Question Kvalitāte ir svarīgāka par kvantitāti

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Vai man vajadzētu pārdot savu amfetamīnu tik tīru, cik tas ir dārgs, vai arī pārdot mazāk attīrītu, bet lētāku?

HHH
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Šķiet, ka katra joma ir atšķirīga, vai vismaz katrs lietotājs atkarībā no vielas. Es vienmēr dodu priekšroku maksāt par kvalitāti un pārdot tikai kvalitāti, nevis zemākas kvalitātes produktu, kas var būt lētāks. Piemērs, es labprātāk maksātu 25 ASV dolārus par īstu oxy, nevis 8 ASV dolārus par presētu. Tomēr ne visi tā uzskata
 
  • Like
Reactions: HHH

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Vai jūs pārdodat tālākpārdevējam vai patērētājam? Domāju, ka daudzi klienti dotu priekšroku tīram. Es deru, ka arī tālākpārdevējiem tas patiktu, un viņi var samazināt, ja vēlas.
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Maz klientu un viens vairumtirgotājs
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Man ir klients, kurš katru mēnesi pērk vienu manu produktu, un, kad es to saņemu, tas ir tik tīrs, cik vien var būt, un viņš par to visu maksā maksimālo summu, zinot, ka pārmaksā, jo nekur citur nevar saņemt tikpat tīru produktu. Jāatzīst, ka tam ir nauda, un tie ir labākie klienti. Ja jūs varat atrast kādu no šiem puišiem ar treknu kontu, kam patīk jūsu produkts, varat noteikt cenu, lai kā jūs vēlaties, ja viņi nevar saņemt tikpat labu produktu nekur citur, un viņi to samaksās. Lielisks piemērs ir pretsāpju tabletes dažās mazpilsētās, kur nav piedāvājuma un ir augsts pieprasījums, pat visnabadzīgākais narkomāns maksās gandrīz 2 dolārus par mg tikai tāpēc, ka viņi to nevar dabūt nekur citur. Lauku apvidos ir liela nauda, ja pazīstat pareizos cilvēkus.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Jums tas ir jāpadara pēc iespējas tīrāks un katru reizi jācenšas palielināt tā tīrību.
Uztveriet to kā ieguldījumu savās prasmēs, sākumā tas prasīs vairāk laika, bet vēlāk jūs sapratīsiet, ka 99%+ tīrības sāls izgatavošana neprasa daudz papildu naudas vai laika.
Laba ražošanas prakse (LRP) ir optimāla ilgtermiņa stratēģija, lai nopelnītu naudu, reputāciju un labu karmu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Vienmēr. Vienmēr. Kvalitāte ir svarīgāka par kvantitāti.
Vienīgais produkts, kuru vajadzētu (un ir nepieciešams) samazināt, ir [neapstrādāts] fentanils - vai kāds cits ārkārtīgi spēcīgs opiāts vai trankvilizators. Jebkura viela, kuras neapstrādāts produkts potenciāli varētu nogalināt vidusmēra patērētāju.
Patiesībā jūs tikai krāpjat sevi, mēģinot nopelnīt papildu naudu. Labi, jūs nopelnāt papildu 20 dolārus no dažiem pārdošanas darījumiem un/vai izstiepjat katru gramu par desmito vai divām daļām. Tas nenoturēsies ilgi, un, ja tā notiks, jūs, iespējams, izmantojat kādu, kas ir izmisis, un tas radīs aizvainojumu - tādu, kādu jūs neredzat. Tiklīdz parādīsies nākamais puisis, kurš piedāvās kādu labāku preci, viņš pārņems jūsu biznesu. Ja tā notiek, labāk ceriet, ka jūsu konkurents nokavē kādu sūtījumu un klients nevēlas gaidīt. Tādā veidā jūs varēsiet iegūt citu spēli, lai dotu viņiem kādu neapstrādātu produktu un atgūtu savu reputāciju un klientūru.

Runājot no pieredzes, parasti narkomāns ir diezgan lojāls savam labākajam dīlerim, viņš vēlas censties saglabāt viņu drošībā un slepenībā, lai ar viņu nenotiktu nekas slikts. Kad sūdi trāpa ventilatoru, cilvēki, visticamāk, biežāk nodosies savam rezerves dīlerim ar atkritumu produktu pirms labā - vai nu lai nopīpētu, vai lai apzagtu... neatkarīgi no tā. Puisis ar sūro produktu, visticamāk, nav pirmais uzaicinātais uz ballīti... "Jā, ei, visi, tas ir tas puisis ar amfetamīnu, kas gandrīz neko nedara un garšo kā paracetamols." ... Viņi teiks: "Zvanu tam otram puisim...". Es labāk samaksāšu papildu 20 dolārus."

o7
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Es domāju, ka šis, iespējams, ir labākais padoms, kā saglabāt sūdus tīrus
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Pārdodiet to nedaudz dārgāk un iegūstiet pastāvīgus klientus, ja esat uzticams tirgotājs ar tīru produktu, visi jūs cienīs un paļausies uz jums, sagriezti produkti ir sagriezti produkti, tīri produkti ir tīri produkti. Stāsta beigas
tīrs spēcīgs augsts = vairāk pastāvīgo klientu
Vidēji sagriezts augsts= mazāk klientu un maz vai nemaz pastāvīgo klientu.
Pēc manām domām, ielu biznesā pastāvīgie klienti ir vissvarīgākais.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Nekad nekad nesapratu griešanas produktu, atšķirīga pieredze, atšķirīga dzīve, iespējams, un es esmu vienkārši nesaprasts. Bet man Zelta likums patiešām ir pārāks produkts. Es negribu, lai mani meklē Klienti, es gribu, lai viņi meklē mani, jo mans sūds ir tik labs, man tiešām šķiet, ka tas ir bezjēdzīgi..
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Arī kvalitatīva produkta izplatīšana palīdz izvairīties no negodprātīgiem dalībniekiem, no kā ieguvēji ir visi.
 
Top