Question Jautājumi par 1 katla ampīra izgatavošanu no p2np 1kg skalas

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, man ir daži jautājumi par 1 katla pastiprinātāja ražošanas procesu no p2np, es atradu video šajā forumā un noskatījos soļus, un es esmu izveidojis jautājumu sarakstu, ko uzdot jums, ekspertiem.

1. Ja es vēlos atkārtot eksperimentu ar mazāku gala produktu, vai es varu proporcionāli samazināt izmantoto ķīmisko vielu daudzumu?

T.i:
Sākotnējais izmantotais IPA daudzums - 50 L
Sākotnējais destilēta ūdens daudzums - 6,2 l
....

Testa IPA daudzums - 5L
Testa destilēta ūdens daudzums - 0,62L
... un tā tālāk

2. Vai ir kāds ierobežojums, cik ātri mēs varam iepildīt nātrija borohidrīdu?

3. Cik mazu porciju P2NP drīkst pievienot? Vai šo porciju var palielināt, ja mēs izmantojam daudz lielāku kolbu ar daudz lielāku IPA un destilēta ūdens maisījuma tilpumu?

4. Video ir teikts, ka VISU P2np pievieno aptuveni 6 stundas. Vai tas ir vienāds ar P2NP vienmērīgu pievienošanu šķīdumam 6 stundu laikā? Kas notiks, ja mēs to darīsim īsākā laikā, piemēram, 2 stundas?

5. Reakcija, pievienojot P2NP, ir pašsasilstoša, bet vai tā eksplodēs vai vienkārši kļūs silta/karsta?

6. Vai CuCL2 pievienotais ūdens ir destilēts ūdens?

7. Kā ar degli uzturēt 80 grādu temperatūru?

8. Kā uzstādīt vakuumsūkni?

9. PH ir jāatgriež atpakaļ uz 6

10. Vai izplūdes ventilācija darbotos daudz ātrāk nekā kondensators tālākai rekuperācijai? Kā mēs organizētu eksperimentu ar izplūdes ventilāciju?

11. Kāds ir iemesls, kāpēc RM jāpārsūknē citā 5 l kolbā? Kā to pārsūknē? Vai mēs nevaram vienkārši izmantot pašreizējo kolbu dekantēšanai?

12. Kādu filtru izmanto RM dekantēšanai?

13. Ko videoierakstā 5:13 minūtē ielej melnajā vara oksīda atlikumā?

14. Kāpēc amfetamīna sāls šķīdums ir jāieliek saldētavā uz 1 stundu? Vai tas nesasalst?

15. Kas notiek, ja mēs nejauši pievienojam pārāk daudz skābes? Vai tāpēc ir ieteicams 50-100 ml amfetamīna brīvās bāzes IPA šķīduma turēt citā mērglāzē, lai mēs varētu pievienot vairāk brīvās bāzes IPA gadījumā, ja pievienotu pārāk daudz skābes?

16. Vai šo metodi var izmantot, lai radītu metamfetamīnu?
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Izmantojiet betona maisītāju ar 100 l vai 50 l mucu alus sagriež metālu un metina, un veiciet pareizu amalgamēšanu, pēc tam ir bērnu spēle, vissvarīgākais, aprēķiniet reaģentus un aliumīnija pagriezienus jābūt vienāda izmēra, spiediens ir ražai.
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
10l metanola, 5l 70% Luk, 5l 70% Luk, 5 kg naoh 5l destilēta ūdens,,ph11-12 destilēt,,jums ir bāze,,pievienojiet d-vīnskābi ar ipsa, metanols nestrādā. un jums ir jūsu sapnis. Attīrīšana tās par jums pašu, kā jūs vēlaties darīt.Vissvarīgākais ar drošu, liela mēroga ražošanā, P2np mīl Lungs.And daudzi citi triki, jūs varat iemācīties ar expirience.Doint waiste jums laiku ar borohidrīdu, liela mēroga..
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Proporcijas aprēķina stehimetriski vispār, es nedomāju, ka tas, kurš rakstīja procedūru, būtu rakstījis šīs proporcijas, ja varētu pievienot vairāk, bet jūs varat mēģināt.

sarkanā līnija, kas piestiprināta pie šļūtenes, saņemošā kolba ir sarkanais aplis, un jūsu vakuums ir pielikts pie melnās bultas, gravitācija noturēs to, ko jūs pārnesat sarkanajā aplī.
 

Attachments

  • QzmBo7xCu0.jpg
    QzmBo7xCu0.jpg
    307 KB · Views: 121
Top