Pārdevēja deontoloģija

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Sveiki visi es ceru, ka visi ir veseli,

Es izveidoju šo ziņu, lai pastāstītu visiem par savu domāšanu attiecībā uz cieto narkotiku pārdošanu,
Jūs pārdodat produktu, un tā ir jūsu atbildība, ja kāds mirst no sajaukuma un/vai sliktas kvalitātes produkta vairums sintēzes amatu sniedz jums attīrīšanas/pārkristalizēšanas un kušanas temperatūras ieskatu, kas jums ir jādara, tā ir jūsu izvēle sajaukt narkotiku jūsu pašu patēriņam, bet ne pircēja.

Tā ir jūsu izvēle pārdot narkotiku, tāpēc, lūdzu, dariet to ētiskāk un tīrāk, mums jāpārdod narkotika, tuvojoties pēc iespējas medicīniskai etiķetei.
Tā nav spēle, un, ja kāds nomira no tīra produkta, tas nav jūsu vaina, bet, ja kāds nomirst vai viņam ir kādas medicīniskas problēmas, jo jūs (vai cilvēki virs jums) sajaucat produktu, tā ir 100% jūsu vaina.

Lieki piebilst, ka tagad ir testēšana par nelegālo lielākoties visur eiropā.

Deontoloģija kā pārdevējam nav nekāds pluss, tā ir visvienkāršākā lieta kā jebkurā citā darbā, tas ir vienīgais veids, kā varbūt kādreiz izbeigt karu pret narkotikām.

Miers ❤
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Skaisti un absolūti pareizi vārdi. Es to atbalstu!
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Mans simtprocentīgs viedoklis ir pārdot kosmētikas patērētājam tieši to, par ko viņš maksā. Es biju pietiekami ilgi pieķēries kodīgām vielām, un šis maisījums ārkārtīgi sāpina manu ķermeni. es arī ilgi centos panākt, lai mani draugi no šīm vielām tiktu vaļā. Bet galu galā es cenšos pārdot reāli atkarīgajiem reāli labas lietas un brīdināt pirmreizējos lietotājus par risku un mēģinu viņus no tā atbrīvot. Unklar, unknown substances are reale dangorous for everyones organisms. Ar skaidru substaces jūs varat informēt jūs pirms lietošanas, bet ar maisījumiem jūs nekad zināt.
 
Top