Pieprasījums konsultācijai par MDMA, izmantojot katalītisko hidrogenēšanu

phenethylaminefanatic

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,

Pašlaik strādāju ar dažiem sadarbības partneriem, lai izveidotu MDMA ražošanu ievērojamā apjomā. Šķiet, ka jebkam, kas pārsniedz varbūt dažus kilogramus vienlaicīgi, ir nepieciešama atbilstoša augstspiediena iekārta katalītiskajai hidrogenēšanai. Protams, tas ir diezgan sarežģīts un bīstams darbs, kas pārsniedz manu pieredzi, strādājot atmosfēras spiedienā, tāpēc es meklēju konsultācijas no šajā jomā pieredzējušām personām.

Saprotams, ka tas ir jutīgs temats, tāpēc nekautrējieties sūtīt man privātu ziņu. Nevaru piedāvāt kompensāciju, kamēr mēs nesākam darbu pie pašreizējā projekta (3-MMC), bet priecājos, ja pa to laiku varētu nodibināt jaunus sakarus un attīstīt attiecības.
 

phenethylaminefanatic

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Jo īpaši mani interesē, vai kādam ir gūti panākumi, izmantojot citus katalizatorus, nevis platīna dioksīdu (Adama katalizatoru), par ko esmu bieži redzējis ziņojumus. Pat daži veiksmes stāsti kopumā būtu ļoti motivējoši. Esmu pārliecināts, ka internetā ir daudz informācijas, kas man būs jāizpēta par drošības protokoliem, strādājot ar augstspiediena reaktoriem, vienkārši būtu patīkami sazināties ar dažiem šīs jomas kolēģiem.

Man ir pieredze 2C-B, 2C-C, meskalīna un DOB sintēzēšanā mikro/laboratorijas mērogā. Nav sveša zinātniskā literatūra vai sarežģītas procedūras, jo lietas, kas prasa precizitāti, ir mana stiprā puse. Man ir ļoti pozitīvi iespaidi par šo forumu, un es ar nepacietību gaidu, kad ar dažiem no jums šeit iepazīšos.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Jums jau ir augstspiediena trauks ar maisītāju un dubultām sieniņām dzesēšanai? platina, , ūdeņraža pudeles? Regulators jūsu ūdeņradim u...?

un kādā mērogā jūs izgatavojat savu 3 mmc? Un pēc pārkristalizēšanas jūs iegūstat baltu produktu tieši pēc pārkristalizēšanas? Vai jums ir jāmazgā? Un kāds ir jūsu iznākums?

Varbūt es varu jums mazliet palīdzēt.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Kamēr uz spēles ir likta jūsu puišu nauda, resursi un reputācija, es saku, ka mērogu palielināšana, kad jūs nonākat nepatikšanās, ir tad, kad no sava likteņa saimnieka pārvēršaties par citu vergu, un tas var notikt vienas nakts laikā. Es to saku no pieredzes, bet tas nenozīmē, ka tā ir absolūta patiesība. Cilvēki ir gudrāki par mani. Cilvēki ir labāki biznesā nekā es, tāpēc mans viedoklis ir tikai kā smirdoša jūraszvaigzne.
 
Top