Kuras zāles ir labākās miega laikā

RandomViewer

Don't buy from me
New Member
Language
🇮🇹
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jau vairākas dienas nevaru gulēt ilgāk par divām stundām un jau pamostos, kā jūs domājat, vai ketamīns varētu palīdzēt un kā man to vajadzētu lietot?
Es jau esmu pasūtījis Xanax no kāda šeit esošā pārdevēja, un esmu gatavs pirkt arī no citiem pārdevējiem, kuri sazināsies ar mani. Grezie.
P.S. Vispirms man ir jāielādē maciņā nauda, un es esmu gatavs pirkt.
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
34
Reaction score
6
Points
8
Ketamīns ir tikai pretsāpju līdzeklis un anestēzijas līdzeklis, savukārt alprazolāms ir nomierinošs, atslābinošs un miega līdzeklis.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
Zopiklons 👌
 

Amfetamin

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Noteikti zopiklons!
Es to lietoju gadiem ilgi, lielākoties 15 mg uz nakti, bet dažus mēnešus man bija labs ārsts, kurš man deva 22,5 mg uz nakti, un tas ir vienīgais miega līdzeklis, kas man nekad nepārtrauca darboties visu šo gadu laikā. Un es vienmēr saņēmu nelielu muskarīna buzz, tā sakot. Tas mani pietiekami nomierināja, lai gulētu.

Tagad es runāju par periodiem bez zālēm vai ar nelielu zāļu daudzumu. Tāpēc tas varbūt nav super zinātniski, bet es zinu, ka tās darbojas katru dienu vismaz dažus mēnešus, un to es nevaru teikt par nevienu no bensodiazepīniem, ja nepalielina devu.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
xanax ir noderīgs īstermiņā, bet ātri izveidosies tolerance, un tas nedarbosies mūžīgi, ja sākotnēji tas jums palīdzēs. Tāpat ir arī ar ambienu. Dažkārt es tos abus pārmaiņus vai sajaucu.. Es negribu gulēt labi, un pat tas bieži vien nedara triks, bet tas ir labākais, ko es esmu atradis līdz šim. Atkal, tas pats katru nakti pārtrauks darboties pēc kāda laika. Atrodiet vismaz 2 lietas, kas jums darbojas, un pārmaiņus tos, varbūt 1 nedēļu, tad nedēļu izmantojiet otru, tikai pārliecinieties, ka tā nav vienas un tās pašas klases, piemēram, 2 benzo, xanax un valium, piemēram...... Xanax, visticamāk, palīdzēs jums uz brīdi, bet, ja jūs dont atrast šo otro lietu, lai pārmaiņus ar jūsu būt labi atpakaļ bija jūs esat tikai ar *****ed up benzo ieradumu, kas sucks ass izraisīt šie izņemšana nav forši.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Ketamīns dažkārt tiek izmantots klīniskajos apstākļos ārstējot rezistentu depresiju, taču parasti to neizraksta kā miega līdzekli. Tas ir disociatīvs anestēzijas līdzeklis, un, lai gan to dažos gadījumos (stingrā medicīniskā uzraudzībā) izmanto psihiskās veselības stāvokļa ārstēšanai, tas var izraisīt virkni blakusparādību, ja tiek lietots neatbilstoši, piemēram, izkropļotu uztveri un disociāciju, uzbudinājumu un apjukumu un pat bezmiega pasliktināšanos, ja iedarbība izzūd pārāk ātri vai traucē normālu miega struktūru.

Xanax ir benzodiazepīns, ko bieži izraksta trauksmes vai panikas traucējumu ārstēšanai, taču tas nav ideāli piemērots ilgtermiņa miega ārstēšanai, jo:
Lai gan sākotnēji tas var palīdzēt aizmigt, Xanax var izjaukt dabisko miega ciklu, jo īpaši dziļā, atjaunojošā miega fāzes.

Tā kā jau dažas dienas cīnāties ar smagu bezmiegu, būtu svarīgi vērsties pie veselības aprūpes speciālista, lai noteiktu iespējamos cēloņus un saņemtu atbilstošu ārstēšanu. Bezmiegs var būt saistīts ar trauksmi, depresiju, stresu, sliktu miega higiēnu vai pat pamatā esošiem veselības traucējumiem.

Pagaidām dažas drošākas alternatīvas, kas varētu palīdzēt, ir šādas:
  • miega līdzekļi, kas nav benzodiazepīni: Zolpidems (Ambien), Eszopiclone (Lunesta) vai Zaleplon (Sonata).
  • difenhidramīns (Benadril, Unisom SleepGels): Tas ir antihistamīna līdzeklis ar nomierinošu iedarbību. 25-50 mg pirms gulētiešanas. Var izraisīt miegainību nākamajā dienā ("paģiras" efekts) un toleranci, ja lieto ilgstoši.
  • Melatonīna piedevas: Dabisks hormons, kas regulē miega un nomoda ciklus. Tas parasti ir drošs, ja tiek lietots īstermiņā.
  • Zāļu piedevas: Baldriāna sakne, kumelītes u.c.
  • Kognitīvi uzvedības terapija bezmiega gadījumā (CBT-I): Tā ir ļoti efektīva, ar medikamentiem nesaistīta bezmiega ārstēšanas metode, kas palīdz mainīt domāšanas un uzvedības modeļus, kuri veicina miega problēmas.
  • Miega higiēna: Izveidojiet regulāru miega režīmu, ierobežojiet ekrāna laiku pirms gulētiešanas un izveidojiet nomierinošu gulētiešanas režīmu.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Kaut ko es gribētu pievienot tam, ko uzskaitīja Paracelsus, kaut ko, ko es uzskatu par noderīgu, jo mans ambiens ar laiku pārstāj iedarboties afekti, un dažiem cilvēkiem dīvainas lietas, piemēram, staigāšana miegā, braukšana, iepirkšanās, cita starpā var rasties pie lielākām devām, dažiem cilvēkiem pie jebkuras devas, ir dzert kādu Montmorency skābo ķiršu sulu, es pērku zīmola Indian Summer, jo tā ir tikai daļēji koncentrāts, daži zīmoli ir 100% koncentrāts, un jums ir jāatrod pareizais maisījums. Kāpēc Montmorency ķiršu sula?

