Looking for a vendor Alfa-PVP citu pirro pārdevēju meklēšana Eiropā

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Kā tas ir virsrakstā meklē pārdevēju / ķīmiķi / profesionāli / vai vienkārši personu, kas spēj nodrošināt īstus augstas kvalitātes alfa-pvp mdpv a-php a-pihp kristālus / pulveri.
Atkarībā no pieredzes ar pārdevēju būtu gatavs iegādāties daudzumus no 5 līdz 1000 g.
Ir obligāti, ka valsts, no kuras tas tiktu nosūtīts, ir Eiropa, vēlams Polija/Slovākija/Czezch u.c..
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Ja u vēlaties, man ir 4mmc tikai var nosūtīt uz Poliju no Polijas
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Patiesi novērtēju jūsu pūles piedāvāt man to, ko es nepārprotami neminēju ne nosaukumā, ne aprakstā.
bet man ir jāatsakās, jo es meklēju minētās vielas, nevis tādas, kas nav minētas.
paldies doma, laba diena.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
a-PVP sintēze ir ļoti vienkārša, un visi reaģenti ir pieejami. Pamēģiniet to sintezēt paši.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Apzinoties to, studēju visu, kas saistīts ar aizvietoto amfetamīnu sintēzi, organisko ķīmiju, pats veicu mazākus eksperimentus.
Pašlaik neesmu tādā situācijā, lai varētu atļauties iegādāties specifisku laboratorijas aprīkojumu, ar kuru man būtu ērti eksperimentēt, un arī, ja gadās neveiksme, nevaru neko īsti izniekot.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
U nav nepieciešams laboratorijas aprīkojums, lai veiktu pvp
 
  • Like
Reactions: vis

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Tehniski, protams, jums nav profesionāla aprīkojuma, bet, kā jau minēju iepriekš, es īsti nemeklēju, lai ghettosintezētu lietas.
Ar aprīkojumu es domāju vienkārši telpu, priekšmetus, prekursorus un reaģentus un visu pārējo, kas būtu nepieciešams kādam, kurš vēl nekad neko nav sintezējis.
"vēl", bet drīz:)
 

Oscar18

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Bet vai valerofenons un pirolidīns ir legāli nopērkami tiešsaistē vietējos ķīmisko vielu piegādātājos?
 
  • Like
Reactions: vis

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Cik man zināms, lielākā daļa pārdevēju pārtrauca A-PVP ražošanu, jo par to ir ļoti slikts viedoklis televīzijā, un, ja jūs pieķer kā PVP pārdevēju, pret jums izturēsies ļoti slikti (liels sods tiesā par cilvēku padarīšanu par zombijiem).
Lielākajai daļai pārdevēju ir savs tālākpārdevēju loks un viņiem nav jādabū būt pie LE acīm. Es zinu, ka lielākā daļa cilvēku pārdod to IRL
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Paldies par noderīgo informāciju, drīzumā ar jums sazināsimies.
 
  • Like
Reactions: vis

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
kāpēc jūs neizmēģināt KU kristālu no ASV krājumiem?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
KU kristāls, šķiet, vispirms tiek pielīdzināts eitlonam, kas man nepatīk, tas ir vājš, pārdod slikti.
RediģētKopija mana tagad nepieciešama kā atsvaidzinošs atjauninājums; mana atbilde līdzīgā tēmā par manām iecienītākajām narkotikām:
"Ir divi poļu pārdevēji ar APVP labu kvalitāti un hg kg cenu. Šķiet, ka daudzi Ķīnas uzņēmumi (dominē krāpnieki) pārdod vislētāk sodīto apvp aphp mdpv 4mmc mdma utt. Jo vairāk apxp maksā - jo lielāka iespēja, ka jūs saņemsiet to, es secinu, ka loģika un lasīt pieredzi (ja tas ir pārāk lēts, lai būtu patiesība). Jums ir jājautā uzņēmumam vairāk. Sāciet ar 4MMC Hcl CAS meklēšanu guidechem. Es joprojām mēģinu to iegūt pareizi..."
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
Vai varat mani sazināties ar uzņēmumiem Ķīnā, lai noskaidrotu, kādas ir cenas?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Man ir problēmas ar maniem nepieciešamajiem junkie partneriem uzstādīšanas pārdošanu (labi viņi ir idioti), un mēs bijām diezgan porcelāna scammed līdz šim, bet es ceru, ka šis zemes gabals būt taisnība, lai es būtu importētājs boss. Bet šis slepenais pārdevējs es sākumā neizpaudīšu, man ir jābūt dule kompensēt un nopelnīt savus zaudējumus, un mans partneris nepatīk man hipijs atdot šo unikālo priekšrocību. Kad mēs saņemsim to, kas ir tik vienkārši gaidīt to🥱
 
Top