Question Ķīnas pasūtījuma saņemšana anonīmi.

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Sveiki, es esmu no Spānijas, un es jau pirms vairākiem gadiem veicu pasūtījumu Ķīnā, un es nezinu, kāds ir labāks veids, kā saņemt pasūtījumu anonīmi.
Vai kāds var man ieteikt, kāds ir labāks veids, kā saņemt Ķīnas pasūtījumus?
Es domāju, ka ir iespējams saņemt visus pasūtījumus noliktavās vai piegādes punktu veikalos, bet es to vēl neesmu izmēģinājis.
Vai ir kāds ieteikums šim nolūkam?
Paldies.
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Jūs varat izmantot slēdzenes, lai saņemtu preces. Tas ir droši.
Parasti mums ir sava īpaša aviokompānija, jums nav jāuztraucas par pārsūtīšanu.

Ja jums vēl ir jautājumi, lūdzu, rakstiet PM.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Jūs varat saņemt preces noliktavā vai nosūtīšanas punkta veikalā. Jums ir nepieciešama tikai atrašanās vieta, viltus vārds un viltus tālruņa numurs, un tad jums tiks piešķirts izsekošanas numurs un varēsiet sekot līdzi visai piegādes informācijai.
Mums ir īpaša līnija, kas var to darīt, lai jūs 100% saņemtu preces.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
Es arī esmu Spānijā, un saņemt sūtījumu anonīmi no Ķīnas ir 100% impossibile.
sūtījumu nevar novirzīt uz noliktavu, jo jebkurā laikā viņi pieprasa naudu pie piegādes + parakstu.
Ups un DHL gan nav skapīši Spānijā (Seur un inpost ir daži, bet super pilns ar kamerām).
tas, ko sauc par ems, kas vēršas correos spānijā ir piegādāts pa durvīm vai jums ir jāsavāc tieši no pasta nodaļas ar visiem riskiem, kas saistīti, ja viņi neatrod jūs mājās.
jūs varat iznomāt pastkastīti vai airbnb māju vai lūgt kādam pakistānas veikalam, vai viņi var izdarīt pakalpojumu, bet būt anonīmam ir gandrīz neiespējami.
vienmēr turiet tīru tālruni un klēpjdatoru šifrētā veidā un nesniedziet PIN kodu vai informāciju.
vismaz nav pierādījumu, ja ir kaut kas slikts.
ja jums vajadzīga informācija, vienkārši jautājiet
 
Top