Question jautājums par CAS 5449 hidrolīzi

lapgan1

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
es sāku ar 10 g cas 5449 20 g ūdens, pēc hcl skābes pievienošanas līdz ph 1 parādījās apakšējais dzeltenais slānis, tas nepeldēja virspusē un bija sarkans kā citos ziņojumos, es turpināju karsēšanu 1 stundu un parādījās vairāk eļļas, es gribu pajautāt, vai šo eļļu var izmantot, lai veiktu nākamo soli bez tālākas rafinēšanas?
 

Attachments

  • gqStbQT8Hn.jpg
    gqStbQT8Hn.jpg
    3.1 MB · Views: 7

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Svarīga ir maisīšana. Sarkana krāsa ir ļoti slikta zīme, jo tas ir polimerizēts P2P. P2P blīvums ir 1,02 g/ml, tātad tas ir smagāks par ūdeni. Tikai ūdenī ir pietiekami daudz kaut kā, kas padara to smagāku. Piemēram, sāls, kas veidojas, pievienojot skābi. Ja izmantotu daudz ūdens, kas ir ļoti labi, ūdens un P2P blīvums varētu kļūt pārāk līdzīgs, lai tos varētu pienācīgi atdalīt. Pievienojiet vairāk sāls - NaCl - trauku mazgājamās mašīnas reģenerācijas sāli - un P2P izkļūs uz augšu. Vai arī beigās pievienojiet šķīdinātāju. Ja eļļa ir dzidra un tikai ar nedaudz dzeltenu nokrāsu, tad tā ir pietiekami laba, lai to izmantotu nākamajā posmā. Pretējā gadījumā destilējiet vai destilējiet ar tvaiku.
 

robby771

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 27, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tas, vai tulkojumu varēsiet izmantot bez tālākas precizēšanas, ir atkarīgs no tā, cik tīram tas ir jāizdara nākamajā posmā. Ja nākamais solis nav jutīgs pret piemaisījumiem, jūs varat turpināt darbu. Tomēr, ja tai jābūt tīrai, labāk eļļu vispirms attīrīt, to mazgājot vai ekstrahējot.
 
Top