Montmorency skābo ķiršu sula ir lieliskas garšas, un tajā ir arī dabīgs melatonīns (aptuveni 013 mg/g), un tajā ir arī triptofāns, jūs zināt, ka tas ir tortes gaumē, par ko visi vienmēr saka, ka tas liek viņiem gulēt, triptofāns tiek izmantots mūsu organismā, lai ražotu seratonīnu un melatonīnu. Varbūt tas ir manā galvā, bet es jūtu, ka tas man palīdz, lai gan pats melatonīns to nedara, un es to izmantoju, gatavojot kaņepju gumijas, kas, manuprāt, arī palīdz aizmigt. Tomēr viens brīdinājuma vārds, Uzmanies no lētām sulām ar pievienotu cukuru, kas ir negatīvs, koncentrāts to atvieglos, un jums nav nepieciešams daudz, ja jums ir nepieciešams vai vēlaties izvairīties no pievienotā cukura, jo skāba garša un, protams, viņiem ir iepakot cukuru visās šajās dienās.

Arī alerģijas ir problēma, pārliecinieties, vai neesat alerģisks, es pazīstu daudzus cilvēkus, kuri nekad nav dzirdējuši par šiem ķiršiem, tāpēc nekad tos nav ēduši un nezina par iespējamām alerģijām. Turklāt ir iespējama mijiedarbība ar tiem pašiem medikamentiem, kas varētu mijiedarboties ar melatonīnu, ņemot vērā, ka melatonīna kalnu ķiršos ir vairāk nekā citos ķiršos, daži mijiedarbības veidi ir antikoagulanti, pretkrampju līdzekļi, diabēta medikamenti, medikamenti pret augstu asinsspiedienu, imunosupresanti un kofeīns. Lielākā daļa cilvēku nelieto kofeīnu kopā ar melatonīnu, jo cenšas gulēt, bet, atceroties, ka dažās lietās, piemēram, tējā, ir dabiski sastopams kofeīns, kofeīns var bloķēt organisma spēju absorbēt melatonīnu un izraisīt melatonīna uzkrāšanos. Papildinājumi nav regulēti kā daudzi medikamenti, un ir konstatēts, ka daži no tiem satur pievienoto seratonīnu, un serotonīna uzkrāšanās var izraisīt serotonīna sindromu. Visas labas lietas, kas jāpārbauda, pirms lietot kaut ko tādu kā melatonīns vai dzert ķiršu sulu, kas to dabiski satur.
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Kaut kas, ko izmanto bezmiega ārstēšanai.
 

Anomaly89

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Trazodons darbojas arī (25-50 mg)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Trazodons galvenokārt ir antidepresants, bet tā sedatīvās iedarbības dēļ to lieto arī kā miega līdzekli. Tā patiesība. Taču ir iemesli, kāpēc es to nepieminēju. Manuprāt, šo vielu labāk atstāt otrajai rindai, ja pirmā rinda uzrāda neefektivitāti. Dažās situācijās nav nepieciešams sākt ar spēcīgāko, ja problēmu var atrisināt ar kaut ko, kam ir maigāka un mērķtiecīgāka iedarbība.

Trazodons palielina serotonīna pieejamību, kavējot tā atpakaļsaistīšanos sinapsēs, tādējādi ļaujot smadzenēs būt aktīvākam serotonīna daudzumam. Turklāt tas bloķē noteiktus serotonīna receptorus (5-HT2A un 5-HT2C), kas, domājams, palīdz uzlabot garastāvokli un mazināt trauksmi, vienlaikus veicinot miegu izraisošas īpašības. Šo receptoru bloķēšana var arī mazināt dažas blakusparādības, kas raksturīgas citām serotonīna līmeni uzlabojošām zālēm, piemēram, seksuālās disfunkcijas vai uzbudinājumu.

Trazodona sedatīvo iedarbību galvenokārt saista ar tā darbību uz histamīna H1 receptoriem un alfa-1 adrenerģiskajiem receptoriem. Histamīna receptoru bloķēšana izraisa miegainību, savukārt alfa-1 adrenerģisko receptoru bloķēšana var izraisīt asinsspiediena pazemināšanos un turpmāku sedāciju, tāpēc trazodons ir noderīgs kā miega līdzeklis pacientiem ar bezmiegu.

To izraksta bezmiega ārstēšanai, īpaši mazākās devās. Lielākās devās tā antidepresīvā iedarbība ir izteiktāka, padarot to noderīgu trauksmes traucējumu vai pat smagu depresīvu traucējumu ārstēšanai.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Ir vēl viens medikaments, kas ietilpst tajā pašā klasē kā trazadons un ko ārsti dažkārt izraksta ārpus etiķetes bezmiega ārstēšanai, ko sauc par remeronu jeb mirtazipīnu. Kā es saprotu, tas ir diezgan spēcīgs, bet noteikti var iemidzināt cilvēku, ja nekas cits nav palīdzējis.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Pirms dažiem mēnešiem es izteicu garu komentāru par kādu neparastu miega līdzekli bez benzola. Varbūt jūs atradīsiet kādu interesantu mājienu. See /threads/suggest-me-a-downer.10724/post-58614
 
Top