Question cena kokaīns

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, kā jūs Es gribētu uzzināt, kādas ir labākās cenas tīram kokaīnam 90%/100% no 1kg
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
jauktās cenas visā pasaulē 👍, ja vien jūs nezināt, no kuras valsts to vēlaties, jūs saņemsiet faktisko cenu.
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vai ir iespējams atrast pārdevēju, kas pārdod kilogramu kokaīna klātienē, nevis tumšajā tīmeklī varu pārvietoties pa visu Eiropu, bet vēlams pārdevējs Spānijā vai Holandē paldies paldies
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Pašreizējā cena galvenajā Eiropas centrā par kilogramu šobrīd ir 30 tūkstoši Nīderlandē/Beļģijā, 27-8 tūkstoši Spānijā.
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vai ir iespējams atrast pārdevēju, kas pārdod kilogramu kokaīna klātienē, nevis tumšajā tīmeklī varu pārvietoties pa visu Eiropu, bet vēlams pārdevējs Spānijā vai Holandē paldies paldies
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Šo produktu daudzumu nevajadzētu meklēt, lai iegādātos, izmantojot tumšo tīmekli, jo īpaši ne "personīgi", jo tas būtu aicinājums aplaupīt vai krāpniecība. Tas ir tikai mans viedoklis.
Ja jūs jau esat šajā biznesā (es domāju, ka jūs esat, ja jūs apsverat iegādāties kilogramu), nekā tas nebūtu grūti lūgt kādu no saviem kolēģiem, kas ir šajā spēlē, kas ir nācis no viņa contats, lai dotu jums un tajā pašā laikā, lai būtu recomention abām pusēm. Visticamāk, tas būtu veids, kā izveidot veselīgu ilgtermiņa kontaktu.
Ja es būtu jūsu vietā, tas ir virziens, kurā es skatītos.
Good luck with everything
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Šaubos, vai par 8000 jūs iegūsiet 1 kg laba kokaīna.
 
Top