdma, manuprāt, daudz labāk iedarbojas mūzikas un deju laikā.

Es nekādā gadījumā neņemtu Mdma, piemēram, vienkārši sēžot telpā un runājot, es domāju, ka es arī būtu pārņemts!
 
Last edited:

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
221
Reaction score
228
Points
43
Vielu bīstamība ir atkarīga no daudziem faktoriem. Ja mēs mēģināsim visu reducēt līdz vienādām vērtībām, tad, manuprāt, izveidosies šāda aina:
  1. Kokaīns bieži tiek uzskatīts par viskaitīgāko vielu, jo tam ir liels atkarības potenciāls, smaga ietekme uz sirds un asinsvadu sistēmu un kokaetilēna veidošanās, sajaucot ar alkoholu.
  2. 4-MMC ir līdzīgi riski kā citiem stimulantiem, ar ievērojamu kardiovaskulāro un neirotoksisko iedarbību, taču salīdzinājumā ar kokaīnu un MDMA ir pieejams mazāk datu.
  3. MDMA ir riski, jo īpaši saistībā ar neirotoksicitāti un pārkaršanu, taču tie parasti ir mazāki salīdzinājumā ar kokaīna akūtajiem kardiovaskulārajiem riskiem. Manuprāt, MDMA, nodrošinot pienācīgu kvalitāti un ievērojot visus kaitējuma mazināšanas ieteikumus, ir viens no drošākajiem eifestimulantiem.
Bīstamība kopā ar alkoholu:
  • Kokaīns un alkohols kopā ir visbīstamākie kokaetilēna veidošanās dēļ, kas ievērojami palielina toksicitāti.
  • Arī MDMA un alkohols rada ievērojamu risku, galvenokārt smagas dehidratācijas, hipertermijas un aknu stresa dēļ.
  • 4-MMC un alkohols rada būtisku risku, jo palielinās kardiovaskulārā slodze un iespējama simptomu maskēšana, kas noved pie pārmērīgas lietošanas.
Labākais risinājums ir nesavienot stimulējošos līdzekļus ar alkoholu. Neirotoksiska ietekme šajā kombinācijā parādās pat tad, ja tās nav patstāvīgā lietošanā. Pēdējo piedevu ir iespējams lietot kā nomierinošu līdzekli sesijas beigās, kad iedarbība mazinās vai jau ir pagājusi. Piemēram, mierīgākai iziešanai un miegam. Ja nav citas iespējas un tas rada reālu diskomfortu vai arī nepieciešams ātrāk aizmigt. Tas nenozīmē, ka šī ir pilnīgi droša pieeja. Bet alkohola lietošana iepriekš, lai risinātu stresa apstākļus gadījumos ar stimulējošām vielām, ir pārmērīga pieeja.

Trauksmes un pārņemšanas sajūtu bez alkohola šo vielu lietošanas laikā var pārvaldīt:
  • Uzturoties hidratētam: Dzeriet ūdeni vai elektrolītu dzērienus, lai saglabātu hidratāciju.
  • Vides aizsardzība: Pārliecinieties, ka atrodaties ērtā un drošā vidē.
  • Dozēšanas pārvaldība: Apsveriet zemākas devas, lai samazinātu intensitāti.
  • Atbalsta sistēma: Ja jūtaties pārņemts, palīdziet sev, ja jums ir uzticami draugi, kas var palīdzēt.
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Savulaik es daudz lietoju tabletes / Mdma, un to lietošanas laikā es izdzēru spaiņus alkohola,..
Pēc tam (īpaši pirmdienās un otrdienās) es nomirtu.
Pilnībā pārtraucu lietot alkoholu un pēc ballītes jutos daudz labāk.
Es vairs nevaru uzņemt alkoholu, domāju, ka man ir kļuvusi alerģija pret to!
 

Baphomet666

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tas izklausās interesanti, domāju, ka labāka komedija? Vai arī jūs vienkārši nejūtaties tik sūdīgi fiziski? Jā, alkohols iznīcina kuņģi.
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Fiziski nav jūtama tik raupja un gludāka nolaišanās (tomēr daudz kaņepju).
Tas, kas varētu prasīt 3-4 dienas, lai atgūtos, samazināts līdz 1 dienai bez alkohola.
Tas ir tas, kas man palīdzēja.
Bet tas prasīja ilgu laiku, lai to izstrādātu.
 
Top