Atpakaļplūsmas aromatizācija CBD/THC ar paaugstinātu iedarbību

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Reiz dzirdēju, ka, refluksējot nezāles, var palielināt to iedarbību. Man iepriekš nav bijusi iespēja to izmēģināt, bet tagad to daru, jo pašlaik manā rīcībā ir 2 veidu nezāles: CBD marihuāna (1,8CBD/0,02THC) un labs daudzums ielas THC spilgtu ziedputekšņu hašiša.

(jautājumi apakšā)

APRĪKOJUMS, METODE UN GALVENAIS INGRIDIENTS
Lai vai kā, es nolēmu izmēģināt, atzīmēju vēlamo kanabinoīdu bp, ieliku nedaudz zālītes stikla tvertnē bez vāka, tās augšdaļu (tur, kur jābūt vākam) pārklāju ar saplēstu plastmasas maisiņa gabalu, ko izmanto pārtikas sasaldēšanai utt., lai nodrošinātu gaisa plūsmas bloķēšanu stikla tvertnē.

Pēc tam es ieliku stikla tvertni dziļā katlā un sāku tajā vārīt ūdeni, lai stikla tvertnē sāktos kondensācijas efekts.

Stikla tvertni no pannas dibena atdala ar sietu, kas arī ievietots pannā. Siets balstās uz pannas malām, un sieta siets ir pietiekami dziļš, lai verdošais ūdens varētu plūst uz stikla kolbu, nesaskaras ar pannas dibenu.

Stikla trauka augšdaļa, kā minēts iepriekš, ir pārklāta ar plastmasu, lai nodrošinātu gaisa plūsmas bloķēšanu. Kad ūdens bija uzvārījies, es uz plastmasas (stikla tvertnes augšdaļas) uzliku ledus gabaliņus, lai kondensētais kanabinoīds pilētu atpakaļ stikla tvertnes iekšpusē esošajā podu masā.

Jautājumi:
0. Vai es to daru pareizi?

1. Vai ar šo metodi ir iespējams palielināt potenci?

2. Vai es kaut ko palaidu garām? (šķīdinātāja šķīdums utt.)

3. Vai ir citas metodes?

4. Kā to varētu izdarīt ar hash?
 
Last edited:

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Lai veiktu izomerizāciju, ir jāizmanto skābe. Vai jūs izmantojat skābi, vai tikai karstumu?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Dekarboksilēšanas procesam 1,5 h mājas krāsnī 90*C temperatūrā. Tas palielina u pumpuru iedarbību
 
Last edited by a moderator:

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Es pieņemu, ka jūsu metode attiecas arī uz hašišu, jo tas ir primārais materiāls, no kura cilvēks var tikt apreibināts. Vai arī es kļūdos?
- Paldies par atbildi
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Izmantojot dažas hašiša ražošanas metodes, dekarboksilēšana notiek procesā
 
Last edited by a moderator:
Top